Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Mielno: Choiński i Roszak-Pezała w drugiej turze :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 mieszkaniec mielna

mieszkaniec mielna

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 11:23:45

Ciekawi mnie, dlaczego nie napiszecie o ilości zameldowanych (na czas wyborów)przez Pana Choińskiego ludzi? Podobno w tym roku padł rekord, bo około 300 osób zostało wciągniętych do spisu wyborców! Napisałem podobno, bo oficjalnego potwierdzenia nie ma i podejrzewam nie będzie, więc nie można na 100% twierdzić, że to prawda. Plotka powtarza się jednak przy okazji każdych wyborów więc coś w tym jest...
A co z resztą wyborców, którzy tak narzekali na Pana Choińskiego? Tak im przeszkadzał, a i tak go wybierają. Proponuję konkurs: "Napisz, w czym skuteczny był Pan Choiński?"
Moja odpowiedź: w mydleniu oczu mieszkańcom, w kłótniach i intrygach oraz w ilości zameldowanych mieszkańców w ciągu wszystkich jego kampanii wyborczych - bije chyba na głowę wszystkie okoliczne gminy.
Pozdrawiam wszystkich mieszkańców naszej gminy i proszę: weźcie sprawy w swoje ręce i zmieńcie w końcu naszą gminę.

#2 eula52

eula52

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 11:26:08

To prawda. Tych trzech kandydatów na G... to 3 g.....
Jedynie co było dobre na tych wyborach to muzyczka i bigosik w RoyalParku.

#3 mielnianin1

mielnianin1

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 25 listopad 2010 - 17:23:57

Ciekawi mnie, dlaczego nie napiszecie o ilości zameldowanych (na czas wyborów)przez Pana Choińskiego ludzi? Podobno w tym roku padł rekord, bo około 300 osób zostało wciągniętych do spisu wyborców! Napisałem podobno, bo oficjalnego potwierdzenia nie ma i podejrzewam nie będzie, więc nie można na 100% twierdzić, że to prawda. Plotka powtarza się jednak przy okazji każdych wyborów więc coś w tym jest...
A co z resztą wyborców, którzy tak narzekali na Pana Choińskiego? Tak im przeszkadzał, a i tak go wybierają. Proponuję konkurs: "Napisz, w czym skuteczny był Pan Choiński?"
Moja odpowiedź: w mydleniu oczu mieszkańcom, w kłótniach i intrygach oraz w ilości zameldowanych mieszkańców w ciągu wszystkich jego kampanii wyborczych - bije chyba na głowę wszystkie okoliczne gminy.
Pozdrawiam wszystkich mieszkańców naszej gminy i proszę: weźcie sprawy w swoje ręce i zmieńcie w końcu naszą gminę.

#4 mielnianin1

mielnianin1

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 25 listopad 2010 - 17:27:09

Ta informacja o "meldowaniu" jest tak samo wiarygodna jak wiarygodne były sondaże przeprowadzone przed wyborami przez Głos Koszaliński... Może Głos trochę spokornieje? Osoby, które tam były wysoko - nie przeszły do drugiej tury!
Pozdrawiam wszystkich, którym zależy na rozwoju naszej Gminy!

Użytkownik mielnianin1 edytował ten post 25 listopad 2010 - 17:28:00

#5 zbych zbój

zbych zbój

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:55:16

Ta informacja o "meldowaniu" jest tak samo wiarygodna jak wiarygodne były sondaże przeprowadzone przed wyborami przez Głos Koszaliński... Może Głos trochę spokornieje? Osoby, które tam były wysoko - nie przeszły do drugiej tury!
Pozdrawiam wszystkich, którym zależy na rozwoju naszej Gminy!

Mnie zależy i wiem, ze domeldowywano ludzi.
Płacono również po stówie za głosowanie.
Zastraszano, grożono, kłamano w żywe oczy!
Wybitny ten nasz wójt.... Powinien napisać książkę "Ci idioci i ja- król bagnistego przekrętu".
Oby przegrał z kretesem. Rozbił nawet swoja rodzinę, teraz jego poplecznicy powinni go opuścić- niech ma za swoje.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych