Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nie ma jak u Saszy :: zobacz komentowany artykuł

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~olek~

~olek~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2007 - 10:40:00

Brawo panie Aleksandrze. U siebie w Doniecku nic by nie znaczył- mówi o sobie. Tu robi interesy. Znalazł niszę i odnalazł sens zycia. Jest szczęśliwym dziadkiem, ma wnuka z ukrtaińsko-polskiego związku Jego córki.Sasza, a raczej Jego małzonka, Viera ma jeszcze inny pomysl. Od wielu lat go nosi w sobie, ale brak funduszy i sojusznikow. Ona chce w Bornem załozyć centrum kultury Słowiańskiej. Były juz rozmowy w ambasadzie Ukrainy w Warszawie. Piwieniowie są jednak ostrozni, boją się uzaleznienia od urzędów, polityków itp. Idą na całośc, na własnych nogach.Polska jest juz ich. Tak uwazaja, bo z naszym krajem związali sie na dobre i na złe. Przezyli kilku burmistrzów Bornego Sulinowa, ale w przyszłość patrzą z optymizmem.(O)

#2 ~(Anonimowy)~

~(Anonimowy)~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2007 - 12:03:00

Bywałem w nim bardzo często,gdy byłem m-c na rehabilitacji w Bornem.Myśmy nazwali je Borneo,brzmi szlachetniej .W restauracji "Sasza",podawane są smakołyki z którymi spotkałem się tak naprawdę 1wszy raz,zapewne dla tego że młody Pimpek ze mnie.Tematem priorytetowym w Borneo są podjazdy!,"Saszka"ma stromy wjazd do sklepu,lecz naj,naj,najleprzy!,zawsze pomagał w wejściu.Pozdrawiam całą obsadę sklepu i restauracji. Baniel

#3 ~grazyna5378~

~grazyna5378~
  • Goście

Napisano 04 październik 2009 - 14:53:33

Bardzo fajny sklep.Żałuję że nie odwiedziłam restauracji,czynna jest od godz 13.Dobrze byłoby gdyby restauracja w weekendy była wcześniej otwierana.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2016 - 21:14:30

Masakra, obsługa krytyczna

#5 ~LP~

~LP~
  • Goście

Napisano 01 luty 2016 - 21:39:39

Precz z komuną!

#6 ~Egieneko~

~Egieneko~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2018 - 12:46:24

Precz z komuną!

Kretyn........ Jaka tam jest "komuna"? Gdzieś ty tam widział "komunę"? O czym ty bździsz?

#7 Egieneko

Egieneko

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 kwiecień 2018 - 12:58:02

Masakra, obsługa krytyczna

Na pewno byłeś "U Saszy" w Bornem Sulinowie? A może - po prostu - nie byłeś przygotowany na taką kulturę i na nieco "obce" menu? 

Ja o tej restauracji mam BARDZO DOBRE zdanie - a nie jestem jakimś-tam wielkim "miłośnikiem" kuchni rosyjsko-ukraińskiej. Jest tam miło i sympatycznie, i bardzo czysto. 

#8 Egieneko

Egieneko

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 19 kwiecień 2018 - 13:05:39

Brawo panie Aleksandrze. U siebie w Doniecku nic by nie znaczył- mówi o sobie. Tu robi interesy. Znalazł niszę i odnalazł sens zycia. Jest szczęśliwym dziadkiem, ma wnuka z ukrtaińsko-polskiego związku Jego córki.Sasza, a raczej Jego małzonka, Viera ma jeszcze inny pomysl. Od wielu lat go nosi w sobie, ale brak funduszy i sojusznikow. Ona chce w Bornem załozyć centrum kultury Słowiańskiej. Były juz rozmowy w ambasadzie Ukrainy w Warszawie. Piwieniowie są jednak ostrozni, boją się uzaleznienia od urzędów, polityków itp. Idą na całośc, na własnych nogach.Polska jest juz ich. Tak uwazaja, bo z naszym krajem związali sie na dobre i na złe. Przezyli kilku burmistrzów Bornego Sulinowa, ale w przyszłość patrzą z optymizmem.(O)

Ja również życzę Piwieniom jak-najlepszego! Są to bardzo sympatyczni ludzie, chętni do miłej rozmowy - ja pytałem o przepis na DOBRą herbatę z samowaru.... uuuups! - pytałem o CZAJ! - i dostałem pełną recepturę!... ...i od dwóch miesięcy ZNOWU piję herbatę! - po czterdziestoletniej przerwie!

Pozdrawiam Najserdeczniej - 

- E.

#9 Borys51

Borys51

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 17 maj 2018 - 15:53:35

WSZYSTKIEGO NALEPSZEGO :)

aasadlabiznesu.pl

Użytkownik Borys51 edytował ten post 25 maj 2018 - 14:27:05