Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Grubas~

~Grubas~
  • Goście

Napisano 16 luty 2010 - 15:43:02

to są galerianki ;)

#2 ~qwerty~

~qwerty~
  • Goście

Napisano 16 luty 2010 - 15:57:39

" jak kupisz mi jeansy to zrobie ci loda " - galrianki

#3 ~Mario~

~Mario~
  • Goście

Napisano 16 luty 2010 - 16:16:01

Z roku na rok mamy coraz bardziej płytką i głupią młodzież... ale co zrobić, jakie wzorce taka młodzież.

#4 ~~AniołStraż~~

~~AniołStraż~~
  • Goście

Napisano 16 luty 2010 - 18:12:55

..bo juz mineły czasy kiedy ojciec lał po tyłku pasem czy kablem.. a matka siedziała nad dzieckiem i pilnowała czy uczy się tabliczki mnożenia/
a tak pozatym gdzie są administratorzy NK?? zaostrzyc regulamin a nie bawić się w "śledziki" czy "prezenty" na smsy:/

#5 ~inka~

~inka~
  • Goście

Napisano 16 luty 2010 - 20:57:17

i widzimy kwiat polskiej młodzieży młodzieży i ich piękna polszczyznę na forum pod artykułem o wulgaryzmie internetowym.

#6 ~Nieznajomy~

~Nieznajomy~
  • Goście

Napisano 16 luty 2010 - 22:03:58

Palic, sadzic, zalegalizowac oraz precz z nk!!!

#7 ~~GOSC~~

~~GOSC~~
  • Goście

Napisano 16 luty 2010 - 22:25:16

Może sam jestem jeszcze młody ale ktoś tu napisał dobrze o płytkiej młodzieży. Niedobrze jest ze sporą grupą młodzieży w tym kraju a szczególnie z dziewczynami, wystarczy posłuchać pierwszej lepszej wymalowanej i wszystko jasne. Co do naszej klasy, to usunąć sobie konto i mamy spokój. Pozdrawiam

#8 ~aa~

~aa~
  • Goście

Napisano 16 luty 2010 - 22:53:28

" jak kupisz mi jeansy to zrobie ci loda " - galrianki

Zrobie Ci jeansy jak kupisz mi loda...
:P

#9 ~oxy~

~oxy~
  • Goście

Napisano 16 luty 2010 - 23:40:41

nic nie bedzie lepiej tylko gorzej teraz co wy chcecie ?

#10 ~RGL~

~RGL~
  • Goście

Napisano 17 luty 2010 - 00:05:59

Sprawa wygląda tak, ja student, rozmawiając z przyjaciółką (tak jeszcze są takie relacje) rok młodszą doszliśmy do wniosku śledząc rozmowy naszych znajomych że pokolenia z roku na rok są bardziej rozpieszczone, wyuzdane, perwersyjne, rodzice, pozwalają na coraz więcej, szczególnie u osób które z mniejszych np. podkoszalińskich miejscowości idą w świat, do liceów, itp. komputery nie były jeszcze niedawno tak powszechne jak teraz, fakt że rodzice winni sprawdzać dzieci, nawet z czystej ciekawości czy dziecko czasem nie sprzedaje ich samochodu czy domu na allegro. Wracając do rozmów między, nie tyle moimi rówieśnikami, a młodszymi rocznikami, wygląda to tak(nie przesadzając) dziewczyny wymieniają się między sobą informacjami która więcej chłopaków trafiła na imprezie(nie, nie chodzi o seks) gdzie ktoś ją po tej imprezie zabrał i co z nią dalej robił(seks) a chłopacy odwrotnie. Wiadomo że nie tylko to jest tematem rozmów i może jeśli nawet jest to jakaś mała część tychże rozmów to jeszcze pare lat temu w liceach czy gimnazjach było to nie do pomyślenia.

#11 ~justa~

~justa~
  • Goście

Napisano 19 luty 2010 - 09:09:57

To się po prostu w głowie nie mieści co te małolaty wyprawiają na naszej klasie zero szacunku dla samej siebie każdy walczy o akceptacje drugiej osoby a szczególnie dziewczyny opinii kolegów czy nieznajomych kolegów bo przecież tylko one chcą się podobać ale czy to dobry sposób niech dobrze pomyślą zanim narobią sobie biedy takimi fotami. Nasza klasa to nie pokaz mody albo wybory miss to śmieszne że dziewczyny są gotowe nawet rozebrać się aby tylko komentarz był pod jej zdjęciem. Żal mi was i przemyślcie co robicie bo łatwo wpaść w dołek gorzej z niego wyjść........ :excl:

#12 Wiśnia :)

Wiśnia :)

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 736 postów

Napisano 19 luty 2010 - 11:39:08

Najciekawsze jest, że nie tylko młode dziewczyny pokazują swoje wdzięki, czasem nagie, ale i też chłopacy pokazują hmmm... coś czasem wątpliwej jakości... Ludzie czasem się zachowują, jakby nie mieli rozumu, szacunku do własnej osoby, do swojego ciała. Takie niemoralne komentarze do zdjęć także świadczą o upadku społeczeństwa. W większości są to przecież dzieciaki! Tak skutkuje brak zainteresowania ze strony rodziców, ciągłe pędzenie za pieniądzem. Przykre.... :(

#13 ~Stefan~

~Stefan~
  • Goście

Napisano 16 luty 2011 - 11:35:56

Zlikwidować Naszą Klasę!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych