Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

mobilizacja wojskowa, jakieś ćwiczenia ?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~tttta~

~tttta~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 11:24:19

Witam,

czy ktoś kto zna żołnierzy zawodowych jest w stanie potwierdzić że właśnie w naszym regionie ogłosili jakąś mobilizacje i wzywają wszystkich żołnierzy do jednostek? bo w internecie cisza

#2 ~sylwester~

~sylwester~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 11:41:49

fake news

#3 ~robert~

~robert~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 16:04:05

Witam,

czy ktoś kto zna żołnierzy zawodowych jest w stanie potwierdzić że właśnie w naszym regionie ogłosili jakąś mobilizacje i wzywają wszystkich żołnierzy do jednostek? bo w internecie cisza

Potwierdzam, ściągają niektórych z urlopów, ale chyba tylko w naszym regionie, na południu z tego co wiem nie wzywają do jednostek. Może dziennikarz wyśle oficjalne zapytanie do ministerstwa i będziemy wiedzieć

#4 ~Bart~

~Bart~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 12:02:02

U mnie w pracy koledzy dostali mobilizację na jutro

#5 ~Bart~

~Bart~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 12:02:26

U mnie w pracy koledzy dostali mobilizację na jutro

#6 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 13:28:38

dzisiaj rano widziałam dwóch uzbrojonych żołnierzy patrolujących tereny giełdy, obok stał też radiowóz z policjantami

#7 ~filipek~

~filipek~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 16:50:16

U mnie w rodzinie nawet ciężarną która pracowała w wojsku wezwano do jednostki. Na noc może ją opuścić ale rano musi wrócić. Z tego co mówiła to większość żołnierzy zostaje na noc i wszystkim na terenie jednostki wydano broń, a na co dzień żołnierze bez powodu nie otrzymują broni. Najprawdopodobniej jakieś ćwiczenia bo niby co innego

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 16:42:00

Witam. Dzisiaj przed południem widzialam duży samolot lecący bardzo nisko nad Mscicami. Na szczęście zatoczył "rogala" i skierował się na północ. Dziwny byl to widok. Wczoraj ponoć były ćwiczenia ..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych