Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Najlepszy internet w koszalinie?

koszalin internet internet koszalin jaki internet w koszalinie? najlepszy internet

401 odpowiedzi w tym temacie

#341 ~Wrrrr~

~Wrrrr~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2013 - 13:18:35

Ja mam w naszej Durmax niecale 4mb za 90 zl !!!

Rozbój

#342 ~zdegustowany~

~zdegustowany~
  • Goście

Napisano 21 maj 2014 - 10:50:29

Behemot to jakas kpina, umawiam sie z Typem na okreslony dzien i godzine ten zapomina, wpada popatrzyc przez balkon 15 min pozniej, umawiamy sie na kolejna wizyte tym razem juz ze sprzetem ma przyjechac i cisza. Dzwonie - tel nie odbiera, zostawiam wiadomość na poczcie- cisza, 0 odzewu... juz widze jak ta siec funkcjonuje, jak sam właściciel ma ją w... głębokim poważaniu. Pełna amatorka. Zmuszony byłem wybrac TKK :/ i jak na razie jest ok. tylko ta cena i umowa na 24 mc...

#343 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2014 - 14:01:15

Miałem behemota i szczerze NIE polecam. Tak jak pisał kolega wyżej, amatorka i kpina. Jedyny plus to umowa na czas nieokreślony. Można wybrać TYLKO jeśli nie ma innego wyboru. Zapomnijcie o graniu w sieci. W godzinach popoludniowych pingi 170-999. Prędkość spadała nawet do 0,5Mb/s. Ale tak niestety jest jak się dzierżawi kiepskie łącze od kablówki i trzyma tam kilkaset użytkowników. Zrezygnowałem bo ile razy można tracić nerwy podczas grania przez komunikaty "utracono połączenie z serwerem"?!

#344 rniski

rniski

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3144 postów

Napisano 19 czerwiec 2014 - 14:14:19

Kpiną jest Twoja wypowiedź. Po pierwsze nie od kablówki, po drugie jak kupiłeś 0,5 to tyle powinieneś mieć a po trzecie faktem jest, że przed trzema laty część naszej sieci jeszcze działała na 2,4GHz. Dla pocieszenia w tę "najnowszą" technologię wyposażone są miejskie hotspoty oraz aero2 i podzielamy opinię, że na 2,4GHz dzisiaj może być jedynie internet darmowy.

#345 ~ALKA~

~ALKA~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 13:53:01

Tu nie ma co mówic, wystarczy obejrzeć TV Max i wszystko jest jasne. Kablówka koszalińska została zawłaszczona przez zdziczałych polityków i zabrana prawowitym właścicielom, czyli mieszkańcom. To wie kazdy w Koszalinie. Ty nie wiesz?

PRAWDA, PRAWDA, PO STOKROĆ PRAWDA. JEST 8 PREZESÓW ''AKCJONARIUSZY'' W TYM JEDEN SŁYNNY Z PRZYLESIA. CIEKAWE W JAKI ''SPOSÓB'' ZAŁOŻYLI TĄ ''CIEKAWĄ'' SPÓŁKĘ I MAJĄ WIĘKSZOŚĆ MIESZKAŃCÓW POD KONTROLĄ. DZIWNE RZECZY SIĘ DZIEJĄ CZŁOWIEK PISZE OPINIE, NIEKONIECZNIE PRZYCHYLNE IDZIE DO URZĘDU PODAJE NAZWISKO I ZACZYNA BYĆ TRAKTOWANY ''PER NOGA'' ZAUWAŻCIE TO ZWŁASZCZA CI, KTÓRZY DOŚĆ OTWARCIE PISZĄ O SWOIM NIEZADOWOLENIU W NECIE. DZIWNE ZRZĄDZENIE LOSU, SPISKOWA TEORIA DZIEJÓW NIE, NIE NIC PODOBNEGO PO PROSTU WIEDZĄ DOKŁADNIE Z KIM MAJĄ DO CZYNIENIA I TO WSZYSTKO. JAK JEST SPODLEGLIWYM GNIOTEM TO WSZYSTKO OK. SPÓBUJ INACZEJ, TO SIĘ PRZEKONASZ.

#346 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 12 październik 2014 - 19:35:18

To w TKK wychodzi w tej cenie jakieś 60 Mb/s więcej ;)

#347 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 15:36:22

PRAWDA, PRAWDA, PO STOKROĆ PRAWDA. JEST 8 PREZESÓW ''AKCJONARIUSZY'' W TYM JEDEN SŁYNNY Z PRZYLESIA. CIEKAWE W JAKI ''SPOSÓB'' ZAŁOŻYLI TĄ ''CIEKAWĄ'' SPÓŁKĘ I MAJĄ WIĘKSZOŚĆ MIESZKAŃCÓW POD KONTROLĄ. DZIWNE RZECZY SIĘ DZIEJĄ CZŁOWIEK PISZE OPINIE, NIEKONIECZNIE PRZYCHYLNE IDZIE DO URZĘDU PODAJE NAZWISKO I ZACZYNA BYĆ TRAKTOWANY ''PER NOGA'' ZAUWAŻCIE TO ZWŁASZCZA CI, KTÓRZY DOŚĆ OTWARCIE PISZĄ O SWOIM NIEZADOWOLENIU W NECIE. DZIWNE ZRZĄDZENIE LOSU, SPISKOWA TEORIA DZIEJÓW NIE, NIE NIC PODOBNEGO PO PROSTU WIEDZĄ DOKŁADNIE Z KIM MAJĄ DO CZYNIENIA I TO WSZYSTKO. JAK JEST SPODLEGLIWYM GNIOTEM TO WSZYSTKO OK. SPÓBUJ INACZEJ, TO SIĘ PRZEKONASZ.

TKK to bardzo ciekawy układ biznesowy. Uwłaszczeni na majątku spółdzielni mieszkaniowych i ich właścicieli (czyli spółdzielców). Układ, który moim zdaniem podpada pod prokuraturę (co potwierdzają ostatnie doniesienia). Co do tych "kacyków" medialnych, powoli niektórzy dobieraja się do ich opasłych siedzisk. Ciekawe ile wytrzymają tych wstrzasów? Swoją droga to drozyzna w tej kablówce i w sumie bardzo kiepska oferta. No ale jak nie wykorzystać okazji jak ma się tysiace "jeleni", którzy pozwolili się ograbić z praw rynkowych i zostali z jedynie słusznym operatorem. Dzisiaj skutecznie blokuje zakusy konkurecji w dostepie z lepszą ofertą rynkową. Rzekomo na zyczenie samych spółdzielców :/ 

#348 ~też gość~

~też gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 08:10:52

TKK to bardzo ciekawy układ biznesowy. Uwłaszczeni na majątku spółdzielni mieszkaniowych i ich właścicieli (czyli spółdzielców). Układ, który moim zdaniem podpada pod prokuraturę (co potwierdzają ostatnie doniesienia). Co do tych "kacyków" medialnych, powoli niektórzy dobieraja się do ich opasłych siedzisk. Ciekawe ile wytrzymają tych wstrzasów? Swoją droga to drozyzna w tej kablówce i w sumie bardzo kiepska oferta. No ale jak nie wykorzystać okazji jak ma się tysiace "jeleni", którzy pozwolili się ograbić z praw rynkowych i zostali z jedynie słusznym operatorem. Dzisiaj skutecznie blokuje zakusy konkurecji w dostepie z lepszą ofertą rynkową. Rzekomo na zyczenie samych spółdzielców :/ 

Co za brednie, jaka drożyzna? I tak przy okazji skoro masz jakieś teorie to idź na policję, a nie hejtuj na forum jak gimnazjalista który już wszedzie był i wszystko widział. Nikt Ci nie każe być klientem TKK. 

#349 ~serce i rozum~

~serce i rozum~
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 10:12:38

Orange prędkość do 80Mb/s, wysyłanie do 8Mb/s, cena 59zł brutto na 24 miesiące, działanie: 80 jeszcze nie widziałem, ale 65 było, ping weekendowo ok. 200, a w tyg jest ok. Dodam, że mam tel stacjonarny i komórkę w tej samej firmie - łączny rachunek 131,05zł  brutto.

#350 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 12:30:06

Co za brednie, jaka drożyzna? I tak przy okazji skoro masz jakieś teorie to idź na policję, a nie hejtuj na forum jak gimnazjalista który już wszedzie był i wszystko widział. Nikt Ci nie każe być klientem TKK. 

Chcesz powiedzieć że to "coś" oferowane przez TKK to tania oferta???? No wzruszyłem się do łez :) Nie mam teorii spiskowych a raczej wspomniałem o tym co wiedzą wszyscy z branży. Ja miałem okazje zetknąć się z ta "kliką", więc wiem o czym piszę. Twoja odpowiedź świadczy o tym że w temacie usług telekomunikacyjnych poruszasz się słabo. Ba, powiem nawet że jesteś kompletnie "zielony", co wynika  z kontekstu Twojej wypowiedzi. TKK to nie jest oferta rynkowa. To jest cały mechanizm blokowania innych tańszych operatorów w dostępie do infrastruktury. Taki nasz mały monopol. Za to wszystko oczywiście płaci klient. Porównaj oferty a zrozumiesz. Tak na marginesie, byłem klientem TKK i potwierdzę jeszcze raz - Jakość usług była mierna za te ceny.  Korzystałem ze znacznie lepszych ofert. A sprawy są w policji i w prokuratorze od bardzo dawna. Dotyczą właśnie spraw majątkowych i przekrętów z tym związanych.

#351 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 15 październik 2014 - 11:50:51

W Polsce o ile się orientuję jest wolny rynek i każda firma może przedstawić lepszą ofertę jeśli tylko ma taką ochotę. Zresztą pokaż mi firmę w okolicy z jakąś Twoim zdaniem sensowna, tanią ofertą. A jak już to zrobisz to sobie dopiero płacz. Z drugiej strony po tym co tutaj wypisujesz pewnie jesteś jednym z tych kilku lokalnych skrzywdzonych pieniaczy którym wszystko i wszyscy przeszkadzają więc co piątek pisze donosy do skarbówki na sąsiadów bo kupili nowy telewizor czy inny sprzęt więc na pewno coś kręcą na lewo. 

#352 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2014 - 14:50:30

Tak się Tobie tylko wydaje. Chyba nie doczytałeś tego co napisałem, lub przynajmniej ponownie niewiele z tego zrozumiałeś.  Poczytaj trochę prawo telekomunikacyjne, popatrz na ceny innych operatorów, zamów gniazdko np. z UPC lub podobnej firmy. Tutaj lokalnie za tą sama cenę dostaniesz 15MB z TKK, a w UPC 60MB. Problem polega na tym,  że zgodnie z uregulowaniami prawnymi, operator czy spółdzielnia, powinien umożliwić dostęp do twojego gniazda abonenckiego innemu operatorowi. Niestety TKK oraz nasze spółdzielnie, wbrew obowiązującemu prawu, blokuje dostęp ze szkodą dla samych abonentów. Posiłkują się przy tym rzekomymi uchwałami, że sami mieszkańcy i TKK nie chcą dopuścić innych firm do infrastruktury (bo poniszczą, bo zepsują itp). Stawia się im zaporowe stawki za użytkowanie, konserwację, tak aby nie mogli być konkurencyjni. Niektóre spółdzielnie i operatorzy w Polsce zapłacili już słono za takie praktyki. U nas nie wyciągnięto jeszcze żadnych wniosków z tego co się wydarzyło.  Ludzie tacy jak Ty, postrzegają ofertę tylko przez pryzmat własnego podwórka nie są w stanie tego zrozumieć i zaakceptować różnych uwarunkowań rynkowych i wymusić ich stosowanie z pozycji klienta.   

PS. Co do ostatnich zdań. Zostaniesz moim guru psychologicznym ;) Nigdy bym się nie domyślił że bycie świadomym klientem, czy człowiekiem, który pomaga zrozumieć zawiłości pewnych aspektów rynkowych, umieszcza go w kategoriach zwykłej "mendy" (jak to miałeś przyjemność opisać). Ale to sprawa indywidualnej kondycji umysłowej  :)  

#353 rniski

rniski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3144 postów

Napisano 15 październik 2014 - 22:41:25

Orange prędkość do 80Mb/s, wysyłanie do 8Mb/s, cena 59zł brutto na 24 miesiące, działanie: 80 jeszcze nie widziałem, ale 65 było, ping weekendowo ok. 200, a w tyg jest ok. Dodam, że mam tel stacjonarny i komórkę w tej samej firmie - łączny rachunek 131,05zł  brutto.

Przy takim rachunku nie jest to rewelacja, ping wrecz koszmarny.

#354 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2014 - 23:10:59

Trzeba przyznać że taki weekendowy ping to jakieś nieporozumienie.

#355 rniski

rniski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3144 postów

Napisano 16 październik 2014 - 04:48:49

Przy takim pingu, mimo przepustowości, otwieranie stron internetowych zwykle składających się z wielu drobnych plików będzie mulić O grach akcji, z tego samego powodu, można zapomnieć. Dobrze będą grzały wszelkie ściągaczki, chomiki oraz filmy online, torrenty już niekoniecznie.

Użytkownik rniski edytował ten post 16 październik 2014 - 04:55:00

#356 ~Zuziek~

~Zuziek~
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 06:59:40

ja po przerobieniu internetu z kablówki (tragedia, nigdy więcej! banda złodziei) oraz z playa przeszłam na LTE cyfrowy polsat i jestem totalnie zadowolona! śmiga jak trzeba, niezależnie od pogody, są różne pakiety do wyboru - ja mam opcję Internet Power LTE 25 GB - za 59,90 miesięcznie (LTE bez limitu danych, z prędkością do 10 Mb/s, bez opłat przez 6 miesięcy) jestem w szoku z jaką prędkością to działa - śmialo polecam wszystkim! :)

#357 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 08:20:47

Z czym do ludzi?!

Za 65 zł masz TKK 40 Mbit (realne) bez limitów. Z wypożyczonym modemem, ale można lecieć na starym, jak się np wykupiło.
Jest tez tańsza opcja ze zbliżonym do tego "LTE" (10 Mbit? Śmiech na sali!) transferem. Również bez limitów.

#358 rniski

rniski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3144 postów

Napisano 16 październik 2014 - 10:29:18

Wg cennika TKK ta taryfa jest za 299zł. Podana przez ciebie to tzw. "promocja". Promocja czy nie jak dodatkowo nie wyłożysz na pakiet telewizyjny internetu w tej cenie nie kuposz.

#359 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 11:00:37

Nie. Kłamiesz.

To internet BEZ pakietu. TV nieobowiązkowa. Z umową na 2 lata (sensowny internet LTE też z umową, więc na jedno wychodzi).

#360 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 11:49:55

Kłamiesz. Klient płaci cenę, którą podałem. Jaki byłby sens płacić 5 x więcej? Ale rozumiem, że TY być tak zrobił. Cóż, pewnie te wysokie ceny trzymają dla takich, jak ty.

PS: dla słabszych na umyśle, jak mój przedmówca: cena poza promocją jest na wypadek, jakby ktoś chciał 24 mies umowę zerwać. Wtedy zmuszą go do np zapłacenia za czas korzystania stawkę "standard".

Nie kłamię lecz sugeruję się oficjalnym cennikiem podanym na stronie kablówki

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: koszalin, internet, internet koszalin, jaki internet w koszalinie?, najlepszy internet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych