Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

37 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2013 - 22:21:37

Czy to , że  nazwisko - Zień "  zaprojektuje " -  to  przyczyni się  do wzrostu zainteresowania apartamentami w Mielnie?

Jesteście w błędzie !  Szkoda waszych pieniędzy ! Mielno działa 2 do 3 m-cy w roku/ VI do VIII / , a później nic sie nie dzieje !!! Pipiduwa jakich mało , więc po co mam inwestować tak duże pieniądze w tak malo dochodowy interes ? Lepiej inwestować w Kołobrzeg czy nawet w Ustronie ,bo tam sie coś dzieje !

#2 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2013 - 22:35:22

Czy to , że  nazwisko - Zień "  zaprojektuje " -  to  przyczyni się  do wzrostu zainteresowania apartamentami w Mielnie?

Jesteście w błędzie !  Szkoda waszych pieniędzy ! Mielno działa 2 do 3 m-cy w roku/ VI do VIII / , a później nic sie nie dzieje !!! Pipiduwa jakich mało , więc po co mam inwestować tak duże pieniądze w tak malo dochodowy interes ? Lepiej inwestować w Kołobrzeg czy nawet w Ustronie ,bo tam sie coś dzieje !

Szanowny gościu masz w 100% rację. Dziś ten sezon trwa tyle ile mówisz. Jednakże takie inwestycje jak ta mają szansę wydłużyć czas trwania sezonu do pełnego roku.

Mam nadzieję, że na tej inwestycji się nie skończy, i że niebawem ruszy budowa Beach City. Takie inwestycje są potrzebne, a że ktoś tego nie rozumie i woli wyszydzać tego rodzaju działania to już jego problem.

#3 ~Anty PO~

~Anty PO~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2013 - 22:35:28

Mało tego w regionie wisie widmo powstania elektrowni atomowej (oby nie). Widok z apartamentowca na elektrownie to ściągnie biznesmenów, którzy będą marzyli o tym aby tam zamieszkać z rodziną.

#4 ~etrusk~

~etrusk~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2013 - 22:43:58

Zdecydowanie, bo na przykład w Niedalinie jest ciekawiej i sezon trwa nawet pół roku.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2013 - 23:24:23

Współczuję inwestorowi. Miał pecha a to za POśrednictwem PO. Atom w Gąskach jest na bank. Jeżeli nie wierzy to niech się zapozna z Zawiadomieniem Wojewody nr AP-1.747.7-3.2013.JO. z dn. 23.05.2013 r. A'propos; kupię u niego apartament za 1 zł. bo za chwilę będzie musiał mi dopłacić. FRAJERZY mc2.  :(

#6 ~qqqqqqqqq~

~qqqqqqqqq~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2013 - 07:25:38

Szanowny gościu masz w 100% rację. Dziś ten sezon trwa tyle ile mówisz. Jednakże takie inwestycje jak ta mają szansę wydłużyć czas trwania sezonu do pełnego roku.

Mam nadzieję, że na tej inwestycji się nie skończy, i że niebawem ruszy budowa Beach City. Takie inwestycje są potrzebne, a że ktoś tego nie rozumie i woli wyszydzać tego rodzaju działania to już jego problem.

proponuje wladzom Mielna wydac wiecej pozwolen na alkohol ,na namiotowe dyskoteki czy tez jadlodajnie  z pazdzierza z mozliwoscia darcia mordy przez mikrofon w srodku nocy tak zeby do Mielna przyjezdzalo jeszcze wiecej jelopow chcacych sie wyszalec przez tydzien i zepsuc urlop normalnym ludziom takim co potrafia zostawic prawdziwe pieniadze . Na chwile obecna nawet zlotowki nie zainwestowalbym w mielnie. Nie mam ochoty  patrzec na to bydlo rzygajace po ulicach.....

#7 ~TV siara~

~TV siara~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2013 - 07:43:45

proponuje wladzom Mielna wydac wiecej pozwolen na alkohol ,na namiotowe dyskoteki czy tez jadlodajnie  z pazdzierza z mozliwoscia darcia mordy przez mikrofon w srodku nocy tak zeby do Mielna przyjezdzalo jeszcze wiecej jelopow chcacych sie wyszalec przez tydzien i zepsuc urlop normalnym ludziom takim co potrafia zostawic prawdziwe pieniadze . Na chwile obecna nawet zlotowki nie zainwestowalbym w mielnie. Nie mam ochoty  patrzec na to bydlo rzygajace po ulicach.....

Normalny turysta jedzie gdzie indziej.

#8 Koszalineo

Koszalineo

sensei

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4981 postów

Napisano 09 czerwiec 2013 - 07:57:10

Współczuję inwestorowi. Miał pecha a to za POśrednictwem PO. Atom w Gąskach jest na bank. Jeżeli nie wierzy to niech się zapozna z Zawiadomieniem Wojewody nr AP-1.747.7-3.2013.JO. z dn. 23.05.2013 r.

Nie rozumiesz tekstów urzędowych i wyciągasz z nich błędne wnioski.

#9 ~polaczek~

~polaczek~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2013 - 08:08:39

SUPER ZE W NASZYM REGIONIE POWSTALO COS TAKIEGO. GRATULACJE DLA INWESTORA

#10 ~lauda~

~lauda~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2013 - 08:22:11

Babcie i dziadki powinni sobie jechać nad morze obok -do Mielenka. Tam będą odpoczywać nad morzem w lesie. Mielno nie jest dla babć i dziadków. Wszyscy w Polsce wiedzą ,że Mielno dudni nocą i żłopie piwo. Skoro dziadki i babcie jadą do Mielna -muszą też dudnić i oglądać picie piwa.

Skoro im to odpowiada -zapraszam na libacje do Mielna. A jak nie -zapraszam do Mielenka.

#11 ~lauda~

~lauda~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2013 - 08:28:10

Podobno 80% powierzchni DUNE jest sprzedanych -tak mówi deweloper. Ja mam wątpliwości -czy to jest prawda. Jeżeli chodzi o Polaków -napewno nie. Żaden Polak z myślącą głową nie kupiłby za taką kasę powierzchni w Mielnie. Ale jeżeli o np. Norwegów lub Niemców -to może coś tam sprzedał. Norwegowie i Niemcy mogą mieć inne kryteria wykładania kasy na takie nieruchomości niż Polacy. Ale suma sumarum -dobrze ,że budują takie piękne obiekty. Może komuś to wcisną za frajerską kasę . Ale lepiej ,że coś ładnego jest niż mialoby nie być. A co potem z tym zrobić -to problem dewelopera. Ja nazywam takie obiekty -WYBUDOWAŁ TO MA...

#12 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2013 - 08:34:59

lauda - jakie są ceny ? napisz mi bo nie wiem

#13 ~lauda~

~lauda~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2013 - 09:09:49

lauda - jakie są ceny ? napisz mi bo nie wiem

To se przeczytaj artykuł...

#14 ~jurro~

~jurro~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2013 - 09:40:16

Dune, beach city, co to ku*** ma byc, ameryka czy Polska , i tak bedzie na te tematy stac tylko nierobów z rządu , celebrytów i innch złodziei, czy widzieliście aby gdzies za granicą ktoś nazywał takie obiekty polskimi nazwami, nie , bo wszyscy sraja na nas, a my podniecamy sie amerykanskim populizmem,

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2013 - 09:43:18

A ILE WYCIELI PIĘKNYCH DORODNYCH DRZEW, ABY WEDRZEĆ SIĘ NA WYDMĘ?

TEGO TO AKURAT NIE POPIERAM...

#16 ~Autochton~

~Autochton~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2013 - 10:08:00

Cały problem Mielna to brak dobrych gospodarzy. Świadczy o tym choćby chęć ucieczki Łaz z bogatego Mielna do bardziej gospodarnego Sianowa. Gmina, patrząc w skali kraju, dość bogata ale tego nigdzie nie widać. Gdyby nie bliskość Koszalina i solidny inwestor z Norwegii to nikt by o Mielnie nie słyszał. Z takimi naturalnymi walorami i świetnym położeniem Mielno powinno być perełką naszego wybrzeża a jest tylko przeciętną miejscowością nadmorską. Działalność włodarzy gminy ogranicza się chyba jedynie do ciągłych protestów przeciw budowie  elektrowni i wyznaczaniem nowych coraz droższych płatnych parkingów.  Nie robi się np nic w sprawie poprawy dróg dojazdowych. Takie gminy nadmorskie powinny być w czołówce walczących np o S6  a zwłaszcza o S11, a tu całkowita cisza. Walka z elektrownią jest dla nich bardziej medialna i przysporzy im pewnie więcej głosów w nastepnych wyborach. Można mieć jedynie nadzieję ,że po wybudowaniu przez Firmus na Mierzei Jamneńskiej  Beach City z przystanią jachtową coś w Mielnie zacznie się dziać. Przykre jest to, że wszystko w Mielnie zależy od obcokrajowca który stara się zrobić z Mielna prawdziwy kurort, a nic od władz gminnych.

#17 ~Nie dla atomu w Gąskach.~

~Nie dla atomu w Gąskach.~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2013 - 10:32:29

Brakiem roztropności byłoby, gdyby gmina nie walczyła z atomem. Nie istnieje nic takiego co nazywa się turystyką atomową. Mieszkańcy gminy czują zagrożenie swojego bytu. Utraty miejsca pracy a w razie awarii utraty dobytku życia. A żadne to pociesznie, iż Koszalin i Kołobrzeg będący w IV strefie / 30 km / będzie też wysiedlony. To jest nasza mała ojczyzna.

KTO PODNOSI RĘKĘ NA NASZ BYT TO MY TĄ RĘKĘ MU ODRĄBIEMY ( wg; Cyrankiewicza).   Zrozumiano ? 

#18 ~jar~

~jar~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2013 - 10:41:35

Koszalińskie biedaki z forum, dyskutujecie o czymś czego nigdy w życiu nie będziecie mieli, więc po co się podniecać.!!!! Kupujecie piwka w Koszalinie, bo taniej i pijecie na tych promenadach i to wasz cały luksus, wczasy, odpoczynek ...

#19 ~maciek~

~maciek~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2013 - 11:32:43

Powstało coś co może zacząć zmieiać wizerunek Mielna - to chyba dobrze? A czy są chętni to problem inwestora. Lepiej żeby były budki? Nam Polakom nigdy się nie dogodzi :(

#20 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2013 - 11:39:51

No i racja. Myślę, że tego rodzaju inwestycje mają szansę na wyparcie restauracji z paździerza, namiotowych dyskotek i wszystkich tych ludzi spragnionych takich atrakcji.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych