Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Najlepszy internet w koszalinie?

koszalin internet internet koszalin jaki internet w koszalinie? najlepszy internet

401 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2008 - 08:55:55

Polecam Internet z kablówki. Szybki, cena rozsądna. Szczegóły na stronie tv kablowej Koszalin.

#2 ~mik~

~mik~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2008 - 09:26:34

A ja polecam internet z Gawexu szybka obsluga szybko zakladaja i cena nie za wielka za 1mb/s czyli przy sciaganiu mniej wiecej 125kb/s leci place 60zl. Nie nazekam na usterki a jesli jest jakis problem to moge dzwonic o kazdej poze a w kablowce to zaczym w ogole ktos odbierze czy przyjedzie to sto lat sie czeka. Dodatkowo dodam ze kablowka czesto ma jakies problemy w weekendy dlatego z nich zrezygnowalem na rzecz gawexu. Pozdrwo

#3 ~zagi~

~zagi~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2008 - 09:47:04

ja od 4 lat mam internet z kablowki i byla 1 powazna awaria zwiazana z zalaniem studzienki. Mialem internet z firmy NORCOM ISP...o ile ma poczatku chodzil ladnie pozniej byla to tragedia antyczna. Pingi na onet szly po 500ms a docieralo ich z 50% !.. NIE POLECAM. Ogolnie po tamtych doswiadczeniach jestem zwolennikiem kabli a wiec jak dla mnie pozostaje kablowka i TPsa. Gawex i e Data tam gdzie jest dobry sygnal i zainstaluja ci AP a do stacji roboczej skretke to tez jest podobno OK...ale widzialem kilka instalacji Gawexu..student 1 roku by sie wstydzil tak polozyc siec na budynku. Dziury w dachu i latajace kable po podlodze w mieszkaniu uzytkownika...

#4 ~flex~

~flex~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2008 - 10:48:52

:D Masz rację jak internet to tylko z kablówki.Mam już 3 lata i sobie chwalę tego dostawcę.

Zasada generalna. Jeśli masz zwyczaj pokazywania wszystkim swoich osobistych notatek, jesli chcesz zrezygnować z prywatności, jeśli chcesz być śledzony dzień i noc przez koszaliński reżim - polecam kablówkę. Jeśli zaś chcesz wykorzystywać jedną z zalet internetu, jaka jest anonimowość (w granicach prawa i kultury) zawsze korzystaj z popularnych dużych operatorów.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2008 - 11:28:34

Zasada generalna. Jeśli masz zwyczaj pokazywania wszystkim swoich osobistych notatek, jesli chcesz zrezygnować z prywatności, jeśli chcesz być śledzony dzień i noc przez koszaliński reżim - polecam kablówkę. Jeśli zaś chcesz wykorzystywać jedną z zalet internetu, jaka jest anonimowość (w granicach prawa i kultury) zawsze korzystaj z popularnych dużych operatorów.

Naiwniak, myśli, ze jak ma dynamiczne IP od Tpsy, to jest anonimowy lol

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2008 - 11:36:10

Naiwniak, myśli, ze jak ma dynamiczne IP od Tpsy, to jest anonimowy lol

Przeczytaj matole co facet napisał, a później uderzaj w dyskusję. Napisał, że jest się anonimowym dotąd, dopótry nie łamie się prawa. A w kablówkach nigdy nie jest się anonimowym, nawet wtedy kiedy dyskutuje się o du*** Maryni. Naucz się czytać koleś, bo wiatr robisz i zamieszanie oraz zaniżasz poziom forum.

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2008 - 11:52:50

Przeczytaj matole co facet napisał, a później uderzaj w dyskusję. Napisał, że jest się anonimowym dotąd, dopótry nie łamie się prawa. A w kablówkach nigdy nie jest się anonimowym, nawet wtedy kiedy dyskutuje się o du*** Maryni. Naucz się czytać koleś, bo wiatr robisz i zamieszanie oraz zaniżasz poziom forum.

UUuuu...koleś..tyś to podniósł znacząco poziom forum..gratuluję tak wysokich lotów.
.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2008 - 12:20:04

UUuuu...koleś..tyś to podniósł znacząco poziom forum..gratuluję tak wysokich lotów.
.

To podniosę jeszcze wyżej. Słynna powieść George Orwella ""Rok 1984" ukazuje wizję państwa totalitarnego sprawującego totalną kontrolę nad ludźmi. Bohater powieści jest śledzony na okrągło, dzien i noc. Od czasu do czasu na ekranie telewizora ukazuje sie postać Władcy, któremu musi oddać cześć i wysłuchać jego pouczeń. I to już mamy prawie w Koszalinie, w każdym razie jesteśmy bardzo bliscy urzeczywistnienia się tej wizji. Brakuje jeszcze tylko tego, żebyśmy przepisali sie do kablówki z internetem, wtedy będziemy już tylko stadem bydła pilnowanym przez pastucha.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2008 - 12:59:15

gostek gdzies uslyszal i frunie plotucha z ust do ucha. jesli zas tak nie jest to pisz konkrety bo ja tez moge sobie napisac na forum, ze jestes zoofilem i teraz wierzta mi wszyscy, bo tak. hehehehe

gostek nigdzie nie usłyszał, bo gostek sam to wymyśla. Siedzi od rana do wieczora i wymyśla , bo wicie ze to walka o wladze. zaraz ci powie, ze kablowka inwigiluje z rozkazu Mikietyńskiego :lol:

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2008 - 13:00:02

gostek nigdzie nie usłyszał, bo gostek sam to wymyśla. Siedzi od rana do wieczora i wymyśla , bo wicie ze to walka o wladze. zaraz ci powie, ze kablowka inwigiluje z rozkazu Mikietyńskiego :lol:

A widzisz, był nawet szybszy ode mnie :)

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2008 - 13:06:41

Tu nie ma co mówic, wystarczy obejrzeć TV Max i wszystko jest jasne. Kablówka koszalińska została zawłaszczona przez zdziczałych polityków i zabrana prawowitym właścicielom, czyli mieszkańcom. To wie kazdy w Koszalinie. Ty nie wiesz?

#12 ~Origami~

~Origami~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2008 - 13:13:05

i zabrana prawowitym właścicielom, czyli mieszkańcom

Jak nic KOMUNISTA LOL

#13 ~TPSA~

~TPSA~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2008 - 13:42:13

kablówka jest Kazia i Mikiego oczywiście sfinansowana z pieniędzy społdzielców a nastepnie zawłaszczona. Co to za programy jak jedynie zachwalają swoich idoli Kazia, Wachosia oraz Mikiego.

#14 ufc

ufc

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 560 postów

Napisano 18 wrzesień 2008 - 13:45:04

a ma ktoś coś do powiedzenia na temat neta ze strefy?? mieszkam w okolicy i podobno mają tanie usługi..

#15 rigor mortis

rigor mortis

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 70 postów

Napisano 18 wrzesień 2008 - 17:43:09

ja korzystam z radiówki. place 3 dychy za 1mb. praktycznie zero awarii. jak coś jest nie tak (ze 3 razy w ciągu kilku lat), po prostu dzwonię do dostawcy, który mówi co jest grane, a jak trzeba to przyjeżdża.

#16 ~ciekawy~

~ciekawy~
  • Goście

Napisano 21 październik 2008 - 08:34:41

ja korzystam z radiówki. place 3 dychy za 1mb. praktycznie zero awarii. jak coś jest nie tak (ze 3 razy w ciągu kilku lat), po prostu dzwonię do dostawcy, który mówi co jest grane, a jak trzeba to przyjeżdża.

Witam,
a w ktorej radiowce 1mb kosztuje 3 dychy ?

#17 ~neo-zdrada~

~neo-zdrada~
  • Goście

Napisano 21 październik 2008 - 11:11:47

ja mam radiówkę 55zł/2MBit
po przesiadce z neostrady 512k prędkość większa, ale najbardziej zaskoczył mnie ping 2x mniejszy :)

#18 ~były TPSA~

~były TPSA~
  • Goście

Napisano 21 październik 2008 - 11:44:36

poprzednio byłem w TPSA przez dwa lata a już od lutego w Netii i nie mam żadnych problemów. Gdy rezygnowałem z TPSA gdzie miałem internet oraz telefon to świadomie starali się abym pozostał a na koniec wysmarowali mi taki rachunek że musiałem ich wyśmiać, rezygnację składałem w terminie przed upływem 30 dni ale u nich w bazie istniało, iż po terminie i chcieli mnie obciążyć karą ale ich wyprostowałem a zatem nie zapłaciłem 218 zł a oddali mi 1,50 zł taki u nich bajzel- może świadomy.

#19 ~NEO~

~NEO~
  • Goście

Napisano 21 październik 2008 - 15:47:46

Witam,
a w ktorej radiowce 1mb kosztuje 3 dychy ?

w firmie JNT

#20 ~ciekawy~

~ciekawy~
  • Goście

Napisano 22 październik 2008 - 12:10:51

w firmie JNT

to chyba przez interpolacje wychodzi 3 dychy bo w cenniku jest jedna pozycja: internet 2 mega za 55zl. brutto.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: koszalin, internet, internet koszalin, jaki internet w koszalinie?, najlepszy internet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Alexa (1)