Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 fistach

fistach

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 lipiec 2015 - 17:35:37

Witam. Jestem jednym z wielu tysięcy turystów odwiedzających w sezonie wakacyjnym nasze polskie morze. Założyłem temat ku przestrodze turystów, aby nie musieli tracić pieniędzy i nerwów na nieuczciwych właścicieli lokali gastronomicznych. ODRADZAM WSZYSTKIM LOKAL "ŚWIAT RYB" na ul Wojska Polskiego w Mielnie W dniu dzisiejszym zamówiłem dla dziecka schab z piesi kurczaka i frytki, pomidorową oraz 2x flądra z frytkami i zestaw surówek. Pomidorowa jakby ktoś kwasku cytrynowego dosypał.Po reklamacji schabowego/ okazał się nieświeży i piekielnie słony, syn dostał kolejną porcję . Okazało się , że nowa porcja była taka jak poprzednia. Ja skusiłem się z żoną na flądrę, bo podobno o tej porze roku świeża ryba to tylko flądra, albo śledź, dorsz poławiany jest na jesieni. Flądra miała na sobie  arcymistrzowską porcję panierki nasączoną starym olejem. Ja z żoną jakoś przełknąłbym ten obiad, ale syn się po tym "obiedzie" rozchorował.(pomimo tego , że zjadł może dwa kęsy z tego super schabowego) Lokal PORAŻKA!!!!!!!!!!!!!!!

Zachęcam do uzupełniania wpisu o kolejne nieuczciwe lokale ku przestrodze nieuczciwych. Internet ma wielką siłę i wierzę , że można powoli  zlikwidować nieuczciwych restauratorów.

Wpisujcie następnych cwaniaków którzy  na turystach zbijają kabzę.

#2 ~wszystkojad~

~wszystkojad~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2015 - 18:55:40

Słyszałem od, niestety już nieżyjącego, kolegi co wyprawiało się w latach 90-tych w lokalach gastronomicznych Mielno i Unieście. Kolega dostarczał "spożywkę". Rozcieńczanie najtańszego ketchupu i majonezu wodą odbywało się na jego oczach. Rozcieńczanie soków i napojów. Prawie przeterminowane (1-2dni do końca) "z promocji" w hurtowni soki i napoje dostarczane "za porozumieniem stron". Kiedyś można było kupić ogórki kiszone w wiadrach (nie wiem jak teraz). Miały one chyba 2-tygodniowy okres przydatności do spożycia. Z lutego kupowali w czerwcu, lipcu, sierpniu z komentarzem "turysta wszystko zje". Może się zmieniło? Może Unia Europejska coś zmieniła? Nie wiem. Tak było i obawiam się, że niewiele się zmieniło, bo sanepid może ukarać tylko kilkuset złotowym mandatem, więc po prostu się nie opłaca przestrzegać jakichkolwiek standardów .

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2015 - 21:57:13

Witam. Jestem jednym z wielu tysięcy turystów odwiedzających w sezonie wakacyjnym nasze polskie morze. Założyłem temat ku przestrodze turystów, aby nie musieli tracić pieniędzy i nerwów na nieuczciwych właścicieli lokali gastronomicznych. ODRADZAM WSZYSTKIM LOKAL "ŚWIAT RYB" na ul Wojska Polskiego w Mielnie W dniu dzisiejszym zamówiłem dla dziecka schab z piesi kurczaka i frytki, pomidorową oraz 2x flądra z frytkami i zestaw surówek. Pomidorowa jakby ktoś kwasku cytrynowego dosypał.Po reklamacji schabowego/ okazał się nieświeży i piekielnie słony, syn dostał kolejną porcję . Okazało się , że nowa porcja była taka jak poprzednia. Ja skusiłem się z żoną na flądrę, bo podobno o tej porze roku świeża ryba to tylko flądra, albo śledź, dorsz poławiany jest na jesieni. Flądra miała na sobie  arcymistrzowską porcję panierki nasączoną starym olejem. Ja z żoną jakoś przełknąłbym ten obiad, ale syn się po tym "obiedzie" rozchorował.(pomimo tego , że zjadł może dwa kęsy z tego super schabowego) Lokal PORAŻKA!!!!!!!!!!!!!!!

Zachęcam do uzupełniania wpisu o kolejne nieuczciwe lokale ku przestrodze nieuczciwych. Internet ma wielką siłę i wierzę , że można powoli  zlikwidować nieuczciwych restauratorów.

Wpisujcie następnych cwaniaków którzy  na turystach zbijają kabzę.

To dałeś się ładnie oskubać! Ten dorsz to panga mrozona kupiona w makro. Mielno to najgorsze na naszym wybrzeżu.Lepiej omijać tą wiochę cwaniaków. Polecam Rowy, Dębki a nawrt bliżej położone Dąbki.

#4 fistach

fistach

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 lipiec 2015 - 16:57:44

Czytaj uważnie co jest napisane. Ja zamówiłem flądrę a nie dorsza :P

#5 ~mimi~

~mimi~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2017 - 17:32:57

Nie jada się w lokalach gdzie jest wszystko,rybka, pizza, kebab, schabowy,zupki,pierogi,wiadomo że tam jest kicha

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Odradzam lokal gastronomiczny, Lokale Mielno, Gastronomie Mielno, Złe jedzxenie w Mielnie, Świat ryb Mielno, Najgorsze lokale gastronomicz, Gdzie nie jeść w Mielnie, Mielno, Gastronomia Mielno

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych