Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

naprawa rowerów

88 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Andrzej 1997~

~Andrzej 1997~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2016 - 15:51:31

Nie polecam tego serwisu:: Oszust i papudrak. Sprzedaję kradzione rowery. Bardzo często klienci tego serwisu wzywają policję bo nie mogą odzyskac pieniędzy za źle wykonana usługę .... Omijanie szerokim łukiem.

chodzi mi konkretnie o serwis na Piłsudskiego

#82 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2016 - 20:06:27

ODRADZAM wszystkim DMG Serwis. Pod koniec zeszłego roku niestety skorzystałam z ich usług. Poinformowali mnie, że są autoryzowanym serwisem ROMETA, później sprawdziłam, że są jedynie dystrybutorem. Mieli naprawić hamulec tarczowy hydrauliczny. Okazało się, że zadanie ich przerosło. Zwrócili mi rower z hamulcem, który nie odbijał. Stwierdzili, że "nie da się" tego zrobić lepiej, najpierw muszę trochę pojeździć i wtedy jeszcze raz do nich przyjść. Skasowali 70 zł !!! a hamulec dalej nie działał! Już do nich nie wróciłam. W innym serwisie okazało się, że zamiast płynu hamulcowego wlali jakąś inną, bliżej nieokreśloną ciecz, która po dolaniu odpowiedniego płynu weszła z nim w reakcję. Hamulec jest do wymiany. Czasem serwisanci potrafią być kreatywni, wymyślać tańsze rozwiązania itp, ale osoba, która w taki sposób "naprawia" hamulce naraża czyjeś życie! ODRADZAM!!!

Nie zgadzam się z negatywna opinia na temat firmy DMG Serwis.Ja i kilku moich znajomych jesteśmy klientami sklepu i sewisu. Obsługa na wysokim poziomie.Zawsze pomocni i zorientowani w swoim fachu.Polecamy na 100%.

#83 ~Ciociosan~

~Ciociosan~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2016 - 13:26:51

Ale odkop...

prawda jest taka, że jak chcecie naprawić rower to musicie wyjechać z koszałkowa do prawdziwego miasta, a nie naprawiać u wiejskich pseudoserwisantów we wsi koszalin.

DMG to dno. Małgośka zreszą też - jak ktoś wspomniał, sklep dla kolesi i kolesi kolesi

#84 ~paweł~

~paweł~
  • Goście

Napisano 01 luty 2018 - 11:35:27

Super doradzctwo - Legnicka, Stoczniowców, Piłsudskiego a gdzie do tego NUMER?? po całej ulicy mam chodzić i szukać i rozpytywać jak deb*** GDZIE NAPRAWIAJĄ rowery???? Dokładny adres PROSZĘ tzn. ULICA i NUMER................

no ty to masz wymagania, a wejdź sobie w internet i wyszukaj, bezszczelność

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2018 - 19:08:29

Uwaga !!!

Na ul. Traugutta 3, młodzieniec otworzył naprawę rowerów. Dałem rower do naprawy, rozebrał i nie potrafił złożyć. W ogóle nie zna się na naprawie rowerów. Kasuje jeszcze zanim cokolwiek zrobi. Uważajcie użytkownicy rowerów. Ta osoba to w ogóle nie zna się na naprawie rowerów jeszcze się wymądrza. Rower musiałem zabrać i dać na przeciwko do złożenia do tego Pana starszego  z ul. Piłsudskiego 66, szybko i sprawnie złożył rower i chodzi. Reklama mnie zmyliła.

#86 mczay

mczay

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 maj 2018 - 22:27:31

Czy ta naprawa jest tak skomplikowana, że nie możesz zająć się nią samodzielnie? Zapewne nie... Jeśli zaopatrzysz się w dobre części, jego naprawa nie powinna zająć Ci zbyt wiele czasu. Części możesz zamówić za pośrednictwem portalu https://allegro.pl/l...?string=łożysko (czasami, można natrafić na oferty z darmową wysyłką, nie wspominając tez o częściach w niewysokiej cenie).

#87 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 20 maj 2018 - 06:56:56

Najgorszy szmaciarz to ten co naprawia rowery koło rynku przy ulicy Legnickiej w Koszalinie , straszny naciągacz sklep ma na Kaszubskiej(pierwszy od rybnego)
Wymienił umnie przednią zębatke(trzy przełożenia) jak można było wymienienić tylko środkową ponieważ tylko ona była zużyta, dodam że tą zębatke można rozkręcać. Nie polecam tego chama.

#88 ~Ewka~

~Ewka~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 16:19:21

U tego z legnickiej nawet wętla już nie kupie.

#89 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano wczoraj, 17:52

Ten z legnickiej to naciągacz i wałek

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych