Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Modne ciuchy

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 16 maj 2013 - 07:37:00

Co powiecie o tym nowym trendzie na hipsterów, czyli najlepiej z wszystko lumpeksu, rozmiar za ciasne spodnie i swetry po babci. Aaa i najważniejsze, jeszcze gigantyczne okulary żeby dopełnić rezultatu. Wydaje mi się, że to nastepna idiotyczna, chwilowa moda dla pseudo- artystów, mnóstwo przykładów na szpilkuj(kropka)pl. Sorry jeżeli kogoś uraziłam, ale błagam was faceci nie podążajcie tą ścieżką i noście sie jak na facetów przystało, czyli fajnie. To w co się ubierzemy nie świadczy o arystycznej duszy. Hipsterzy w większości to pseudo modnisie chcący się usilnie wszystko mieć głęboko oraz być poza wszelkimi regułami. To moje zdanie. Pozdro wszystkim

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 08:33:12

Każdy chce jakoś zaistnieć, jeśli nie ma talentu to próbuje zwrócić na siebie uwagę ubiorem. Nie uważam jednak, że jeśli kotś nosi markowe ubrana to szpanuje. Przyznaję się, że zakupy robię w Henri Lloydzie. Wiem jednak, że kupione tam ciuchy są eleganckie i dobrej jakości, a nie takie, które po pierwszym praniu będą do wyrzucenia.

#3 ~Ardia~

~Ardia~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 11:21:58

Kinga, każdy może się ubierać jak chce, ale to co piszesz to racja... Widać kto jest w tym prawdziwy, a kto nie. Najbardziej denerwuje mnie to, że teraz wszystkie bluzki są oversize i jeszcze ponadziewane na to ćwieki, serca półmetrowe i inne takie. Moda modą, ale udawanie hipstera jest śmieszne...

#4 Arkadoo

Arkadoo

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 24 marzec 2019 - 14:19:55

Nawet mi o tym nie mówcie. Gówniarzerii się w głowie przewraca. Moja córa musi koniecznie mieć glany, bo jakiś tam pajac Krzysiek się tak nosi. A że Krzysiek się jej podoba, to ja muszę płacić.

#5 macey

macey

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 13 maj 2019 - 19:30:10

Ja bardziej lubie na miejscu kupowac.

#6 penu

penu

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 24 maj 2019 - 07:12:26

Każdy ma prawo ubierać się jak chce. Nie wszyscy podążają za modą, mają po prostu osobisty styl.

#7 Jolanta84

Jolanta84

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 22:08:17

Ja za bardzo nie podazam za moda.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 07:08:00

Zaciekawiła mnie Wasza propozycja 

Nachalna i tendencyjna reklama...

#9 Emiliada1234

Emiliada1234

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 31 sierpień 2019 - 14:20:12

Wolę normalne ubrania i kupuję je w sieci. Hipsterskim obdartusom dziękuję.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych