Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


24 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2009 - 22:44:37

Potwierdzam fakt nie przedstawiania się przez policiantów z Komisariatu w Sianowie oraz zatrzymywanie mieszkańców bez jakich podstaw prawnych.
Arogancja policji Sianowskiej - wprowadzanie demokracji "Białoruskiej" -złożyłem skargę na stosowanie prywatnego prawa przez Komendanta posterunku. Zatrzymanomnie w oparciu o art.53. Kodeksu Wykroczeń , który na dzień zatrzymania nie istnieje.

#22 ~aras~

~aras~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2009 - 19:42:32

Ludzie pomyślcie logicznie przecież z tą policją jest coś nie tak.Zawsze jak dochodzi do akcji związanej z zatrzymaniem bądz wylegitymowaniem kogoś przez policję, gdzie ta zachowuje sie w sposób niewłaściwy nadużywając swojej władzy mają jedno tłumaczenie"zatrzymany stawiał opór policji i zachowywał sie agresywnie"czasem jeszcze,a raczej przeważnie dochodzi do tego wszystkiego,że "obraził funkcjonariusza wulgarnymi słowami"no i gotowa wersja policji,w która wierzy prokurator.Tylko dlaczego zawsze policji wiara a nie obywatelowi chociaż jak wiadomo,policjant dopisał sobie kolejny zarzut dala obywatela,o którym ten dowiedział sie po fakcie,co już powinno dac dużo do myślenia,że policja coś kręci,ale co tu dużo mówic policja to jedna wielka banda brutalnych i zaklamanych oszustów broniących własne du...........!

tY Dupku... Czasem zajżyj w Kodeks wykroczeń, Kodeks Karny. To będziesz wiedział jak masz się zachowywać. TO nie milicja że najpierw wyciągano pały a potem legitymowano. Teraz tak się dzieje między wami ćpunami na baletach. A od wykształconych ludzi w policji wara. Jak się nadajesz to udowodnij baranie. Na multiselekcie przchodzi jedna osoba na 50 . Durniu. Sam pewnie próbowałeś wstąpić, ale Ci nie poszło//// hahahahaha

#23 ~marcoprego~

~marcoprego~
  • Goście

Napisano 09 maj 2009 - 09:13:03

To nic nadzwyczajnego .nawet na samej policji mają odpowiednie pouczenia jak mają się tłumaczyć z takich zdarzeń. Niestety to policjanci często wymagają kontroli alkomatem. Z tym wykształceniem też za bardzo bym nie przesadzał. Nawet jeśli mają pokończone studia to najczęściej resortowe lub zaoczne.Profesorami z tytułu wykształcenia raczej nie będą. Wracając do alkoholu . To chyba nie jest żadną tajemnicą że, ogromna część tzw wysłużonych policjantów wymaga leczenia . Jak mało w jakim zawodzie alkoholizm absolutnie dominuje. Czy jest to efekt odreagowania na stresy? Pewno w jakiejś materii tak. Jednak główny powód to stosunkowo zamknięty krąg znajomych. W takim gronie alkohol leje się litrami.
Rozmowy dotyczą nie mal wyłącznie zachowań w pracy. Czym barwniejsze tym lepsze dla towarzystwa .I tak wychowuje się młodych policjantów prewencji. Nie dziwcie się , że nie którzy chcą mieć szybciej co opowiadać. Czasem dochodzi do pomyłek. Minimalnie inne zachowanie ,złe spojrzenie, och nie daj Boże pyskowanie , czy brak pełnego poddania .No i już zapewniacie sobie 24 godziny leżakowania w jakiejś celi komisariatu. Powód.....ha ha ha zawsze się znajdzie i adwokat nie pomoże. Jeśli byłeś sam lub pod wpływem to lepiej poddaj się nawet jeśli masz rację. To tylko rada...

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2009 - 23:59:19

Znam tego luja ze zdjęcia! Żenada istna, że taka łajza głupoty opowiada jak sam w porządku nie jest! Porażka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#25 ~lelek~

~lelek~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2009 - 08:21:55

Znam tego luja ze zdjęcia! Żenada istna, że taka łajza głupoty opowiada jak sam w porządku nie jest! Porażka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja bym miał taka duupę jak on gębę nieskażoną myśleniem to bym się wstydził183158
do klopa chodzić!!!!!Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych