Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Najlepszy internet w koszalinie?

koszalin internet internet koszalin jaki internet w koszalinie? najlepszy internet

401 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2008 - 00:25:30

radiowy zawsze jest gorszy od przewodowego

#22 Falal1ty

Falal1ty

Szczery komentator

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1389 postów

Napisano 24 październik 2008 - 14:38:23

radiowy zawsze jest gorszy od przewodowego

Porównanie?
TPSA-pingi 40ms, zamuła wieczorami nie każdy ma możliwości, wysokie ceny przy umowie na 12 miesięcy, skaczący transfer, montaż samodzielny
Kablówka-10ms, dobrze chodzi ale potrzebny pełen pakiet kablówki, ceny średnie, stabilny transfer, montuje fachowiec
Radiówka(np. Gawex)- pingi 15ms, zero awarii, niskie ceny przy 12 miesiącach, wystarczy być w zasięgu aby go mieć(a zasięg duży), bardzo stabilny transfer, montuje fachowiec
Dodatkowo porównalem dostawców
Chyba nie znasz możliwości usług bezprzewodowych

Użytkownik Falal1ty edytował ten post 24 październik 2008 - 14:39:07

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2009 - 18:46:37

hi
wlasnie tez szukam nowego operatora
kablowka mi sie nie usmiecha - wspolne lacze z wieloma zapychaczami + wspolpraca z policja
gawex - nie dzieki , chcialbym miec net nawet jak pada
tpsa - jestem tutaj od lat, bywa dobrze i bywa zle ,najgorsze co jest to czasami padajace transfery z ktorymi nic nie mozna zrobic (u innych operatorow zapewne bywa podobnie ale tutaj mozna poklnac na monopoliste ;)

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2009 - 19:34:06

ja mam radiówkę 55zł/2MBit
po przesiadce z neostrady 512k prędkość większa, ale najbardziej zaskoczył mnie ping 2x mniejszy :)

A jest zasięg na osiedlu Unii Europejskiej i Osiedlu Morskim? Jak szybko naprawiane są awarie od chwili zgłoszenia?

#25 ~internauta~

~internauta~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2009 - 21:20:24

poprzednio byłem w TPSA przez dwa lata a już od lutego w Netii i nie mam żadnych problemów. Gdy rezygnowałem z TPSA gdzie miałem internet oraz telefon to świadomie starali się abym pozostał a na koniec wysmarowali mi taki rachunek że musiałem ich wyśmiać, rezygnację składałem w terminie przed upływem 30 dni ale u nich w bazie istniało, iż po terminie i chcieli mnie obciążyć karą ale ich wyprostowałem a zatem nie zapłaciłem 218 zł a oddali mi 1,50 zł taki u nich bajzel- może świadomy.

polecam ..netie..rok masz darmo teraz po roku place przez 2lata 50zl..podlaczyli pod telefon z tp,sami zawarli z nimi umowe,mnie nic to nie obchodzilo.w kablowce ma na plecach kazia,i reszte.nigdy.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2009 - 08:29:44

Pax Pax Pax nie przekrzykujcie się bo to nic nie daje dużo krzyku mało konkretów .Kto korzysta z usług Netii.Wczoraj zadryndał do mnie Pan z Netii i zaproponował usługi 4 Mb\s 49 zł plus do tego telefon trzeba dokupić .Co o tym sądzicie .
Koszalińskiej kablówki też mam dosć,ze względu na charakter wywiadowczy tej instytucji.Jakośc usług jest ok,awarii przynajminej w moim regionie nie ma.jeśli są to tylko przez czyjeś grzebanie w skrzynkach.Awarie usuwane są natychmiast po telefonie,nie mogę narzekac.
Prosze forum coś na temat firmy NETIA ??.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2009 - 08:37:13

To jest prawda 1Mb za 60 zł jest nie do przyjęcia!!.

#28 ~lublinianin~

~lublinianin~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2009 - 09:44:15

Chello szkoda, że nie ma w koszalinie ;/

A totalnie 0 szans nokaut Nplay.pl to jest chyba najlepszy internet w polsce? szkoda ze w Lublinie ;/

Akurat korzystam z usług nplay. Ja wiem czy taka rewelacja ? Ja akurat mam na światłowodach pakiet 2Mb/4Mb (12 godz./12 godz.) za 59 zł (umowa na czas nieokreślony, na określony jest taniej). Szybszego netu nie mogli na razie założyć ze względów technicznych - nowe osiedle, brak odpowiedniej infrastruktury. Ale można u nich zamówić nawet 20 Mb, 40 Mb czy 100 Mb (to już dla bogatych).
Wcześniej miałem chello i chciałbym wrócić do UPC, ale na razie nie ma ich na nowym osiedlu. Dają 10 Mb za 89 zł bez żadnych warunków dodatkowych (umowa na czas nieokreślony, bez limitu transferu).

#29 ~franka~

~franka~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2009 - 10:34:36

przeczytalam to wszystko i naprawde nie wiem co wybrac. Pomozcie mi prosze.
Kasy za duzo nie mam ale potrzebuje dobry internet. Cenzura mnie nie obchodzi. Nic do ukrycia nie mam.
Poza tym jak trzeba to kazdego mozna skontrolowac - niezaleznie od tego z czego korzysta.

#30 ~arti~

~arti~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2009 - 17:14:57

czy ktos wie na temat bezprzewodowego netu w koszalinieo nazwie SSID: ap12 , ap4 itp. ,ta siec nie jest zabespieczona mozna sie podlaczyc ale nie pobiera ip, i pewnie to tylko kwestia odpowiedniej konfiguracji karty, wiec bylbym widzieczny za wszelka pomoc i za info na meila dajmiraz@wp, thx ;]

#31 ~TG~

~TG~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2009 - 19:04:52

Polecam Internet z kablówki. Szybki, cena rozsądna. Szczegóły na stronie tv kablowej Koszalin.

A ja radzę policzyć pieniądze i pomyśleć, czy rzeczywiście warto. Za 1Mbit płacisz ok 60zł z dzierżawą modemu (jak zakładałam cena ok 200zł na Alledrogo z przesyłką - nieco tylko taniej od dzierżawy). Do tego pakiet (podstawowy, bo ten tańszy to porażka) co daje 102zł/miesiąc. Oczywiście, jak bardzo chcesz TKK, to można to przełknąć, w innym przypadku (np masz telefon stacjonarny) xDSL jest lepszym rozwiązaniem.
TKK dawało 1Mbit (i to BYŁO 1 Mbit, a przez chwilę 1,5) ale teraz spada do 700-800 kbit.
Niezawodność - na 5.
Nie daj się też odstraszyć od WiFi - są dostawcy i dostawcy. Ja miałem z EData i pomimo okresu kompletnej padaczki sieci i ich olewania moich zapytań przetrwałęm trudny okres i dalej byłem już zadowolony. Ale to wymaga dobrej widoczności radiowej pomiędzy anteną a AP (pomijam konieczność zakupu DOBREJ karty, DOBREGO kabla i DOBREJ anteny, co kosztuje więcej niż 200zł za modem kablowy). Norcom zawsze miało złą opinię, ale jest jeszcze paru innych (min Gawex).
Zaletą Edaty była niska cena (za śmieszne teraz 128kbit podwyższone po roku do 256, za to za 35zł, bo z moim sprzętem i instalacją; za niewiele więcej dawali już 512, a to już znośnie). No i zmieniasz miejsce, nie ma ich sygnału - rozstajesz się pokojowo jak biali ludzie. Za to podłączasz się do innych.

#32 ~buc~

~buc~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2009 - 20:30:45

jak dlamnie to ciekawa oferte ma Jnet wejdzcie na stronke i zobaczcie, 2mega za 55zl miesiecznie i masz jeszcze 14 testowania sieci,a instalacja kosztuje 99zl i niby zwracaja po 14 dniach jak nam sie net nie spodoba,teraz kwestia zasiegu dla niektorych http://jnet.republika.pl/index.html

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2009 - 16:37:57

Ja mam radiówkę z firmy Behemot. Z telefonu stacjonarnego już dawno zrezygnowałem więc nie mam szans na podłączenie przez operatorów telefonicznych. Poza tym nie mam żadnej dziwnej umowy na czas określony.

#34 ~Era zjedzie cie do zera~

~Era zjedzie cie do zera~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2009 - 13:19:14

:blink: ja uzywam interney od ery ,,przenosnego,,,
pingi wzrastaja do 200ms
predkosc sciagania jako taka natomiast wysylania fatalna
spadki predkosci
nies tabilnosc
zamierzam kupic uslugi w firmie jnet
mysle ze jest to najlepsza i najtansza taka oferta na naszym rynku

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2009 - 14:43:42

Nasza kablówka poleciała w c*a 1mb za 60zł to oni mogli oferować 2-3 lata temu jak internet był mało popularny teraz gówno nie mają zerowych szans z takimi firmami jak

Chello szkoda, że nie ma w koszalinie ;/

A totalnie 0 szans nokaut Nplay.pl to jest chyba najlepszy internet w polsce? szkoda ze w Lublinie ;/

ta kablówka koszalińska jest do dupy ale czego chcieć od majsterków z koszalinka - a innej kablówki ogólnopolskiej to oni póki żyją to do koszalina nie wpuszczą - co by zrobił Kazio ze swoim MAXem wtedy?

żeby ludzie rezygnowali z tej wiejskiej kablówki to by dobrze było ale ludziska cieszą się bo nie mają 6 programów a 46 więc trzymają kablóweczkę - telewizor, papierochy, kawa i pilot w ręku... i inteligencja koszalińska wypoczywa :D

Użytkownik OIF edytował ten post 28 sierpień 2011 - 20:59:00
Wulgaryzmy

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2009 - 14:49:55

ta kablówka koszalińska jest do dupy ale czego chcieć od majsterków z koszalinka - a innej kablówki ogólnopolskiej to oni póki żyją to do koszalina nie wpuszczą - co by zrobił Kazio ze swoim MAXem wtedy?

ż

Jak to nie wpuszczą ? Udziałowcem w TKK sp z o.o. jest ogólnopolska Vectra :)

#37 ~koszalek~

~koszalek~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2009 - 10:37:00

Multimo polecam

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2009 - 11:41:39

Multimo polecam

A CO TO? GDZIE TO?

#39 ~mjs~

~mjs~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2009 - 19:14:54

A CO TO? GDZIE TO?

Internet na gniazdku telefonicznym, oferta może i lepsza od TP, ale ogólnie bez rewelacji i umowa na czas określony.

Ja mam internet w TKK. Główna zaleta to umowa na czas nieokreślony, czyli kiedy w K-linie pojawi się rozsądna alternatywa, to pogonię dziadów ;) W sumie nawet byłbym zadowolony z TKK, gdyby nie żenująco niski upload i te koszalińskie układy, które chcąc-nie chcąc finansuję.

Kusi mnie Jnet, ale do radiówek jestem raczej uprzedzony. Ma to ktoś? Ja się net sprawuje podczas gorszej pogody? Jakie są pingi?

#40 ~necior~

~necior~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2009 - 07:35:10

Od roku jestem w EDACIE - 60zl na 1mb, ale jestem bardzo zadowolony. Awarie jakie mieli to tylko chwilowe(2 razy po 1h) i trzeba podkreslic bardzo szybką reakcję na zgłoszony problem
wg mnie nie co zalowac, zglosic zamowienie i bawic sie w necie

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: koszalin, internet, internet koszalin, jaki internet w koszalinie?, najlepszy internet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych