Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Nie wiesz, jak zrobić bloga? Przeczytaj ten artykuł


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 hoanglongtn

hoanglongtn

  Nowy

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • Pip
 • 1 postów

Napisano 13 listopad 2015 - 08:21:54

Praktyka ta może pomóc w rozwoju dobrych stosunków z innymi właścicielami blogów, które mogą okazać się dochodowe w przyszłości. Dobre relacje mogą być pomocne, więc nie bierz tego za pewnik. Jeśli potrzebujesz pomocy w promowaniu swojego bloga, osobę, która pozwala użytkownikom gości może być skłonny coś zrobić, aby pomóc.
Blogger Templates
Znaleźć sposoby, aby twój blog wyróżniać się z tłumu wspólnego. Czytelnicy będą pochodziły z unikalną treścią. Trudno znaleźć informacje zrobi to samo. Zamień swoje doświadczenia i unikalne interesy w treści bloga. Podaj szczegółowe informacje na temat jak zbudować widgety. Dlatego, aby dać czytelnikom powody do czytania bloga, jeśli potrzebujesz trochę informacji.
 
Listy mogą być przydatne do uwzględnienia w swoim blogu. Czy jesteś blogów o romansach, niezbędne składniki do receptury lub jak naprawić lodówkę, lista jest bardzo ważne. Listy zapewniają szybki kamień dotknąć swoich czytelników, aby ustalić, czy ich treść odnosi się do nich.
 
Zapytaj niektóre popularne gości poście na swoim blogu blogerów. Takie wiadomości shop poprawy blogu treści i oryginalne wysokiej jakości. Dobry efekt uboczny tej strategii jest to, że jest prawdopodobne, aby otrzymać ruch hit, od wielu blogerów połączyć posty gości, których dokonują w swoich blogach. Możesz to zrobić z kilku blogerów na swoim blogu masz wiele wspaniałych treści.
 
To nie będzie rozwlekły w swoim blogu. Warto mieć szczegółowe komunikaty informacyjne na swoim blogu, ale nie będzie nosił czytelników niepotrzebnie długo. Ci, którzy czytają blogi nie mogą docenić pojemność Szekspira opisać najbardziej prozaicznych szczegółów ustawienia. Są zainteresowani mięsa i kości tematem i nie dużo puchu jednak!
 
Napisz bardziej nieformalnie na blogu, jakby był element raportu lub biznesowych. Blogi muszą mieć format społecznej i zabawy. Zastanów się w ten sposób podczas pisania. Część budynku jest lojalność czytelnika zapewniając unikalne treści, należy pamiętać, że przyjemnie lekkie zachęcić stałych czytelników, też.
Blogger Templates
Zostaw elementy, takie jak okazjonalne gościa w swoim blogu. W ten sposób będzie można stworzyć relacje z klientami. Może to być przydatne, w dowolnym momencie. Dobre relacje może naprawdę pomóc.

 

 #2 warmo

warmo

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 198 postów

Napisano 02 wrzesień 2019 - 15:07:21

Ja to mam większy problem, bo chciałbym strone firmowa taka jak https://www.ndt24.pl...azdziernik-2016 tzn nie taka sama ale bardzo podobna wlasnie z mozliwoscia wstawiania takich artykułów jak myslicie ile to bedzie moglo mnie koszotwac?#3 kontars

kontars

  Nowy

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • Pip
 • 1 postów

Napisano 09 wrzesień 2019 - 18:46:14

jeśli chcesz stworzyć dobrego bloga to wybierz kilka które C isię podobają i zadbaj o stronę graficzną i merytoryczną czyli ciekawe artykuły. Ja bardzo na przykład lubię ten:blog fit trening#4 Monet24

Monet24

  Nowy

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • Pip
 • 10 postów

Napisano 16 październik 2019 - 09:20:38

Myślę , że to dobra wskazówka dla tych co chcą rozpocząć blogowanie :)

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych