Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Netia w Koszalinie?

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 eMKa

eMKa

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 czerwiec 2010 - 07:38

Witam,
drodzy forumowicze, może ktoś z Was orientuje się gdzie w Koszalinie znajdę Netię bo chciałem zasięgnąć u nich informacji odnośnie łącza internetowego. Szukałem adresu na google ale bezskutecznie.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2010 - 08:36

Witam,
drodzy forumowicze, może ktoś z Was orientuje się gdzie w Koszalinie znajdę Netię bo chciałem zasięgnąć u nich informacji odnośnie łącza internetowego. Szukałem adresu na google ale bezskutecznie.

http://www.netia.pl/..._sprzedazy.html

#3 ~mam netię~

~mam netię~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2010 - 08:48

Witam,

Ja załatwilem wszystko przez internet i poszło sprawnie, a neta sobie chwalę

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2010 - 12:12

Ja tez chciałem Netie (niestety w mojej lokalizacji mozliwe bylo tylko bezprzewodowe Vi-Max) Mieszkam nisko wiec zasieg jest tylko gdyby antena byla na dachu bloku. Niestety KSM Przylesie nie pozawala nic instalować zwl na dachu.

#5 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2010 - 12:57

Ja tez chciałem Netie (niestety w mojej lokalizacji mozliwe bylo tylko bezprzewodowe Vi-Max) Mieszkam nisko wiec zasieg jest tylko gdyby antena byla na dachu bloku. Niestety KSM Przylesie nie pozawala nic instalować zwl na dachu.

Widać nie chce im sie wojować - normalnie pisze się do KSM o wydanie waruków technicznych na instalacje, a gdy odmowią lub dadzą warunki niespełnialne można zgłosić sprawę do UKE.
Ja załatwiłem akurat inaczej - ma tel. w TPSA (najniższy możliwy abonament) i do tego mam internet z netii. To jest najszybsze i najprostrze rozwiązanie. Jak już będziesz miał kabelek od Tpsy to Netia weźmie nawet chętnie obsługę telefonu...

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2010 - 13:20

Widać nie chce im sie wojować - normalnie pisze się do KSM o wydanie waruków technicznych na instalacje, a gdy odmowią lub dadzą warunki niespełnialne można zgłosić sprawę do UKE.
Ja załatwiłem akurat inaczej - ma tel. w TPSA (najniższy możliwy abonament) i do tego mam internet z netii. To jest najszybsze i najprostrze rozwiązanie. Jak już będziesz miał kabelek od Tpsy to Netia weźmie nawet chętnie obsługę telefonu...

No wlasnie nie chce mieć telefonu stacjonarnego (dodatkowy abonament) z którego i tak nie korzystam.
Dziwne, bo w Netii monter powiedział mi ze zna sparawe Przylesia i oni nigdzie im nie pozwalają zadnych anten montowac - Niby Netia duża firma a nie chce im sie wojowac z KSM.
chyba tylko zostało mi napisac do:
Pani Danuta Janus, 75-445 Koszalin, ul. Wańkowicza 23/17,
poczta: janusdanuta@onet.pl
Taki adres znalazłem w necie - nie wiem czy jest aktualny.

#7 ~~drago84~~

~~drago84~~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2010 - 13:47

[quote name='eMKa' date='8.06.2010, 08:38:32' post='332991']
Witam,

O ile wiem, PLAY współpracował z Netią.Spytaj się w jego salonach.Albo,jak radzą inni,załatw to przez IN-www.netia.pl,i ja tak zalatwiałem.Wypełniasz  formularz elektr. na ich stronie,wysyłasz,za kilka dni przychodzi kurier z dokumentami,podpisujesz je,kurier je zawozi s powrotem,do 10 dni znowu przychodzi,już ze wszystkim,co trzeba i po krzyku.Ale musiałbyś mieć tel.stacionarny.

#8 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2010 - 14:42

No wlasnie nie chce mieć telefonu stacjonarnego (dodatkowy abonament) z którego i tak nie korzystam.
Dziwne, bo w Netii monter powiedział mi ze zna sparawe Przylesia i oni nigdzie im nie pozwalają zadnych anten montowac - Niby Netia duża firma a nie chce im sie wojowac z KSM.
chyba tylko zostało mi napisac do:
Pani Danuta Janus, 75-445 Koszalin, ul. Wańkowicza 23/17,
poczta: janusdanuta@onet.pl
Taki adres znalazłem w necie - nie wiem czy jest aktualny.

a do tego ViMaxa nie karzą brać telefonu? Uwaga! Można zamówić adsl-a bez telefonu, ale wtedy chyba rypia 30zl/miech za podtrzymanie linii.
Do KSM możesz napisać sam z prośbą o wydanie warunków technicznych, ale trzeba by dokładnie napisać do czego. Z satelitkami jest łatwiej (prawnie) bo prosisz o wydanie warunków na montaż anteny umozliwiającej odbiór tv-sat i jeżeli odmówią, to są na to unijne paragrafy. A wtedy faktycznie do p. Danusi i niech znowu ciągają prezesa po sądach... Ale to zabawa na długie miesiące. Jak bym mieszkał na przylesiu zacząłbym od satelity, bo to łatwiej wygrać. Antenkę do radiowego internetu też łatwo wygrać, ale musi wystąpić operator.

#9 ~Rav~

~Rav~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2010 - 17:12

KOszalin Galeria Emka Ip. Tel. 695-584-711. Facet uprzejmy i zorientowany w temacie. Polecam bo sam z nim podpisałem umowę. Z tego co pamiętam pracuje w Emce od 12:00 do 18:00

#10 ~robert~

~robert~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 19:57

Witam,

Znajdziesz w Galeria EMKA I piętro - tel.695584711

#11 ~battaine~

~battaine~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 21:43

KSM robi to bezprawnie jest ustawa o zakazie konkurencji ,nie maja prawa zkazywac innym dostawcom montowania urzadzen .

#12 ~battaine~

~battaine~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 21:48

http://www.forumszerokopasmowe.pl/artykuly.php?news_id=1370

#13 ~battaine~

~battaine~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 21:53

Napiszcie pozew zbiorowy .
Tymczasem zgodnie z artykułem 30. ust. 5 megustawy, spółdzielnia ma 30 dni na zawarcie umowy od dnia wystąpienia przedsiębiorcy telekomunikacyjnego z wnioskiem o jej zawarcie.

#14 ~battaine~

~battaine~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 22:05

http://di.com.pl/new...ach_Senatu.html

http://www.telepolis...ws.php?id=17798

http://www.telepolis...ws.php?id=18056

oto ustawa http://www.lubuskie...._Megaustawa.pdf

http://www.inzynierb...ec__lipiec,3949

http://www.gdynska.n...&id=74&Itemid=2

http://monitorpolski...10106067501.pdf

#15 ~battaine~

~battaine~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 22:18

http://www.uke.gov.p...id=168&layout=0

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 22:39

Uwaga na Netie. Maja przedstawicieli oszustow ktorzy nie mowia wszystkiego. A potem nie odbieraja tel. Uwaga tez na samowolne naliczanie faktur za fikcyjne uslugi. Kupujesz neta np za 84 zl a dostajesz fakure na 96. I o co chodzi? Odkrecanie tego kosztuje sporo nerwow, impulsow i samozaparcia. Ostrzegam. Net na samodzielnym lazzu chodzi dobrze.

#17 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 19 maj 2012 - 02:52

Radiowka z Netii to najwieksze ścierwo w mieście . Rozłacza , zwalnia do 0.00000001kb/s i ogolnie smierdzi. na 24 godzinny test , działa dobrze tylko przez 10 godzin , pozostałe 14 sa spowolnienia , disconnecty. Jesli szukasz neta do grania omijaj netie z daleka.

#18 ~eldicil accomplished~

~eldicil accomplished~
  • Goście

Napisano 18 luty 2013 - 09:55

Netia w koszalinie to jedne wielkie oszustwo !!! Swego czasu miałem Internet od dawnego TP (Miałem 4mb ) Centralaka jak wiadomo na 4 Marca jest .Jak Netia zagościła w koszalinie zaoferowali mi 6mb (ta sama Centralka ) było ok .3 tyg temu zmniejszyli mi neta do 1MB !!Twierdząc iż są takie max właściwości łącza (nadmienie że ta sama centralka ) Po dlugich rozmowach z konsultantem pod 801 802 803 , pani zmieniła ponownie na 4mb (i wszystko działało i było takie właściwości łącza ) .No ale wczoraj znowu jakiś pseudo technik stwierdził że właściwości łącza to 1MB !!! Reasumując Coś Chyba W tej Netii mają nie halo!!! To już BlueConnecta z T-mobile mam szybszego , a gdzie 1 MB na 4 kompy w domu !!!Ja Dziękuję Firmie Netia za taką durną politykę , zamiwast dbać o klienta to go tracą ....

PS.Mieszkam w okolicy ulicy Wisniowej w KLinie i podobno gdzieś koło b.konia jest centralka (nowa ) Orange...Prawda ??

#19 ~Zyzio~

~Zyzio~
  • Goście

Napisano 18 luty 2013 - 15:01

Zgodnie z ustawą oo radiofonii i telewizji KSM przylesie nie ma prawa ograniczac Tobie dostepu do TV i Internetu !!! .Zaskarz ich do sądu z powództwa cywilnego i wyygrasz . Płacisz za części wspólne przynależne i masz prawo montowac antene bez dodatkowych opłat.To jest prywatny folwark.Poczytaj w sieci odnośnie tematu i skonsultuj sie z prawnikiem.

#20 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2013 - 09:09

Co zrobić jeżeli pin z umowy i kod z faktury nie pozwalają na zalogowanie się na netia online (wyskakuje jakiś błąd ) a nie działa mi tel tylko sam net mają coś takiego jak inne firmy otwarte łącze dialogowe lub jakiś inny kontakt jak tel komórkowy (wiem jak długo będzie to trwało:) ) ?

a może miał ktoś taką usterkę tel i net śmiga i z dnia na dzień mam neta a tel nie działa tzn jak ktoś dzwoni mam sygnał odbieram i nic . dzwonie do kogoś też nie ma sygnału po podniesieniu słuchawki ( spr na 2ch aparatach)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych