Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Najlepszy internet w koszalinie?

koszalin internet internet koszalin jaki internet w koszalinie? najlepszy internet

401 odpowiedzi w tym temacie

#381 ~Wkurzony~

~Wkurzony~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 20:21:51

Ja osobiście na ten rok (ROK 2015) nie polecam internetu z Gawexu.

Mam bodajże internet "po radiu", teoretycznie 3mb/s - płacę 53zł miesięcznie a internet jest do bani...

Już niedługo po podpisaniu umowy zaczynały pojawiać się problemy, przerwy w dostawie internetu.

Każda większa burza, ulewa czy inne tego typu pierdoły i nie było internetu przez pół dnia, czasami cały weekend, dostawca mało kiedy raczył sam problem naprawić, jeżeli wcześniej do niego nie zadzwoniłem/napisałem.

Do tego prędkość... teoretycznie płacę za 3mb/s zaś dostaję zazwyczaj (zwłaszcza od jakiegoś pół roku) 1,2mb/s - 2 mb/s. Próbowałem pisac do Gawexu w tej sprawie, ale zawsze gdy napisałem, nagle przed otrzymaniem od nich odpowiedzi internet wracał do formy... Pisali że jest wszystko wporządku, potem znów to samo. Aktualnie mam już dość, czekam tylko do końca umowy bo niekiedy nawet proste strony internetowe ładują się koszmarnie długo... w każdym razie, nie polecam.

Ewentualnie internet po kablu, bo jest tani i nie zawodził mnie, jednak w ZBMowskim budynku w którym aktualnie mieszkam na taki internet nie mam co liczyć.

#382 ~nesto~

~nesto~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 20:24:11

Dziadostwo na "maxa" - Ten "gawex" to jedna wielka awaria + zamulenie na całego. Jak takie dziadostwo może istnieć z taką awaryjnością na rynku. SZOK normalnie i brak mi słów.

Czekam aż porządną firmę w Koszalinie która zacznie dostarczać internet.

Ps.Dawno by już była konkurencja , gdyby nie ten szkodnik Tzw.Prezio spółdzielni i TKK i jej wasal prezia. To oni blokują konkurencje.

2014-12-24 w tym tygodniu znowu dwie awarie długie ??? Pierwsza ATAK HAKERSKI NA GAWEX :) Xd. a druga ? Pada deszcz i się coś zrypało :) chyba z nadajnikiem . Co za dno.

hahah, no to widzę że nie tylko u mnie non stop jakieś awarie :)

#383 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2015 - 18:56:47

Dzisiaj nikomu nic nie pasuje, każdy się uskarża na wszystko i wszystkich ale sam o sobie zapomina napisać jakim to się jest mądrym.

#384 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 10:25:40

Mam internet z Edaty już 3 lata. Koszalin osiedle Unii Europejskiej. Przez pierwszy rok było wszystko ok. Później przez 6 miesięcy robili jakieś prace modernizacyjne i często internetu nie było. Teraz od około roku jest tragedia. Deszcz lub burza brak internetu. Wieczorem gdy sieć jest obciążona nie ma mowy nawet o zwykłym przeglądaniu stron www bo internet tak słaby transfer ma, o obejrzeniu filmu czy graniu nie wspomnę. Czekam tylko na wygaśnięcie umowy i nie che mieć z ta firmą nic wspólnego..

#385 ~inter Netek~

~inter Netek~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 11:13:35

Już nie bedzie dobrego (nie mówiąc o najlepszym) internetu.

PiS wprowadza pełną kontrole treści przeglądanych przez użytkowników internetu w Polsce oraz zdalny wgląd w zasoby prywatnych komputerów. Bez żadnego nadzoru i kontroli. Jak w Chinach i na Białorusi.

Internet będzie teraz służył do kontroli obywateli. Pewnie zaraz znajdzie się jakiś bałwan, który napisze, że uczciwy człowiek nie boi się żadnych podsłuchów zainstalowanych w swoim domu. Problem w tym iż nie każdy w naszym kraju jest już oczekiwanym przez władze bałwanem.

#386 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2016 - 20:57:42

Witam. Otóż nie dawno wprowadziłem się na ul. Orla w koszalinie i zastanawiam się jakiego dostawce internetu wybrać? Są gniazda pod kablowke, a interesuje Mnie duża prędkość (rzeczywista) i mała awaryjność, niekoniecznie musi być tanio, bo jakość ważniejsza. Co polecacie?

#387 ~co nowego w starym temacie~

~co nowego w starym temacie~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2016 - 19:14:25

krótko mówiąc: co polecacie na 2016, okolice Unii Europ[ejskiej

#388 ~chM~

~chM~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2016 - 23:57:45

Najlepszy internet w Koszalinie- nie wiem, ale stanowczo odradzam Edate. Zawiesza sie, awarie nigdy nie glosili, po prostu internetu nie bylo i juz. A juz najgorszy jest przemadrzaly pan Technik..... Niesympatyczny nie kompetentny, nic nie doradzi.  Ciagle mi sie internet zawiesza, zasieg jest do kitu, on twierdzi ze nic nie pomoze i jest wszystko ok.  Mamy sami  sobie znalezc rozwiazanie tego problemu bo szanowny pan Technik niewie dlaczego sie zawiesza, musimy za pomoca prob ( inny ruter inna antena) sami znalezc przyczyne. Jedynie co mozemy to regularnie placic. Niestety w mojej miejscowosci nie mam wyboru dostawcy...

#389 ~AVATAR~

~AVATAR~
  • Goście

Napisano 01 maj 2016 - 13:51:32

Skoro wszyscy w Koszalinie używają wyłącznie jakieś drogie i awaryjne gaweksy, tkkaty, edaty itp. psubractwo, to znaczy, że żaden internet tak naprawdę nie jest wam potrzebny.

Dlatego też miłościwie panujący PiS uznał, że cały ten – pożal się boże – pluralizm jest zbędny i od Nowego Roku wszystkie kable i światłowody zostaną wyrwane z naszej ziemi ojczystej, miedź z tych kabli zostanie odzyskana, tak jak niebawem zostanie też odzyskany Trybunał Konstytucyjny i kolesiowskie sądy, a jak odzyskana już została władza ustawodawcza i wykonawcza, która już nigdy więcej oddana nie będzie europejskiemu lewactwu.

Dlatego też wszystkie patriotyczne, katolickie i prawdziwie polskie rodziny połączone zostaną kablem przez który płynąć będzie nie tylko prąd ale i jedyny prawdziwy przekaz partyjny jako głos i obraz jedynie polskich mediów. Rodziny te, jeśli nie znajdą się w programie 500+ zostaną zwolnione z opłaty audiowizualnej.

Internet, jako wynalazek szatański będzie dostępny za zezwoleniem proboszcza w przyparafialnych ośrodkach radia Maryja i klubach gazety polskiej ale tylko w takim celu jaki zostanie określony w rozporządzeniu Ministra ds. Hejtu i Trollingu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Aktualnie urząd ten sprawuje poseł przynoszący zaszczyt i dumę naszemu okręgowi wyborczemu.

#390 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2016 - 16:27:26

powski ćpun

#391 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 13:18:55

Witam !

Mam pytanie ! Jakiego dostawce internetu w Koszalinie byście polecili? 

Chciałbym żeby to był internet stacjonarny kablowy lub światłowodowy.

Nie wiem jakich dostawców mamy w Koszalinie oprócz kablówki dlatego pytam bo może są dostawcy którzy mają lepszą ofertę.

#392 ~konciusz~

~konciusz~
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 09:11:17

Orange nie polecam z standardem chmurką oraz z światłowody. ORANGE TO LIPA.
Częste awarie z dostępem do internetu słaba przepustowość.Piszą do 80 MB a w rzeczywistości to tak od 2mb do 4mb.Zrywa czasami łącze rekord pobierania to 11mb na sekundę ale tu jest wadą pliki jak muzyka czy film dobrze pobiera ale gry czy programy źle bo zaszybko i tu niestety wydatek około 1tys zł dysk nie ssd nie HDD tylko na ssdmh2 dlatego że ma większy odczyt(1500mb) i zapis (2000mb) bo standardowe ssd mają tylko 550/450 odczyty i zapisu to lipa.

#393 ~konciusz~

~konciusz~
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 09:12:58

Nie polecam internetu z chmurki lte i lte plus lipa zrywa łącze.

#394 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2016 - 13:13:21

Orange nie polecam z standardem chmurką oraz z światłowody. ORANGE TO LIPA.
Częste awarie z dostępem do internetu słaba przepustowość.Piszą do 80 MB a w rzeczywistości to tak od 2mb do 4mb.Zrywa czasami łącze rekord pobierania to 11mb na sekundę ale tu jest wadą pliki jak muzyka czy film dobrze pobiera ale gry czy programy źle bo zaszybko i tu niestety wydatek około 1tys zł dysk nie ssd nie HDD tylko na ssdmh2 dlatego że ma większy odczyt(1500mb) i zapis (2000mb) bo standardowe ssd mają tylko 550/450 odczyty i zapisu to lipa.

Bzdury pisane przez hejtera. Mam neostradę od ponad 10 lat i nigdy nie było większych problemów. Awarii w tym czasie było może 2 albo 3 gdzie internetu nie było może z godzinę. Nigdy nie było przerw związanych np. z burzą, oadami, itp. W tej chwili mam neostradę do 80 Mb/s i nigdy nie miałem prędkości poniżej 20 Mb/s, bo gwarantują minimum 20 Mb/s. Przeważnie net chodzi na 22 - 23 Mb/s, bo mam centralkę ok. 1,3 km od domu. I co najważniejsze: brak limitów transferu danych.

#395 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 22:34:44

Nie bzdury bo ja mam do 80mb i czasami jest między 10 a 15 mb\s z kod ty się urwałeś

#396 ~spec~

~spec~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2016 - 15:12:51

Internet jest tylko jeden.

#397 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2016 - 19:18:41

jaki internet na Rokosowie?

#398 TakiTyp

TakiTyp

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 13 lipiec 2016 - 20:42:19

Nie wiem jak wygląda sprawa z "najlepszym", aczkolwiek mogę co nieco opowiedzieć o internecie radiowym "Behemot Koszalin", którego stanowczo ludziom odradzam, szczególnie tym, którzy często z niego korzystają, oglądają flmy, czy ściągają coś z sieci. 

Zaczęło się od tego, że znalazłem tą firmę w google, zadzwoniłem - Pan obliguje się, że przyjdzie w środę sprawdzić jak będzie z zasięgiem i czy się da. W feralny dzień zero odzewu, cisza, do ok. godziny 21 po której zadzwoniłem, bo specjalnie brałem wolne. "Zapomniałem, będę jutro o 16". Dotarł o 22, stwierdził, ze się da - polecił 4 mb/s i zarzekał się, że wszyscy jego klienci są zadowoleni, i że zasięg będzie w porządku. Pomijając fakt, że czekałem kolejny tydzień aż ten Pan doczołga się łaskawie do mnie aby zamontować wszystko to z początku byłem zadowolony - umowa próbna na 3 miesiące, podczas której nic nie płacę, czyli mam czas aby sprawdzić, ocenić i potem podpisać już prawdziwą. 

Przechodząc do sedna - przeżyłem piekło. Internet chodził jak chciał, bardzo rzadko miałem zamówioną prędkość tj. 4mb/s, internet zwalniał, rozłączał się, nie było go po kilka dni. Próba dodzwonienia się do Pana, aby to naprawił graniczyła z cudem, a jak już telefon odbierał to naprawa trwała 5 minut, internet działał 30, po czym zaczynało się na nowo. Na sam koniec, kiedy wkur** powiedziałem, że ma przyjechać zabrać manatki i rezygnuje to stwierdził, że przyczyną było.. drzewo i zaczął proponować nową antenę. Nie dajcie się nabrać. 

Obecnie korzystam z internetu mobilnego Play. Odżałowałem 300 zł na modem LTE, w samym internecie na kartę jest opcja nielimitowanego internetu na miesiąc za 45zł. I to polecam.

#399 ~network-admin~

~network-admin~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2016 - 11:35:20

Jakiegokolwiek Internetu byscie nie uzywali pamietajcie o jednym. Nigdy nie wpisujcie slowa "google" w Google bo zepsujecie caly Internet.

#400 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2017 - 08:54:35

Net chodził nawet podczas tych wichur - co prawda wolniej ale nie było przerw.

Zgadzam się ale niestety już ich nie ma

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: koszalin, internet, internet koszalin, jaki internet w koszalinie?, najlepszy internet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych