Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Mówię, że cuda to nie u mnie :: zobacz komentowany artykuł

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 13 październik 2008 - 01:05:43

Mnie tez pan Jan pomogl

#2 ~puszek~

~puszek~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2009 - 21:41:35

oszust

#3 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 12 październik 2009 - 19:21:41

Pani Kasiu czy ma pani moze jakies namiary bo mi chodzi o zdrowie coreczki :( bardzo sie martwie :( prosze o dpowiedz :(
Z gory dziekuje i pozdrawiam

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2009 - 20:18:09

Pani Kasiu czy ma pani moze jakies namiary bo mi chodzi o zdrowie coreczki :( bardzo sie martwie :( prosze o dpowiedz :(
Z gory dziekuje i pozdrawiam

ja bym pana uzdrowila panie pawle :)

#5 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 12 październik 2009 - 20:23:40

Powaznie jesli moglbym prosic to z wielka przyjemnoscia :) Jeszcze raz prosze o kontakt :):):):)

#6 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2010 - 04:03:01

Panie Pawle, przepraszam, ze dopiero teraz odpisuje, ale czasu wpisania nie zagladalam na te strone. Przykro mi, ale w tej chwili nie mam aktualnych namiarow na pana Jana, poniewaz od kilku lat przebywam za granica. Mam nadzieje, ze jakos Pan sobie poradzil i ze wszystko juz jest dobrze. Pozdrawiam serdecznie!

#7 ~Rob~

~Rob~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2010 - 14:19:41

jakieś 10 lat temu u niego 1 raz byłem , stwierdził że ze mną jest bardzo żle , będą mnie operować
nieżle mnie zdołował , zrobiłem sobie po paru miesiącach wszystkie badania i oczywiście niczego nie wykazały.
Morał dopiszcie sobie sami
Rob

#8 ~Jan Wróbel~

~Jan Wróbel~
  • Goście

Napisano 27 październik 2012 - 13:43:59

jakieś 10 lat temu u niego 1 raz byłem , stwierdził że ze mną jest bardzo żle , będą mnie operować
nieżle mnie zdołował , zrobiłem sobie po paru miesiącach wszystkie badania i oczywiście niczego nie wykazały.
Morał dopiszcie sobie sami
Rob

Panie Rob. - Ja nazywam się Jan Wróbel (nie używam pseudonimów) jestem wlaśnie tym wspomnianym bioenergoterapeutą i powiem Panu ze na przestrzeni mojej działalnosci (ponad dwadzieścia lat) nigdy jeszcze nie powiedziałem pacjentowi ze jest z nim źle ani nie wróżyłem konieczności operacji. Zawsze - nawet w bardzo poważnych schorzeniach mówię ze nadzieja umiera ostatnia. Dlatego wnioskuję ze jest Pan oszustem i nigdy Pan u mnie nie był. A takie zlośliwości to też pewna choroba i warto czasem spojrzeć w lustro mając na uwadze moje motto - że jak do lustra tylek wypniesz, to nic innego nie zobaczysz. Pozdrawiam Pana serdecznie i zyczę obdarowania Pana uczciwościa . Jan Wróbel

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2012 - 11:07:28

Panie Rob. - Ja nazywam się Jan Wróbel (nie używam pseudonimów) jestem wlaśnie tym wspomnianym bioenergoterapeutą i powiem Panu ze na przestrzeni mojej działalnosci (ponad dwadzieścia lat) nigdy jeszcze nie powiedziałem pacjentowi ze jest z nim źle ani nie wróżyłem konieczności operacji. Zawsze - nawet w bardzo poważnych schorzeniach mówię ze nadzieja umiera ostatnia. Dlatego wnioskuję ze jest Pan oszustem i nigdy Pan u mnie nie był. A takie zlośliwości to też pewna choroba i warto czasem spojrzeć w lustro mając na uwadze moje motto - że jak do lustra tylek wypniesz, to nic innego nie zobaczysz. Pozdrawiam Pana serdecznie i zyczę obdarowania Pana uczciwościa . Jan Wróbel

choć nie wierzę w bioenergo terapię to podoba mi się Pańska wypowiedź Panie Janie Wróbel

#10 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2015 - 21:11:45

Dzienki serdeczne że po wizycie u pana 05.11.2015 czuje sie wspaniale ,i zachecam wszystkich na wizyte do pana. :)

#11 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 14:47:49

Proszę jeśli posiadacie Państwo takie informacje kiedy Pan Wróbel będzie przyjmował w Płocku? Lub gdzie mogę zdobyć ta informacje

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych