Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

motocycklista - dawca - deb*** !

motocykl motor dawca odebrać prawo jazdy Świdwin 3 marca 12.07.2013 120 km/h obszar zabudowany

79 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kierowca ścigacza~

~kierowca ścigacza~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 22:32:03

zajmij się swoimi sprawami

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 22:36:57

takiemu człowiekowi, który dzisiaj ok. godz. 20:10 jechał swoim jednośladem ul. 3 marca, a następnie dalej Kołobrzeską to powinien być wydany dożywotni zakaz prowadzenia jakichkolwiek pojazdów !  ten człowiek jest kompletnie [i tu można wymienić wszystkie najgorsze epitety]. pędził w obszarze zabudowanym ze 120 km/h ! na całe szczęście wtedy nie jechał żaden samochód i nikt inny. ten motocykl był prawdopodobnie czarno - czerwony, ale nie wiem czy dokładnie zapamiętałam bo, aż się przestraszyłam tego huku silnika

No to Policja może się tym zainteresuje?

Dobrze byłoby gdybyś podała tutaj jak najwięcej szczegółów które pozwolą dotrzeć do wariata. W końcu mamy na tej ulicy monitoring.

Sami motocykliści jeżeli są w porządku to pewnie nie popierają takiej szaleńczej jazdy ulicami miasta i mogą pomóc w identyfikacji tego gościa. 

#3 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 22:41:41

jak będą zdrapywać twojego kolesia z jakiegoś auta lub drzewa wtedy dotrze do ciebie o czym pisze  "mieszkanka" a teraz dalej możesz rżnąć cwaniaka na forum, powodzenia :)

#4 ~cbr 600cm~

~cbr 600cm~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 22:44:32

żyj szybko, umieraj młodo :D

#5 ~kolega wariata~

~kolega wariata~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 22:45:55

a ty się piecia nie wpier..laj

#6 ~lopez~

~lopez~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 22:57:26

Jak będzie jeździł jak kretyn, to wcześniej czy później się zabije. Byleby tylko nie zabił innych osób. Tak właśnie u ludzi wygląda selekcja naturalna - co głupsze jednostki giną na drogach, albo przez narkotyki.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 23:45:33

Jeżeli jakiś małolat, czy tam głupek (nie wiem, możliwe że jedno i drugie) rzeczywiście jechał znacznie za szybko w terenie zabudowanym, to jest to sprawa tej pani, moja i każdego zainteresowanego. A to dlatego, że ten gościu złamał prawo, i stworzył zagrożenie dla innych.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2013 - 06:47:18

Szybko jedziesz- wolno cię niosą... stara prawda- a Pani ma rację, na tor albo na autostradę a nie po miescie, a za takie prędkości odbierac prawko na rok...

#9 ~boski-wiatr~

~boski-wiatr~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2013 - 10:24:25

Znaczy tak pajacu ścigaczu jeżeli to ty jechałes to bądż przygotowany że którymś następnym razem lepiej wyslij do przodu zanim przejedziesz kogoś do sprawdzenia czy aby czegos z przodu nie ma,ale to dokładnie musisz sprawdzić,w przeciwnym wypadku jazda z taką prędkoscią dla motocykla zakończy się na 3 marca a dla ciebie tak myslę w lini prostej lobem gdzieś na krzyżówkach przy cpn Lecha ...

#10 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2013 - 10:38:31

No to Policja może się tym zainteresuje?

Dobrze byłoby gdybyś podała tutaj jak najwięcej szczegółów które pozwolą dotrzeć do wariata. W końcu mamy na tej ulicy monitoring.

Sami motocykliści jeżeli są w porządku to pewnie nie popierają takiej szaleńczej jazdy ulicami miasta i mogą pomóc w identyfikacji tego gościa. 

no niestety szczegółów za dużo nie podam, miał na sobie ciemną kurtkę i ciemny kask, prawdopodobnie też nie miał tablicy rejestracyjnej, bo nie zauważyłam jej

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2013 - 11:09:04

skoro jesteście tacy dobrzy to tu próbujcie swoich sił https://www.facebook.com/MotoGP

#12 ~dupawołowa~

~dupawołowa~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2013 - 12:22:02

przyszło lato będą warzywka

#13 ~antka kobity szwagra brat~

~antka kobity szwagra brat~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2013 - 14:37:33

ludzie to byl kominiarz pedzil do krosina bo gieni komin sie zatkol! a po robocie widzialem jak wracal bardzo powoli letko zachwianym kolem. :lol:

#14 ~gościu~

~gościu~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2013 - 08:20:02

takiemu człowiekowi, który dzisiaj ok. godz. 20:10 jechał swoim jednośladem ul. 3 marca, a następnie dalej Kołobrzeską to powinien być wydany dożywotni zakaz prowadzenia jakichkolwiek pojazdów !  ten człowiek jest kompletnie [i tu można wymienić wszystkie najgorsze epitety]. pędził w obszarze zabudowanym ze 120 km/h ! na całe szczęście wtedy nie jechał żaden samochód i nikt inny. ten motocykl był prawdopodobnie czarno - czerwony, ale nie wiem czy dokładnie zapamiętałam bo, aż się przestraszyłam tego huku silnika

A co ty taki płochliwy jesteś Rodzice cię bili w dzieciństwie?

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2013 - 15:16:07

Post bez sensu nawet nie wiadomo czy ten koleś był ze Świdwina Zajmijcie się czymś poważnym A ty chłopczyku nie boisz się może huku samolotów z jednostki przelatujących nad tobą?

#16 ~łobuz~

~łobuz~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2013 - 15:24:15

Menopauza się zbliża  :)

#17 ~Ziomuś~

~Ziomuś~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2013 - 19:57:47

Przed chwila rozmawiałem z kolega i na 3 marca jechał na 2 biegu190 km na godzinę ktoś tu kogoś okłamuje

#18 ~Trumna~

~Trumna~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2013 - 20:17:07

Napisałem muzg,boto co macie w czerepach mózgiem nazwać nie przystoi.

#19 ~Ziomuś~

~Ziomuś~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2013 - 20:59:15

Zazdrościć zabron mi bydlaku

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 05:26:49

Przed chwila rozmawiałem z kolega i na 3 marca jechał na 2 biegu190 km na godzinę ktoś tu kogoś okłamuje

No i jak ładnie. Wystarczy IP i mamy de..ila.

A swoją drogą takich motocyklistów powinno się tępić. Macie inne miejsce do ścigania się, a jak chcecie być mordercami to zabijcie kogoś w rodzinie, a nie krzywdźcie innych.  

Macie akcję "Patrz w lusterka" ale co po akcji jak człowiek spojrzy w lusterko a po sekundzie wymija cię jakiś ścigacz.

Takich powinno się eliminować i to szybko!!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: motocykl, motor, dawca, odebrać prawo jazdy, Świdwin, 3 marca, 12.07.2013, 120 km/h, obszar zabudowany

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych