Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

90 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jarosław Urbanowicz

Jarosław Urbanowicz

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 marzec 2019 - 08:54:13

Więc zwolnić 100%  nauczycieli , wtedy zmienić przywileje zlikwidować kartę nauczyciela, wprowadzić normalna rozsądną stawkę godzinową i zatrudniać od nowa na nowych warunkach. Chętnych się zajdzie wielu, oni nie wiedzą co to ciężka praca wiec wrócą, a wtedy nie będzie narzekania każdy będzie wiedział ze ile pracuje tyle zarabia i możne mieć żal tylko do siebie ze mało.

#2 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 09:05:42

zamiast myśleć o strajkach niech lepiej pomyślą o poziomie nauczania, aby dzieci nie musiały korzystać z korepetycji

#3 ~Genowefa~

~Genowefa~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 10:07:26

@Jarek Urbanowicz no popatrz jaki pomysłowy. Niech nie będzie niczego!. Nauczanie w domach przez beneficjentów 500 i więcej plus. Poziom sięgnie twojego upragnionego poziomu.

#4 ~Trollom Nie!~

~Trollom Nie!~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 14:57:04

Więc zwolnić 100%  nauczycieli , wtedy zmienić przywileje zlikwidować kartę nauczyciela, wprowadzić normalna rozsądną stawkę godzinową i zatrudniać od nowa na nowych warunkach. Chętnych się zajdzie wielu, oni nie wiedzą co to ciężka praca wiec wrócą, a wtedy nie będzie narzekania każdy będzie wiedział ze ile pracuje tyle zarabia i możne mieć żal tylko do siebie ze mało.

Te pomysłowy jakbyś znał realia to byś głupot nie pisał. Mam żonę nauczycielkę i każde popołudnie ma zawalone. Ja nie jakieś plany, to jakieś arkusze, to jakieś pomoce, to notoryczne dokształcanie za swoje. Oczywiście jeden zakompleksiony głąb z drugim zaraz napisze,że 18 godzin tygodniowo. Moja żona wielokrotnie mi mówiła, ze chętnie by parowała po 8 godzin w szkole tylko gdzie na korytarzu? i teraz najważniejsze, chociaż nie wiem czy kompleksy nie przesłonią zrozumienia - wypłata mojej żony po 30 latach - na rękę 2700 po podwyżce. I co teraz głąbie chciałbyś wszystkich zwolnić i zatrudniać za te pieniądze? Walnij się w ten swój zakompleksiony łeb to może zaczniesz myśleć. 

#5 passion

passion

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 marzec 2019 - 20:39:17

"głąbowaty mężu nauczycielki" ja po 30 latach pracy w budżetówce (czyli jak szanowna małżonka) zarabiam 2200 polskich złotych, a pracuję miesiąc w miesiąc po 180 h. Doszkalanie/dokształcanie na własny koszt jest normą, urlop ustawowy 26 dni - bez ferii, wolnych dni z okazji dnia nauczyciela, dnia sportu i wielu wielu innych dni wolnych.

Zanim więc "głąbowaty mężu nauczycielki" zaczniesz obrażać ludzi pracujących pomyśl.

#6 ~Wald~

~Wald~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 20:55:55

Powinna być skala wynagrodzenia od do ale w stawkach godzinowych.
Pracujesz 160 godzin, to masz wynagrodzenie 160 x stawka.
Pracujesz 100 godzin, to wynagrodzenie jest 100 x stawka.
Nie byłoby problemu.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 21:05:51

POzwalniać nierobów i do miotły niech idą, bo te strajki, to są POlityczne, sami nie wiedzą czego chcą.

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 21:10:24

Te pomysłowy jakbyś znał realia to byś głupot nie pisał. Mam żonę nauczycielkę i każde popołudnie ma zawalone. Ja nie jakieś plany, to jakieś arkusze, to jakieś pomoce, to notoryczne dokształcanie za swoje. Oczywiście jeden zakompleksiony głąb z drugim zaraz napisze,że 18 godzin tygodniowo. Moja żona wielokrotnie mi mówiła, ze chętnie by parowała po 8 godzin w szkole tylko gdzie na korytarzu? i teraz najważniejsze, chociaż nie wiem czy kompleksy nie przesłonią zrozumienia - wypłata mojej żony po 30 latach - na rękę 2700 po podwyżce. I co teraz głąbie chciałbyś wszystkich zwolnić i zatrudniać za te pieniądze? Walnij się w ten swój zakompleksiony łeb to może zaczniesz myśleć. 

Tobie i Twojej żonie uczycielce w tyłkach się POprzewracało. Nieróbstwo nie można nazwać pracą. Zamiast polityką niech zajmie się pracą.

#9 ~pasior~

~pasior~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 21:30:48

"głąbowaty mężu nauczycielki" ja po 30 latach pracy w budżetówce (czyli jak szanowna małżonka) zarabiam 2200 polskich złotych, a pracuję miesiąc w miesiąc po 180 h. Doszkalanie/dokształcanie na własny koszt jest normą, urlop ustawowy 26 dni - bez ferii, wolnych dni z okazji dnia nauczyciela, dnia sportu i wielu wielu innych dni wolnych.

Zanim więc "głąbowaty mężu nauczycielki" zaczniesz obrażać ludzi pracujących pomyśl.

hahaha. to co nauczyciel ma oddać jeszcze ze swoich tobie? Myśl kobieto XXI wiek. Jak ci dobrze za 2200 to siedź na d... i oraj, ale jak ktoś chce mieć z życia więcej niech walczy. Ja p.... co za trolownia

#10 ~pasior2~

~pasior2~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 21:33:02

Tobie i Twojej żonie uczycielce w tyłkach się POprzewracało. Nieróbstwo nie można nazwać pracą. Zamiast polityką niech zajmie się pracą.

hahaha. W tyłkach za 2700 

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 21:57:06

Jednemu do szczęścia wystarcza aby przeżyć, drugi potrzebuje się rozwijać i poznawać np. inne kraje. Do tego potrzebne są pieniądze. warto równać do góry niż użalać się nad sobą. 

#12 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 22:16:17

Jednemu do szczęścia wystarcza aby przeżyć, drugi potrzebuje się rozwijać i poznawać np. inne kraje. Do tego potrzebne są pieniądze. warto równać do góry niż użalać się nad sobą. 

Ależ oczywiście.Każdy chciałby się rozwijać i zwiedzać, ale trochę samokrytyki też się przyda. Z wypowiedzi "passion" nie wnoszę że użala się nad sobą, jęczy bo orze :D , myślę że chodzi raczej o roszczeniową postawę nauczycieli, którzy mają dobrze a terrorem chcą mieć lepiej.   Za tak niewiele ..... :P

#13 ~Remigiusz~

~Remigiusz~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 22:32:21

Ależ oczywiście.Każdy chciałby się rozwijać i zwiedzać, ale trochę samokrytyki też się przyda. Z wypowiedzi "passion" nie wnoszę że użala się nad sobą, jęczy bo orze :D , myślę że chodzi raczej o roszczeniową postawę nauczycieli, którzy mają dobrze a terrorem chcą mieć lepiej.   Za tak niewiele ..... :P

Nauczyciele nie uczą a programują dzieci .

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 22:36:11

Ale jaka roszczeniowa postawa, jaki terror? Zarabiają grosze, każda władza wmawia innym, że zarabiają po 5 tysięcy, mają po 18 godzin i 3 miesiące urlopu. Przecież każdemu jak się coś zarzuca niezgodnie z prawdą to budzą się odruchy samoobronne. Wszyscy atakują tych nauczycieli a ja patrzę na to inaczej, może dlatego, że zarabiam dużo więcej i wiem, że człowiek ma jedno życie i po to pracuje i się uczy aby coś z tego mieć. Niestety zazdrość takich osób jak ta passion to taki standard - ja ma źle to każdy inny kto chce mieć lepiej to nie może. każdy jest kowalem swego losu. Równajmy w górę i cieszmy się, że komuś jest lepiej bo przez to my będziemy mieć lepiej. 

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 02:05:08

Dziwne,bo podwyżki są dla nauczycieli,więc zgadzam się z osobą która tu napisała, że te strajki są polityczne,aby tylko dopiec i zniesławić ekipę rządzącą. Totalna opozycja w akcji.

#16 ~Słowacki~

~Słowacki~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 08:02:02

Kto ma tak dobrze, że może pracować tylko pół roku a płacą mu za cały rok? Licząc wszystkie ferie, wakacje i dni wolne to nawet mniej niż pół roku....

#17 ~Ryś~

~Ryś~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 09:49:06

Strajk nauczycieli podczas egzaminów to draństwo!!!
Proponuję tej uprzywilejowanej kaście strajk podczas jednego miesiaca wakacji( zaws,e twierdzę, że pracuję również w wakacje)

#18 ~Remigiusz~

~Remigiusz~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 10:19:42

Kto ma tak dobrze, że może pracować tylko pół roku a płacą mu za cały rok? Licząc wszystkie ferie, wakacje i dni wolne to nawet mniej niż pół roku....

12 x 20 = 240 dni to rok ma 480 dni ? . Powinni zwolnić tych nauczycieli co ciebie uczyli :) .

Ty również możesz zostać nauczycielem . Tylko od czego ?

#19 ~Rafał K.~

~Rafał K.~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 10:21:04

Nauczyciele nie uczą a programują dzieci .

A ciebie kto zaprogramował?

#20 ~Remigiusz~

~Remigiusz~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 10:22:23

Jeśli nauczyciele mają tak dobrze, to dlaczego nie zostałeś nauczycielem? Też byś tak miał!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych