Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Młoda wesoła kotka Figa szuka dobrego domu :-)

kot kotka adopcja

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 24 październik 2012 - 15:17:25

Figa to 11 miesięczna koteczka, która lubi ludzi. Znalazłam ją pod blokiem.
Potrafi korzystać z kuwety,jest zaszczepiona i wysterylizowana. Je zarówno pokarm stały jak i mokry. Jak każdy młody kot uwielbia się bawić, najbardziej piórkiem na patyku.
Kotka zaprzyjaźniła się z jednym z naszych kotów, ale niestety z drugim prowadzi wojnę, także szukamy jej raczej domu bez innych kotów.

Preferowany jest dom tzw. niewychodzący.

Warunkiem adopcji Figuni jest podpisanie umowy adopcyjnej i wizyta przedadopcyjna. To nic strasznego, chodzi tylko o dobro zwierzęcia.

Kontakt 503 690 677
monia.b1@interia.pl

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2 ~strach się bać~

~strach się bać~
  • Goście

Napisano 24 październik 2012 - 20:49:21

Nie pokazuj że masz tyle kotów w mieszkaniu bo jak TOZ zobaczy to zrobią nalot i zabiorą do schroniska !

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2012 - 21:03:50

"wizyta przedadopcyjna"??? a czemu to ma sluzyc? mam pozwolic, zeby obcy czlowiek przylazil do MOJEGO DOMU węszyć z powodu kota??? litosci!!! jak bede chcial, to sam sobie znajde kotka pod blokiem. w glowach wam sie poprzewracalo!

#4 koni_zk

koni_zk

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 24 październik 2012 - 21:04:02

Odnieś ją tam gdzie znalazłaś i po problemie.

Dlaczego lewactwo zatacza coraz szersze kręgi? Dlaczego osiedlowi warsztatowcy rozwiązują problemy, które sami tworzą. Jesteś niekonsekwentna w działaniu i do tego psujesz wszystko i wszędzie - jak hipsterka, warsztatki i inne dzieci tęczy.

Zabrałaś osiedlowego kota z jego naturalnego środowiska, przez rok nauczyłaś kota milion niepotrzebnych do przetrwania rzeczy a teraz chcesz się kota pozbyć, który nie przeżyje w naturalnym środowisku.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2012 - 21:09:47

Odnieś ją tam gdzie znalazłaś i po problemie.

Dlaczego lewactwo zatacza coraz szersze kręgi? Dlaczego osiedlowi warsztatowcy rozwiązują problemy, które sami tworzą. Jesteś niekonsekwentna w działaniu i do tego psujesz wszystko i wszędzie - jak hipsterka, warsztatki i inne dzieci tęczy.

Zabrałaś osiedlowego kota z jego naturalnego środowiska, przez rok nauczyłaś kota milion niepotrzebnych do przetrwania rzeczy a teraz chcesz się kota pozbyć, który nie przeżyje w naturalnym środowisku.

Pogieło Cię? Co ma do tego wszystkiego lewactwo, warsztaty i dzieci tęczy? Poza oczywiście tym, że Tobie pewnie wydaje się, że ma i masz kompulsywną potrzebę aby się tym "podzielić" na forum.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2012 - 21:12:21

"wizyta przedadopcyjna"??? a czemu to ma sluzyc? mam pozwolic, zeby obcy czlowiek przylazil do MOJEGO DOMU węszyć z powodu kota??? litosci!!! jak bede chcial, to sam sobie znajde kotka pod blokiem. w glowach wam sie poprzewracalo!

Temu żeby zobaczyć czy osoba, która ma się zaopiekować kotem nie jest, np. szajbusem i / lub czy potrafi obchodzić się z kotem. Dodatkowo wskazuje ona na odpowiedzialność obecnych wlascicieli kota.

#7 ~Mania~

~Mania~
  • Goście

Napisano 24 październik 2012 - 21:25:06

Ugotuj go !!!!

#8 koni_zk

koni_zk

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 24 październik 2012 - 21:27:29

Pogieło Cię? Co ma do tego wszystkiego lewactwo, warsztaty i dzieci tęczy? Poza oczywiście tym, że Tobie pewnie wydaje się, że ma i masz kompulsywną potrzebę aby się tym "podzielić" na forum.

Też znalazłeś kota na osiedlu i chcesz się teraz go pozbyć? To po co brałeś jak chcesz oddać? Tworzysz problem z niczego a potem próbujesz go "rozwiązać" (czyt. pozbyć się problemu)?
Proponuję zabrać tego kota na masę rowerową - to podobny poziom "problemu".

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2012 - 21:30:51

Też znalazłeś kota na osiedlu i chcesz się teraz go pozbyć? To po co brałeś jak chcesz oddać? Tworzysz problem z niczego a potem próbujesz go "rozwiązać" (czyt. pozbyć się problemu)?
Proponuję zabrać tego kota na masę rowerową - to podobny poziom "problemu".

Co za bełkot.

#10 ~Ewa G.~

~Ewa G.~
  • Goście

Napisano 24 październik 2012 - 21:43:05

Jaki metraż przypada na 1 sztuke kota ?
Misek z wodą i karmą brak (na fotkach) !
Stwierdza się że nie spełniają norm wyznaczonych przez TOZ, odebrać do schroniska!

podpis:
zwolennik TOZ -była inspektor z odebranymi uprawnieniami

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2012 - 21:46:08

Jaki metraż przypada na 1 sztuke kota ?
Misek z wodą i karmą brak (na fotkach) !
Stwierdza się że nie spełniają norm wyznaczonych przez TOZ, odebrać do schroniska!

podpis:
zwolennik TOZ -była inspektor z odebranymi uprawnieniami

Normalnie wyglada na jakiś zlot wariatow

#12 ~my....~

~my....~
  • Goście

Napisano 25 październik 2012 - 06:00:13

Normalnie wyglada na jakiś zlot wariatow

to tylko my......TOZ :mellow:

#13 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 25 październik 2012 - 08:41:56

Niestety po raz kolejny przekonałam się, jak niski jest poziom intelektualny większości osób wypowiadających się na forum GK... Żałuję, że umieściłam tu ogłoszenie.

Nie rozumiem jednego - nie chcesz adoptować kota albo chcesz ale nie na takich warunkach, jak opisałam, to po prostu nie wchodź na ten wątek. Proste.

Życzę miłego dnia i pozdrawiam!

BTW - dzięki za podbijanie tematu, dzięki tylu wpisom jest na pierwszej stronie ;-)

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2012 - 09:00:10

Niestety po raz kolejny przekonałam się, jak niski jest poziom intelektualny większości osób wypowiadających się na forum GK... Żałuję, że umieściłam tu ogłoszenie.

Nie rozumiem jednego - nie chcesz adoptować kota albo chcesz ale nie na takich warunkach, jak opisałam, to po prostu nie wchodź na ten wątek. Proste.

Życzę miłego dnia i pozdrawiam!

BTW - dzięki za podbijanie tematu, dzięki tylu wpisom jest na pierwszej stronie ;-)

Ma Pani rację - to nie jest chyba najwłaściwsze miejsce do zamieszczania tego typu anonsów.
Niezaleznie - życzę powodzenia w poszukiwaniu domu dla kotki :)

#15 ~Seksowna Monika~

~Seksowna Monika~
  • Goście

Napisano 25 październik 2012 - 09:09:46

W temacie jest błąd. To nie młoda wesoła kotka Figa szuka domu.
To nieodpowiedzialna Monika chce pozbyć się kota ze swojego domu, do którego samo go przyniosła.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2012 - 12:26:43

Ja nie rozumiem dlaczego ktoś chce wydać z domu kota tylko z tego powodu że kot nie zgadza się z drugim kotem ? Chyba faktycznie jest jakiś inny powód. Ja mam 2 koty i jak drugiego wzięłam bo go znalazłam po wypadku (wyleczony ale utyka na źle zrośniętą łapkę )to ten starszy go nie polubił. Nie ma między nimi zgody, ale cóż, przecież nie wyrzucę żadnego, bo gdzie ? Starego nikomu bym nie oddała bo starych drzew się nie przesadza a młody z tą łapką nikomu by się nie spodobał. Muszą żyć pod jednym dachem choć się czasami głośno kłócą, cóż. Życzę znalezienia domu dla kotki ale ja nie wiem czy jej nie będzie przykro opuścić swój dom.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2012 - 12:30:37

Ja nie rozumiem dlaczego ktoś chce wydać z domu kota tylko z tego powodu że kot nie zgadza się z drugim kotem ? Chyba faktycznie jest jakiś inny powód. Ja mam 2 koty i jak drugiego wzięłam bo go znalazłam po wypadku (wyleczony ale utyka na źle zrośniętą łapkę )to ten starszy go nie polubił. Nie ma między nimi zgody, ale cóż, przecież nie wyrzucę żadnego, bo gdzie ? Starego nikomu bym nie oddała bo starych drzew się nie przesadza a młody z tą łapką nikomu by się nie spodobał. Muszą żyć pod jednym dachem choć się czasami głośno kłócą, cóż. Życzę znalezienia domu dla kotki ale ja nie wiem czy jej nie będzie przykro opuścić swój dom.

Czasem po prostu tak bywa a ze kotka młoda wiec pewnie bez trudu sie zaadaptuje.

#18 ~dr Przasny~

~dr Przasny~
  • Goście

Napisano 25 październik 2012 - 12:41:22

Dobrze, że w końcu ktoś poruszył ten temat!
Na placu zabaw koty załatwiają swoje porzeby fizjologiczne, mam na myśli defekacje i inne czynności związane z usunięciem kału, dzień po dniu.
Pani Moniko!
Proszę zabrać te koty do siebie. Może Pani powiedzieć, że je znalazła pod blokiem.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2012 - 13:56:49

Na placu zabaw koty załatwiają swoje porzeby fizjologiczne, mam na myśli defekacje i inne czynności związane z usunięciem kału, dzień po dniu.
Pani Moniko!
Proszę zabrać te koty do siebie. Może Pani powiedzieć, że je znalazła pod blokiem.

A co to sa inne czynnosci zwiazane z usunieciem kalu?????

#20 ~kot w butach~

~kot w butach~
  • Goście

Napisano 25 październik 2012 - 14:03:50

Pani Moniko!

Kot tez czlowiek i pobawic sie chce !

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kot, kotka, adopcja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych