Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

1017 odpowiedzi w tym temacie

#1001 ~bbb~

~bbb~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 12:13:14

To naprawde przykre, ze przez rok nic sie w tej sprawie nie wyjasnilo:(
Jak mozna rozplynac sie w powietrzu?????
Bardzo zal rodziny, oni musza przezywac naprawde koszmar! Nalezy im sie chociaz godne pochowanie Syna.

#1002 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 11:09:34

[*]

#1003 ~jaaaaa~

~jaaaaa~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 11:14:40

jak dla mnie to dziwne na gk napisali że znaleźli kości z przed ramienia i że wykluczają udział osób trzecich w jego śmierci...to co sam sobie odciął tą rękę? co z resztą jego ciała? została też znaleziona?

#1004 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 14:53:03

Dziś w Głosie koszalińskim podali, Michał nie żyje!. Badania DNA potwierdziły, że znalezione w lipcu kości przedramienia należą do Michała. A co z resztą ciała?
Jak na podstawie kilku kości można stwierdzić, że nie było udziału osób trzecich.
Dlaczego tak długo trwały te badania?

#1005 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 15:43:15

Jak mozna umozyć śledztwo po znalezieniu fragmentu ciała poszukiwanego chłopaka..?????

O ja pier...le..co za prokurator.!!!!
Przecież ewidentne jest to ,ze ktoś go zabił i odciął kończyne , czy nie wiem co..-przecież to zabjstwo-jak mozna umozyć postępowanie..!!!
Co za kraj..masakra.!!!!

#1006 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 20:04:29

Może umożono to sledztwo i nastąpi przekwalfikowanie sprawy ( ze sprawy o zaginięcie na sprawę o morderstwo)

#1007 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 20:11:40

Jak można na podstawie badań kości tylko przedramienia stwierdzić że nie było udziału osób trzecich?A może ktoś przeciął mu tętnicę,albo skopali go i zmarł na skutek obrażeń...Najlepiej umorzyć postępowanie i mieć wszystko w d.....

#1008 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 20:44:01

Nie znałam Michała, ale cały czas miałam nadzieję, że się odnajdzie.
Od czasu do czasu odwiedzałam to forum, z nadzieją na jakaś pozytywna wiadomość.
Strasznie mi przykro - Wyrazy współczucia dla rodziny....

#1009 ~b~

~b~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2013 - 00:55:16

[*] Chłopaku spoczywaj w pokoju!

#1010 ~Ami~

~Ami~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2013 - 12:48:45

Ja również śledzę temat tu na forum od początku, to bardzo przykre, cieszę się z kolei że chociaż rodzina wie że Michał nie żyje, musieli żyć w strasznej niepewności a co się stało to i tak się stało więc najgorsza prawda jest wybawieniem

medycyna sądowa jest wysoce rozwinięta ale nie aż tak żeby wykluczyć osoby trzecie po stężeniu posmiertnym... Na pewno nie przekazali nam całej informacji, bo na to by na bak nie poszedł prokurator musiano być szereg innych badań (swoja droga jestem ciekawa czy przeprowadzono próbę okrzemkowa aby np wykluczyć lub stwierdzić utopienie? Kości idealnie nadają się do takowej próby... Ale wiadomo kasa... Na miejscu rodziny cisnelabym ich pod tym kątem)

[*]

#1011 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 11:46:06

Juz dawno nie ma Ciebie wśród nas.
Spoczywaj w spokoju*

#1012 ~darłowianka~

~darłowianka~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2013 - 15:51:54

Straszne! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Od początku śledzę ten wątek... bo czułam, że jest to dziwne zniknięcie... Bardzo dziwne... Ponad rok wszyscy czekaliśmy aż Michał się znajdzie, jasnowidz, detektyw, policja... a tu pół roku temu wczasowicze znajdują na wydmie(!) fragmenty kośćca i cisza... - do teraz. Okazało się NAGLE (?) że to DNA MS! A gdzie reszta? Dalej w morzu? Na innym lądzie? W Gdańsku? Na Helu? (tak słyszałam, że tam też kogoś znaleźli?) Czy to wszystko? Czy z rocznych będzie można odczytać powód śmierci?

(...............) A ja i tak czuję, że nie była to śmierć naturalna... Coś też ostatnio dużo słychać o środkach w drinkach... Czy to chociaż można zbadać?

Współczucia dla Rodziny. Żyłam tym razem z Wami.

#1013 ~słupszczanka~

~słupszczanka~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 09:31:39

Okropna tragedia! To straszne , że po znalezieniu tych kości nikt nie szukał dalszych części ciała. Dlaczego te badania DNA trwały tak długo??? Test na ojcostwo robią 4-5 dni. Rozumiem, że w tym przypadku było jakieś bardziej szczegółowe badanie, ale nie tyle miesięcy! Czy ktoś pomyślał, co przeżywa ta biedna rodzina Michała?
Czy ktoś będzie pociągnięty do odpowiedzialności za tak nieudolnie prowadzone śledztwo?
A może powinniśmy zbiorowo złożyć skargę do ministra sprawiedliwości?

#1014 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 19:55:18

spoczywaj w spokoju:(

#1015 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2013 - 07:18:01

CZy ktoś wie kiedy jest pogrzeb Michała?

#1016 ~AGA~

~AGA~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2013 - 18:46:19

Czy może wiadomo w jakich okolicznościach zginął Michał?

#1017 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2013 - 11:10:52

pogrzebu jeszce nie bylo, ale słyszałem że rodzina planuje pogrzeb , chyba bedą ogłasza , chyba jego siosrta napisze na fb. informacje współczucia dla rodziny .. a 2 kto mu to zrobił niech spali sie w pielke mlody chlopak cały zycie przednim było i jakis skórwqiel idiota, zrobił mu krzywdę!!!:({*} bo założę się że sam sobie takiej krzywdy by nie zrobił

#1018 ~Zasmucona Rodzina~

~Zasmucona Rodzina~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2013 - 21:06:16

MICHAŁA STACHOWICZA pożegnamy
nabożeństwem żałobnym w Kaplicy Cmentarza w Sławnie
w czwartek 04.04.2013 o godz.12.00
po którym nastąpi odprowadzenie do grobu.

Modlitwa różańcowa będzie miała miejsce w Kaplicy przy ul. Koszalińskiej 20
w środę 03.04.2013 o godz.18.00

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych