Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Mój biznes

mój biznes sky-shop sklep internetowy

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 gosia

gosia

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 24 sierpień 2014 - 12:27:38

Sklep z książkami powinien mieć zintegrowaną wysłyłkę przez paczkomaty24. Sama czesto zamawiam i odbieram w paczkomacie. Przejrzałam link który podalaś i dostawy przez paczkomaty tam nie ma

#2 neptun

neptun

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 21 maj 2015 - 03:30:32

Niekoniecznie. Nie wszystkie sklepy są zintegrowane z paczkomatami. Są inne opcje wysyłki.

#3 kamilleg

kamilleg

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 04 sierpień 2015 - 20:08:48

to nie jest jedyne wyjście, ale często ułatwia sprawę. to akurat nie jest najważniejsza rzecz w tej branży - liczy się zbiór i cena

#4 soho

soho

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 13 październik 2015 - 01:31:25

Zazwyczaj wybiera się najtańszą opcję, jak wygląda sprawa z kosztami współpracy z poczkomatami?

#5 ~Kruger~

~Kruger~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2016 - 20:18:38

Bizin jest spoko, ale znacznie lepiej zapłacić już 10 zł miesięcznie i mieć opcję full, wtedy dopiero daje radę ;)

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2017 - 18:08:17

Mnie franczyza cuk interesuje.Mam pomysł żeby zająć się sprzedażą ubezpieczeń.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2017 - 20:18:00

ale po co klepiecie te bzdety...

#8 ~kropeleczka9~

~kropeleczka9~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2017 - 19:36:08

Wiadomo, zeby biznes byl konkurencyjny trzeba sie rozwijac i inwestowac w nowe uslugi. Ja np prowadze zaklad krawiecki i mam juz porzadne maszyny do szycia Bernina, a teraz mysle nad zainwestowaniem w hafciarke. Poszerzy to zakres moich uslug i sprawi, ze to co wykonam bedzie bardziej pod klienta np dzieki personalizownemu haftowi. Zreszta taka hafciarka ma sporo fajnych mozliwosci wystarczy popatrzec na yt jak dzialaja na profilu Berniny 

#9 dzialkowiec

dzialkowiec

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 09 wrzesień 2017 - 10:33:11

Sklep z książkami powinien mieć zintegrowaną wysłyłkę przez paczkomaty24. Sama czesto zamawiam i odbieram w paczkomacie. Przejrzałam link który podalaś i dostawy przez paczkomaty tam nie ma

Akurat w tej branży to trend spadkowy jest niestety.

#10 ~Logia~

~Logia~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2018 - 23:25:27

Też postanowiłam w końcu pójść za marzeniami i otworzyć swoją działalność. Pomysł mam od dawna, jest dość innowacyjny, ale myślę, że się przyjmie :) Szukam w związku z tym dobrego dostawcy internetu i wpadła mi w ręce oferta UPC Biznes, wydaje się bardzo korzystna, a przy okazji dają możliwość dwumiesięcznego testowania bez zobowiązań. Ktoś z Was używa internetu z UPC? jak go oceniacie?

#11 Karenn

Karenn

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 23 październik 2018 - 08:04:28

Internet nie jest tak trudno wybrać jak vps z windowsem.

W końcu znalazłam korzystną ofertę na https://www.hekko.pl...ps_windows.html, którą polecił mi znajomy 

Użytkownik Karenn edytował ten post 23 październik 2018 - 08:06:28

#12 Idalia27

Idalia27

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 25 październik 2018 - 16:05:32

Mam to samo zdanie co poprzednik. Nic dodać i nic ująć.

#13 MaGotka

MaGotka

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 13:03:01

Przekonałam się, iż założenie własnej działalności jest na pewno dobrym rozwiązaniem jeśli nie lubi się pracować dla kogoś. Jakiś czas temu otworzyłam swoją wyspę handlową z pomocą firmy https://www.berkano.pl/  Stworzyli dla mnie niezwykle efektowną wyspę, zaprojektowaną i wykonaną w taki sposób, który pozwala estetycznie podkreślić zalety oferty, z którą wychodzę do klienta. Świetne usprawnienie dla dobrych obrotów w handlu i korzyści z tego płynących.   

#14 ~amadeusz~

~amadeusz~
  • Goście

Napisano 07 luty 2019 - 21:09:18

Orientujecie sie moze gdzie udac sie na lekcje angielskiego online? CHodzi o przeszkolenie pracownikow.

#15 Marlena Bąk

Marlena Bąk

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 08 luty 2019 - 13:32:10

Zawsze jeste problem z tymi pocztami niestety :/

#16 bersel

bersel

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 09 luty 2019 - 11:07:22

Trzeba sobie najpierw zadac podstawowe pytanie: idziemy na jakosc? czy na ilosc? Wybieranie opcji numer dwa w dzisiejszych czasach nie ma najmniejszego sensu z prostego powodu .. na rynku szkolen jest pelno nowopowstalych firm oferuajcych gruszki na wierzbie. Wiesz, trzeba miec tez troche oleju w glowie jak sie czyta te wszystkie opisy by moc przefiltrowac je z sensem. Jesli juz kogos wybierac to powinien dzialac w tej branzy kilka dobrych lat. Druga sprawa to czy wybrac szkolenia stacjonarne czy moze lepszym wyborem bedzie lekcja angielskiego online oferowana juz dosyc czesto. Moim zdaniem trzeba isc z duchem czasu, wybierajac jak najbardziej nowoczesne rozwiazania. Na pewno bedzie to o wiele bardziej wygodne i elastyczne, niz wysylanie swoich pracownikow na warsztaty, a podejrzewam skutecznosc na podobnym poziomie. Zreszta mozna zazwyczaj zamowic sobie lekcje demo by przekonac sie na wlasnej skorze.

#17 duff231

duff231

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 11 luty 2019 - 14:02:16

Ja uważam, że bardzo dobrym pomysłem jest miec telemarketera w firmie - w ten sposób łatwo pozyskamy klientów i zbudujemy z nimi dobre relacje. Warto zadbac o sprzet do takiego naszego małego call center np. słuchawki dla telemarketera

#18 DamianK

DamianK

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 15 luty 2019 - 19:47:15

Parę lat temu żona namówiła mnie na uruchomienie skupu złomu i surowców wtórnych, dziś jestem jej wdzięczny, bo biznes kwitnie. Ostanio zaiwestowaliśmy w nową wagę platformową wyposażoną w nowoczesną elektronikę sterująco-pomiarową http://www.kersh-wag...mowe-i-paletowe która bardzo ułatwia nam pracę. To co najbardziej cenię w posiadaniu własnej firmy, to że nikt mi nie narzuca swoich decyzji i mogę organizować sobie pracę według własnego uznania. Każdemu, kto ma trochę pieniędzy do zainwestowania, polecam otworzyć coś swojego.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mój biznes, sky-shop, sklep internetowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych