Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Moje dziecko stało się rośliną :: zobacz komentowany artykuł

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jacko33~

~jacko33~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2008 - 00:43:36

jakim robotem musiał być urzędas, ktory to czytał i tak odpisał (co na to jego szef?), życzę zdrowka dla chłopcow

#2 ~monia~

~monia~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2008 - 23:30:22

Hmm.. fakt, urzednik piszacy takie rzeczy malemu, ciepiacemu chlopcu nie ma serca, wspolczucia... ciekawe jakby sie zachowal jakby jego dziecko zachorowalo...

Chcialam tez dodac, ze bardzo interesuje mnie choroba, jaka jest adrenoleukodystrofia, a takze dzialanie i istota Oleju Lorenza... Potrzebuje duzo wiadomosci o tej chorobie i o oleju, wiec jesli ktos moglby mi udostepnic informacje o tym, bylabym wdzieczna... Jesli ktos moze mi pomoc, to piszcie na tym forum

#3 ~iwona~

~iwona~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2008 - 12:41:13

Hmm.. fakt, urzednik piszacy takie rzeczy malemu, ciepiacemu chlopcu nie ma serca, wspolczucia... ciekawe jakby sie zachowal jakby jego dziecko zachorowalo...

Chcialam tez dodac, ze bardzo interesuje mnie choroba, jaka jest adrenoleukodystrofia, a takze dzialanie i istota Oleju Lorenza... Potrzebuje duzo wiadomosci o tej chorobie i o oleju, wiec jesli ktos moglby mi udostepnic informacje o tym, bylabym wdzieczna... Jesli ktos moze mi pomoc, to piszcie na tym forum

#4 ~iwona~

~iwona~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2008 - 12:44:04

Poszukaj na www.myelin.org lub http://www.feedchief...c/Lorenzo-Odone

#5 Koszalineo

Koszalineo

sensei

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4981 postów

Napisano 23 styczeń 2008 - 16:48:53

http://pl.wikipedia....oleukodystrofia

#6 ~Halina~

~Halina~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2008 - 17:23:39

JESTEM MATKA DZIECI CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE.CHOROBA ROBI POSTEPY.
SZUKAM ROZPACZLIWIE POMOCY.SZUKAM OLEJU LORENZA.MOZE. KTOS WIE DZIE GO MOZNA ZDOBYC.
BEDE BARDZO WDZIECZNA.
HALINA

Mój adres :pisi1111@02.pl

#7 ~mmm~

~mmm~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2017 - 21:02:42

ald

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych