Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

1017 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gosciu~

~gosciu~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 15:03:36

chlopak pewnie jeszcze opija nowy rok,tez tak mialem,rok temu wrocilem z sylwestra 11 stycznia.Niech poczekaja jeszcze troche...

#2 ~bonzo~

~bonzo~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 15:03:56

"Co mówi o zaginięciu Krzysztof Jackowski - jasnowidz z Człuchowa?" hahaha Wy tak na poważnie?

#3 ~komentator~

~komentator~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 15:06:01

Redakcja jak zwykle mocna w poprawnej polszczyźnie! :lol: "akweny wodne" B)

#4 ~........~

~........~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 16:50:29

Michał na pewno żyje i na pewno się znajdzie musimy w to wierzyć i w to wierzymy .....

#5 ~xaxa~

~xaxa~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 16:55:11

Gościu, to co piszesz na pewno nie jest prawdą. Chyba żaden normalny człowiek nie imprezuje 12 dni pod rząd.
Piszesz takie bzdury żeby ludzie się tobą podniecali? I tak nikt Ci nie wierzy i biorą cię za idiotę!
Przykro mi, że tacy ' bajkopisarze ' się rodzą...

Współczuje rodzicom chłopaka.
TRZYMAJCIE SIĘ!

#6 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 18:35:53

Sprawa podobna do sprawy Iwony Wieczorek,oby efekt nie byl podobny.5rano ciemno jest moglo komus odbic i niestety cos zrobic chlopakowi,czego rodzinie nie zycze.

#7 ~gosciu~

~gosciu~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 18:59:07

Gościu, to co piszesz na pewno nie jest prawdą. Chyba żaden normalny człowiek nie imprezuje 12 dni pod rząd.
Piszesz takie bzdury żeby ludzie się tobą podniecali? I tak nikt Ci nie wierzy i biorą cię za idiotę!
Przykro mi, że tacy ' bajkopisarze ' się rodzą...

Współczuje rodzicom chłopaka.
TRZYMAJCIE SIĘ!

z calym szacunkiem ale od 1 stycznia do dzis nijak nie wychodzi 12 dni pod rzad, wez sie ogarnij matematyku

#8 Młody Koszalinianin

Młody Koszalinianin

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 190 postów

Napisano 04 styczeń 2012 - 19:14:03

Moi drodzy, czy mi się wydaje, czy ostatnio jest podejrzanie dużo zaginięć? Nie ma miesiąca, by nie było informacji o kolejnym...
Nie mniej jednak, wierzę, że będzie dobrze!

#9 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 20:55:35

Jest wiecej zaginiec,porwan,pobic,gwaltow tak nasililo sie od ponad roku jak obserwuje jesli chodzi o ilosc tego typu spraw.Jest sposob,ktory wiele spraw ulatwia bardzo dobrze kamerowane miasto,daje to sporo plusow zaczynajac od kradziezy po zaginiecia itp siegajac.Szczecin jest prawie takim miastem.

#10 ~Tiktak~

~Tiktak~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 20:58:17

To prawda,do tego droga szara gazeta drukowana na najgorszym jakosciowo druku 1.80zl gdzie kolorowe tygodniki sa tansze.Zlodzieje.

#11 ~Przemek~

~Przemek~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 21:43:42

To chyba jednak nie temat do tego żeby dyskutować nad jakością papieru w gazecie. Prawda jest taka, że Michał wciąż się nie odnalazł. My, jako przyjaciele Michała staramy się dotrzeć do regionalnych mediów oraz wszelkich instytucji które mogą nam pomóc w odnalezieniu Michała.
Akurat tutaj duży plus dla GK, za to, że sprawa Michała jest ciągle na tapecie i pozostaje widoczna na stronie głównej. To, że nie są podane wszystkie informacje które gazeta posiada to inna sprawa. Więc jeśli mogę prosić jako przyjaciel Michała to proszę o dopisanie tych kilku pewnych faktów, które do tej posty zostały nie opisane w powyższym artykule.

#12 ~ZZZ~

~ZZZ~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 22:04:01

PYTANIE CZY SZUKAC GO WSROD ZYWYCH,CZY NIE A JESLI NIE TO SZUKAC PORT ETC I NEI PISZ ZE JESTEM BEZCZELNY,MOWIE OBIEKTYWNIE.

#13 ~Przemek~

~Przemek~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 22:26:16

Trzeba go szukać wszędzie, trzeba brać pod uwagę każdą opcję, tą dobrą, ale i złą. Wiem, że wybrzeże było orane kotwicami jak i sondowane, ale bez efektów. Znajomi którzy mieszkają blisko Darłowa są praktycznie ciągle na miejscu i ciągle szukają. Ci ze Słupska starają się nagłośnić wszystko w mediach, szukamy kontaktów z osobami które mogą cokolwiek pomóc.

#14 ~Marlena~

~Marlena~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 22:27:37

Czyli wiadomo już coś więcej niż napisano w tym artykule????

#15 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 22:29:38

WITAM
POTRZEBUJEMY JUTRO CHĘTNE OSOBY NA POSZUKIWANIA
CHĘTNI ZAPRASZAMY NA GODZINĘ 9 POD PIZZERIĘ darł zach. OBOK APTEKI TRANSPORT DO DARŁÓWKA Z SŁAWNA JAK NAJBARDZIEJ MOŻLIWY chętnych pisać

#16 ~k~

~k~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 22:59:09

jakie tereny jutro będą przeszukiwane ?

#17 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 23:01:55

wiadomo juz o cos o tym detektywie co on powiedział???a w tym jego domku w Jarosławcu nie ma jakis sladów???przeciez on nie mogł tak poprostu uciec...znam Go dobrze....i jestem pewna ze cos musi byc przyczyna jego zniknięcia

#18 ~martyna~

~martyna~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 23:14:31

młody chłopak. zle sie stało, bardzo zle....
ale mysle by zaczac poszukiwania od kanału, od Bałtyku a nie Darłowka....
jesli sam tego nie zrobil, to wydaje mi się, że ktoś mu w tym pomógł..żadnych nagran na kamerach nie ma?! musi cos być na 100%, więc nie walcie w ch****a tylko przypatrzcie sie dokladnie co tam widać!!!! dobranoc.

Michał, trzymamy kciuki za Ciebie.

#19 ~as~

~as~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 23:18:39

Czy rodzina zwróciła się już do Krzysztofa Jackowskiego? To jest telepata może połączyć się telepatycznie z chłopakiem!

#20 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 23:31:16

Trasa Darłowo Jarosławiec las + wydmy i darłówko wsch.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych