Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Mój syn Przemko.

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 prawda111-jestem.

prawda111-jestem.

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1725 postów

Napisano 07 luty 2012 - 15:06:46

Jadwiga i Jan Gosiewscy
Rodzice śp. Przemysława Gosiewskiego v-ce premiera

Biblioteka Miejska oraz
Sławieński Dom Kultury
zapraszają:
na spotkanie autorskie i promocję Książki
"Mój syn Przemko", której autorką jest Jadwiga Gosiewska.

W trakcie spotkania odbędzie się również:

pokaz filmu o działalności śp. Przemysława Gosiewskiego
pt. " Przemysław człowiek czynu ".

Spotkanie odbędzie się w kawiarni SDK
dn. 10 lutego ( piątek ) o godz. 17.30

W imieniu Państwa Gosiewskich serdecznie wszystkich zapraszam. Prawda111-jestem.

#2 demento

demento

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1141 postów

Napisano 08 luty 2012 - 21:24:08

Burmistrz z PO i sie na to zgodził? Dziwny jakiś...? :huh:

#3 S.W

S.W

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 3297 postów

Napisano 08 luty 2012 - 21:55:52

Jaki dziwny ? To jego zasrany obowiązek udostepnić salę . Jak by miał jakiś problem to by musiał spedzić kilka chwil na Pow. Warszawskich a po co ? . On nie taki głupi jak ten wasz z Darłowa z bandy Gawłowskiego . Nasz to widzi z której strony wiatr wieje i odpowiednio sie z nim ustawia . A Ty myslisz dlaczeko Śp. Lechu był w Sławnie a nie w Darłowie ? Co ?

#4 demento

demento

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1141 postów

Napisano 09 luty 2012 - 23:12:29

A ode mnie te plusiki też są. Tylko tak prowokacyjnie żem zapytał :( , bo u nas w arłowie chyba takie spotkania nikt nie zobił, a w końcu nasz ci był On...

#5 prawda111-jestem.

prawda111-jestem.

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1725 postów

Napisano 09 luty 2012 - 23:31:32

Dzięki demento za plusiki, ale nawiązując do tego że u was w Darłowie takiego spotkania nie było, to o ile sobie dobrze przypominam, to w którejś rozmowie z P. Gosiewską, chyba mi mówiła o Darłowie że było takie spotkanie, a jeżeli się mylę, to obiecuję Ci demento że jutro porozmawiam z P. Gosiewską na ten temat, bo może być tak że takie spotkanie było, tylko Ty o nim nie wiedziałeś, może przydało by się jeszcze jedno takie spotkanie w Darłowie i poinformowanie o nim na waszym forum, co oczywiście uczynię, chociaż jestem ze Sławna, jak tylko P. Gosiewska postanowi zorganizować takie spotkanie...Pozdrawiam Darłowo...

#6 demento

demento

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1141 postów

Napisano 09 luty 2012 - 23:42:51

Dzięks. Ja to na pewno bym poszedł na takie autorskie spotkanie, ale nikt mnie nie zaprosił... bo chociaż Przemek w Darłowie się uczył i moim kolegą też był, i kolegą naszego mera - wino razem se normalnie popijali, to potem źle o nim tam się mówiło... Sam zobacz -

Mój odnośnik

Bo u nas to normalnie jak ktoś o Przemku, to pisior wstrętny od razu jest normalnie!
A przecież z każdego zasłużonego darłowiaka dumni powinniśmy być, no nie? Pozdrawiam Sławno i odważnych organizatorów oraz przychylne władze.

#7 prawda111-jestem.

prawda111-jestem.

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1725 postów

Napisano 10 luty 2012 - 11:47:54

Demento, na dzień dzisiejszy to moę tylko Ciebie w imieniu P. Gosiewskiej i swoim zaprosić do Sławna na to spotkanie.W Sławnie są mili i przyjażni ludzie więc miło nam będzie gościć ludzi z Darłowa, jak tylko możesz, to przecież nie daleko, to przyjedż, zapraszamy...A tym co piszą inni, to się nie przejmuj, bo sam wiesz kto takie brednie wipisuje i dlaczego, to nie oni, a śp. Przemek Gosiewski przeszedł do histori i nie tylko Darłowiacy, ale my wszyscy możemy być dumni że taki człowiek żył i zrobił tyle dobrego dla ludzi...Dziękuję za pozdrowienia i pozdrawiam...

#8 demento

demento

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1141 postów

Napisano 10 luty 2012 - 13:28:51

Baaardzo dziękuję za zaproszenie. I tak chciałem tam być.  in cognito...
Czyli że w Darłoie nie ma szans?
Tak se teraz myślę, że skoro taki pracuś i społecznik Przemko jest uważany nadal za wzór Dobra, to dziwuje mnie fakt, że nagle przestał być fumflem naszego? I tak se teraz dumam, że może Przemko znał jakieś niejasne wątki jego niejasnej przeszłości...? A najlepszą formą obrony jest pono atak, więc...? Ale to tam tylko takie moje dementowanie... Pozdrawiam i do zobaczenia raczej.

#9 S.W

S.W

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 3297 postów

Napisano 11 luty 2012 - 09:30:17

warto zobaczyć

http://vod.gazetapol...rwany-od-srodka

#10 prawda111-jestem.

prawda111-jestem.

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1725 postów

Napisano 13 luty 2012 - 11:15:42

http://slawno.naszem...0a0b93979,1,3,9

#11 prawda111-jestem.

prawda111-jestem.

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1725 postów

Napisano 13 luty 2012 - 16:43:02

Spotkanie autorskie Pani Jadwigi Gosiewskiej uważam za bardzo udane, przy pełnej sali zaproszonych gości...
Wszystkim uczestnikom tego niezwykłego spotkania w imieniu Pani J. Gosiewskiej i moim serdecznie dziękuję za tak liczne przybycie...

Spotkanie pełne zadumy i myślę że łączyliśmy się z tym wszystkim co przeżywa Mama śp. Przemysława Gosiewskiego, Pani Jadwiga Gosiewska...

Były momenty, że nie jednemu z nas stanęły łzy w oczach ze wzruszenia, osobiście widziałem jak bardzo młoda uczestniczka tego spotkania ( uczennica Gimnazjum ), takie łzy w oczach miała...

Niesamowite wrażenie zrobiła na mnie Pani dr. Ania ( nazwiska nie będę wymieniał ), gdy Panią Anię zapraszałem na to spotkanie, nie sposób opisać jej radości, jak również nie zapomnę tej radości gdy Pani dr. Ania przybyła na to spotkanie, Pani Aniu, dziękuję za to że jest w Pani tyle ciepła do ludzi...

Chciał bym również serdecznie podziękować i to szczególnie, Panu Wójtowi Ryszardowi Stachowiakowi, za odwagę i patriotyzm, za piękny bukiet kwiatów dla Pani Gosiewskiej, za słowa które Pan wypowiedział, ale chciał bym podkreślić, że Pan Panie Wójcie, zachował się godnie nie tylko jako gospodarz Gminy, ale przyjął Pan na siebie obowiązki gospodarza naszego miasta, jest Pan wyjątkowym człowiekiem i w pełni godnym sprawowanego przez Pana urzędu Wójta Gminy Sławno.Serdecznie Panu dziękuję i pozdrawiam...

Serdecznie dziękuję Pani Izabeli Sozańskiej-Majchrzak ( dyr. SDK ), za jej duży wkład w to spotkanie, również serdecznie pozdrawiam...

Dziękuję również tym co nie mogli uczestniczyć w tym spotkaniu, a interesowali się nim na tym forum...

Wszystkim wymienionym i nie wymienionym serdecznie dziękuję i nie mniej serdecznie pozdrawiam, do zobaczenia na podobnych spotkaniach w naszym kochanym Sławnie. Prawda111-jestem.

#12 LiBerta

LiBerta

Swojak

• PipPipPipPip
  • 315 postów

Napisano 23 luty 2012 - 20:15:15

Będzie ekshumacja ciała ŚP P. Gosiewskiego Mój odnośnik

J. Gosiewska wygrała sprawę z Tuskiem! Mój odnośnik

Zaczynam wierzyć w niezawisłość polskich sądów.

Ponadto informuję że w Darłowie było już spotkanie z autorką Panią Gosiewską w Karczmie Rzymskiej a dziś wiszą plakaty, że jutro ma być w bibliotece miejskiej, o 17, więc Darłowo zaprasza.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych