Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Najlepszy internet w koszalinie?

koszalin internet internet koszalin jaki internet w koszalinie? najlepszy internet

401 odpowiedzi w tym temacie

#361 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 11:52:45

Ja płącę za padło w porywach 4mb 96 zł !!. U innych operatorów za taką cenę jest 100mb.

#362 rniski

rniski

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3144 postów

Napisano 16 październik 2014 - 12:06:49

Kłamiesz. Klient płaci cenę, którą podałem. Jaki byłby sens płacić 5 x więcej? Ale rozumiem, że TY być tak zrobił. Cóż, pewnie te wysokie ceny trzymają dla takich, jak ty.

PS: dla słabszych na umyśle, jak mój przedmówca: cena poza promocją jest na wypadek, jakby ktoś chciał 24 mies umowę zerwać. Wtedy zmuszą go do np zapłacenia za czas korzystania stawkę "standard".

Nie kłamię lecz sugeruję się oficjalnym cennikiem podanym na stronie kablówki

Jeżeli jest tak jak piszesz nie ja kłamię lecz kablówka sugerując, że podana cena jest promocją. To jest cena standardowa a nie żadna promocja. Przypadek zerwania umowy nie jest standardem lecz stawką karną za zerwanie umowy.

Użytkownik rniski edytował ten post 16 październik 2014 - 12:09:11

#363 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 12:14:26

Ja płącę za padło w porywach 4mb 96 zł !!. U innych operatorów za taką cenę jest 100mb.

Komu tyle płacisz?

#364 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 12:16:13

Jeżeli jest tak jak piszesz nie ja kłamię lecz kablówka sugerując, że podana cena jest promocją. To jest cena standardowa a nie żadna promocja. Przypadek zerwania umowy nie jest standardem lecz stawką karną za zerwanie umowy.

Na jakiejś podstawie musza ją wycenić. Podobnie robia operatorzy tel. kom. wpisując rzekomą ulgę w umowę.
Jesteś nierozgarnięty i nie czytasz umów czy rzeczywiście kłamiesz nałogowo? Pisałeś też, że trzeba mieć TV, ale nie trzeba...

#365 rniski

rniski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3144 postów

Napisano 16 październik 2014 - 12:23:55

Pisałem tak, ponieważ zgodnie z informacją podaną przez kablówkę spodziewałem się promocji. Okazuje się, że żadnej promocji nie ma tylko stawki karne przyjmują jako stardardowe czyli oszukują. Nie wnikam jak to robią inni, byc może podobnie, chodzi tylko o uczciwość, rzetelność informacji podanej na stronie. Umów nie czytam bo nie zawieram, zwłaszcza po takich oszukańczych informacjach.

#366 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 13:06:58

Nie ma oszustwa. Jest napisana stawka podstawowa i promo przy umowie.

Jednak jesteś nierozgarnięty.

#367 rniski

rniski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3144 postów

Napisano 16 październik 2014 - 13:13:32

Jest ponieważ sugeruje się promocję, której nie ma

#368 ~~

~~
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 13:53:23

Gościu nie pier***, nie kłam. Tej twojej z dupy wziętej ceny "65zł" w ogóle NIE MA w oficjalnym cenniku.
Jest za to żałosne 8Mbit za... 199zł  :blink:

Z czym do ludzi?!

Za 65 zł masz TKK 40 Mbit (realne) bez limitów. Z wypożyczonym modemem, ale można lecieć na starym, jak się np wykupiło.
Jest tez tańsza opcja ze zbliżonym do tego "LTE" (10 Mbit? Śmiech na sali!) transferem. Również bez limitów.

A za fałszywe "promocje" to są kary od UOKiK i UKE.

#369 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 14:24:58

Jest ponieważ sugeruje się promocję, której nie ma

Jesteś nierozgarnięty. Możesz wziąć w promocji z umową lub bez promocji bez umowy,. Różne ceny. Przyznasz się do głupoty czy będziesz brnął w zaparte? :-D

#370 ~niskiniekuma~

~niskiniekuma~
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 14:26:30

Gościu nie pier***, nie kłam. Tej twojej z dupy wziętej ceny "65zł" w ogóle NIE MA w oficjalnym cenniku.
Jest za to żałosne 8Mbit za... 199zł  :blink:

Z czym do ludzi?!

Za 65 zł masz TKK 40 Mbit (realne) bez limitów. Z wypożyczonym modemem, ale można lecieć na starym, jak się np wykupiło.
Jest tez tańsza opcja ze zbliżonym do tego "LTE" (10 Mbit? Śmiech na sali!) transferem. Również bez limitów.

A za fałszywe "promocje" to są kary od UOKiK i UKE.

Ej niski niski...

Jest w cenniku: 59zł za internet i 6 zł za udostępniony modem kablowy. Idź, spytaj...

#371 rniski

rniski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3144 postów

Napisano 16 październik 2014 - 15:29:46

Jesteś nierozgarnięty. Możesz wziąć w promocji z umową lub bez promocji bez umowy,. Różne ceny. Przyznasz się do głupoty czy będziesz brnął w zaparte? :-D

Jestem głupi i nierozgarnięty ponieważ biorę na poważnie publikowany przez kablówkę cennik. "Idź i zapytaj", to jest podejście do klienta. Po to jest Internet aby nie chodzić i pytać, rzetelne informacje powinny być na stronie a nie jakieś lewe ceny "promocyjne".

Użytkownik rniski edytował ten post 16 październik 2014 - 15:38:36

#372 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 19:50:34

Jestem głupi i nierozgarnięty...

Alleluja ! :lol: :rolleyes:
Wreszcie się z tobą zgadzam rniski ! :D
...a widzisz ? Jednak czas który ci poświęciłem w temacie "o drzazgach" nie poszedł na marne.

P.S.
Szkoda tylko że nie trzymałeś tam ciśnienia do końca, mogliśmy jeszcze trochę potrenować razem.
Sam przyznasz że jako twój trener byłem całkiem spoko !
Widać jednak że cię chyba troszeczkę przetrenowałem, skoro poskarżyłeś się moderatorowi...no cóż, to troszeczkę moja wina, chyba treningi były zbyt intensywne...ale nic to, odpocznij sobie,
a jak już wkrótce będziesz się wypowiadał w jakimś kolejnym "kościelnym" temacie, to ja się zjawię i zaczniemy wszystko od nowa, o !

Baj ! ;)

#373 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 19:52:50

Odczep się od niego ! :angry:
Rniski to mój uczeń i ja go trenuję ! ^_^ :D
Znajdź sobie kogoś innego, on ci mój  ! :lol:

#374 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 28 październik 2014 - 01:53:56

Słuchajcie !!!-korzystałem przez ponad 4 lata z internetu radiowego STREFA BOROWSKI KOSZALIN,miałem z nimi umowę na 2 lata.Płaciłem 36zł miesięcznie za 2 mbit/sek.Do dnia dzisiejszego nie proponowali mi żadnej promocji w szybkości danych lub ceny !!! To wielki wstyd !!!-bo dziś dostawcy mobilnego internetu zabijają się o klienta i robią WSZYSTKO aby go MIEĆ !!!-a nie aby go olewać.Na dzień dzisiejszy tj.28.10.2014r. zrywam z nimi umowę jak najszybciej się tylko da !!!-bo mam wiele propozycji nie sto ale nawet tysiąc razy lepszych niż ta cała ich STREFA KOSZALIN.Obsługa straszna !!-gdy dzwoniłem że brak dostępu internetu to ta pani niby szefowa ZAWSZE była nie miła przez telefon,jak też taki pan Darek który był tam zatrudniony jako (zgłaszanie problemów z internetem)-gdy poprosiłem go o interwencję,to naprawdę z WIELKĄ ŁACHĄ powiedział że przyjedzie do mnie,a przecież to był jego zasr....obowiązek!!!-sorry że tak o nich piszę,ale niestety byłem (jeszcze jestem kilka dni) ich klientem.Moja rodzina i przyjaciele zadają mi ciągle to samo pytanie:to Ty jeszcze u nich jesteś?????-(STREFA KOSZALIN)-a ja w końcu odpowiadam im że już nareszcie NIE JESTEM !!!-już jestem wolny od tych ludzi !!! nigdy więcej z nimi żadnej styczności !!!-słuchajcie drodzy internauci,-teraz zobaczcie jakie mam porównanie i różnicę z tą STREFĄ KOSZALIN,-a firmą do której przechodzę.A więc tak: wybrałem (oczywiście po dobrym rozpoznaniu) firmę ORANGE,pierwsza oferta to pakiet danych 30GB za 59.90zł miesięcznie,(internet mobilny-router za 1 zł.)druga oferta to pakiet danych 40GB za 69.90zł.(LTE bez limitu przez cały okres umowy 24 mieś).Co Wy na to????-porównajcie te oferty z ofertą STREFA KOSZALIN.Już chyba więcej nic nie muszę dodawać,prawda?PS-domyślam się,że pewnie juz niebawem wejdzie następna promocja w ORANGE,lecz wiadomo że co chwilę jest coś nowszego.Pozdrawiam,i życzę ROZSĄDKU przy wybieraniu dostawcy internetu.Paweł T.-ps:dane moje celowo zmieniłem.

#375 ~BW~

~BW~
  • Goście

Napisano 28 październik 2014 - 08:03:30

Komu tyle płacisz?

TKK płacę 96 zł za 4 mb w porywach

Raz odstapiłem od umowy po 7 latach a teraz za kare mam gówno.Tylko do konca roku ,szukam lepszej oferty i szlus.

#376 rniski

rniski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3144 postów

Napisano 28 październik 2014 - 11:03:42

... firmę ORANGE,pierwsza oferta to pakiet danych 30GB za 59.90zł miesięcznie,(internet mobilny-router za 1 zł.)druga oferta to pakiet danych 40GB za 69.90zł.(LTE bez limitu przez cały okres umowy 24 mieś).Co Wy na to????-porównajcie te oferty z ofertą STREFA KOSZALIN.Już chyba więcej nic nie muszę dodawać,prawda?PS-domyślam się,że pewnie juz niebawem wejdzie następna promocja w ORANGE,lecz wiadomo że co chwilę jest coś nowszego.Pozdrawiam,i życzę ROZSĄDKU przy wybieraniu dostawcy internetu.Paweł T.-ps:dane moje celowo zmieniłem.

U mnie w sieci 30GB miesięcznie zużywa przeciętnie jeden użytkownik no i cena w Orange prawie 60zł. Gdy taki Internet wystawisz jako rodzinny po domku limitu wystarczy przy 2 osobach na 2 tyg, przy czterech...40GB za 70zł to już tragedia. Routery itd. za 1 zł lub wcale to dzisiaj standard. Rezejrzyj się lepiej za jakąś porządną ofertą.

Użytkownik rniski edytował ten post 28 październik 2014 - 11:04:15

#377 Wrc1234

Wrc1234

Swojak

• PipPipPipPip
  • 489 postów

Napisano 24 grudzień 2014 - 22:28:32

Dziadostwo na "maxa" - Ten "gawex" to jedna wielka awaria + zamulenie na całego. Jak takie dziadostwo może istnieć z taką awaryjnością na rynku. SZOK normalnie i brak mi słów.

Czekam aż porządną firmę w Koszalinie która zacznie dostarczać internet.

Ps.Dawno by już była konkurencja , gdyby nie ten szkodnik Tzw.Prezio spółdzielni i TKK i jej wasal prezia. To oni blokują konkurencje.

2014-12-24 w tym tygodniu znowu dwie awarie długie ??? Pierwsza ATAK HAKERSKI NA GAWEX :) Xd. a druga ? Pada deszcz i się coś zrypało :) chyba z nadajnikiem . Co za dno.

#378 wypok

wypok

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 23 czerwiec 2015 - 19:54:42

W Konikowie na stałe łącze z jakich firm mogę liczyć?

Bezprzewodowy odpada, za duże pingi.

#379 rniski

rniski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3144 postów

Napisano 23 czerwiec 2015 - 20:16:21

W Konikowie u mnie co prawda nie wyda jednakże pingi rzędu 4ms nie można nazwać dużymi a tyle zapewni dobra sieć bezprzewodowa wi-fi.

#380 wypok

wypok

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 23 czerwiec 2015 - 20:28:40

A jaki masz internet bo nie śledzę tematu od początku?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: koszalin, internet, internet koszalin, jaki internet w koszalinie?, najlepszy internet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych