Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nie wiem co sądzic o tej dentystce. Napiszcie swoje opinie.

stomatolog opinie dziecko

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2012 - 09:26:58

Chodzi o panią Urszulę Deckert . Nie wiem czy warto do niej iśc z dzieckiem. ( 10 lat )
Chcę poznac wasze opinie.

#2 ~ccc~

~ccc~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2012 - 11:11:55

Do tej pani ABSOLUTNIE I NIGDY!

Nie potrafiła powiedzieć ze zdjęcia, które sama wykonała czy ząb wymaga leczenia, czy nie. Kazała czekać. Ropa albo będzie albo nie, tak powiedziała. Zdjęcie RTG nic jej nie mówiło. Wiem, że przyjmuje w tzw. podkowie na Sikorskiego w Koszalinie, ale brak zdecydowania lekarza i odwagi postawienia diagnozy odstrasza mnie. "Najlepsza" była młoda szczupła blondynka, lekarka z ADENTU z ulicy Kubusia Puchatka, powiedziała że dopiero jak wyrwie ząb to będzie wiedziała czy jest on chory czy nie. Znaleźć dobrego (w padlinie Koszalinie) dentystę to naprawdę skarb. Na marginesie dodam, że ząb mam do dziś.

Polecam dla dzieci Panią Mikulską doktor nauk medycznych, jest świetna! Bardzo dobry diagnosta, dobry lekarz i bardzo! odpowiednie podejście do różnych dzieci.

Na równi Pan Flis - http://www.doktorflis.pl/ - REWELACJA! Mistrz w zawodzie!

Wg mnie Koszalin ma tylko tych dwóch lekarzy dentystów, reszta to weterynarze, naciągacze i wysysacze kasy! Już na pewno 10000%! radzę omijać dentystów, facetów o nazwisku na literę "B" i "K".

Dodam że Pan Flis ma gabinet wyposażony na 100%. Wszystko na miejscu.

Oczywiście to tylko moje zdanie ale jeśli chociaż jednej osobie pomoże to co napisane to już warto było.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2012 - 14:17:16

Chodzi o panią Urszulę Deckert . Nie wiem czy warto do niej iśc z dzieckiem. ( 10 lat )
Chcę poznac wasze opinie.

Wzorowy przykład jak bez wiedzy można legalnie ZA NIC wysysać kasę od pacjentów. Wszystko zgodnie z prawem.

W Warszawie taki ktoś z głodu umarłby ale na Koszalin to dobre.

#4 ~mm~

~mm~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2012 - 17:19:02

odradzam , a szczególnie z dzieckiem. przede wszystkim niesympatyczna, miałam wrażenie , że odwala swoją robotę.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: stomatolog, opinie, dziecko

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych