Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

naprawa rowerów

144 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 20:05:42

Oferuję przegląd, naprawę i czyszczenie Twojego roweru w przystępnej cenie. 

Wykonuję pełen serwis sprzętu od usunięcia luzów do regulacji hamulców, przerzutek i centrowania kół. Naprawiam rowery wszystkich typów zarówno stare jak i nowe typy jednośladów.

Usuwam stwierdzone awarie i uszkodzenia w rowerach.

Posiadam szeroki zakres wiedzy z tego zakresu poparty kilkunastoletnim doświadczeniem praktycznym.

Serwis znajduje się w Koszalinie za blokami przy ulicy Piłsudskiego 68 i 70, w podwórzu, w głębi uliczki, w moim GARAŻU. 
Na garażu wisi rower i szyld: Naprawa rowerów - Serwis - Komis.

Proszę nie mylić mojego serwisu z sąsiednim na ulicy Traugutta.

Czynne: 
Poniedziałek - Piątek 10.00 - 17.00
Sobota 10.00 - 14.00

Twój rower będzie w dobrych rękach!

#142 ~PAMIĘTAM~

~PAMIĘTAM~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 15:11:49

Co ty naciągaczu reklamujesz ? Pamiętasz jak chciałeś mi zamontować do roweru koszyk za sklepu - kradziony ? kupiony legalnie ? Nawet pomijając to , bo to sprawa policji , ten zardzewiały wyrób oferowałeś razem z montażem za 60 zł . Nowy , typowy  ,  w sklepie na Kaszubskiej  kosztuje około 40 zł wraz z uchwytami mocującymi .Przestań   wstydź się za swoją pazerność i zakłamanie !!!

#143 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 14:47:08

Wykonuję pełen serwis sprzętu od usunięcia luzów do regulacji hamulców, przerzutek i centrowania kół. Naprawiam rowery wszystkich typów zarówno stare jak i nowe typy jednośladów.
Posiadam szeroki zakres wiedzy z tego zakresu poparty kilkunastoletnim doświadczeniem praktycznym.
Serwis znajduje się w Koszalinie za blokami przy ulicy Piłsudskiego 68 i 70, w podwórzu, w głębi uliczki, w moim GARAŻU.
Czynne:
Sobota 10.00 - 14.00

Polecam

#144 ~PYTAJĄC~

~PYTAJĄC~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 15:31:53

Czynne: 
Sobota 10.00 - 14.00

CO CYKLIŚCI SIĘ POZNALI NA JAKOŚCI USŁUG , ŻE MUSISZ W TEN SPOSÓB SIĘ REKLAMOWAĆ ? TO NIE MIEJSCE NA TO PRZESTAŃ SIĘ OŚMIESZAĆ ,,MISZCZU '' !!!

#145 warmo

warmo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 153 postów

Napisano 15 październik 2019 - 18:27:19

Jeżeli szukasz dobrego sklepu rowerowego to sprawdź tutaj wydaje mi się, że znajdziesz coś dla siebie. Ogólnie to jest tak, że jak kupicie porządny rower i po drugie potraficie dbać to nie trzeba będzie go często naprawiać. Niestety nasz naród zapomina o dbaniu i woli kupować nowe rzeczy, cóż :P

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych