Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ~Plugawy łotr~

~Plugawy łotr~
  • Goście

Napisano 21 maj 2013 - 21:20:07

Mam dobra rade dla redakcji GK24. Proponuje zamknac ten chlam calkowicie. Nie dosc, ze co rusz bykow pelno mozna zauwazyc to jeszcze jestescie strasznie nierzetelni. Po co wciaz trzymacie informacje dotyczaca meczu Gwardii z Polonia Gdansk w Koszalinie? Przeciez to juz historia! Mecz odbyl sie w miniona niedziele, 19.05.br. a artykul wciaz widnieje. Ludzie sie mnie pytaja czy wybieram sie na ten mecz. A ja jestem w szoku, bo jest juz dawno po. To juz nie pierwszy raz, ze na stronie glownej mozna poczytac sobie zapowiedzi sprzed jakiegos tam czasu, mowiac krotko nieaktulane. Wezcie sie tam do roboty.
zatrudniajac dziennikarzy wymah=gania macie; studia wyzsze lub ewentulanie kandydat powinien byc w ich trakcie. Kto do was trafia? Rzeczywiscie ludzie po studiach? Moze i tak, ale po kierunkach z zupelnie innych branz. slaba ta gazeta sie zrobila, nierzetalna strasznie i to jest najwiekszy minus. a plusy? Trzeba by bylo sie w ogole grubo nad nimi zastanowic. Jeszcze raz apeluje do was: robcie cos dobrze, konkretnie albo zamknijcie ta pismacka bude w cholere!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Gwardia, polonia, Koszalin, Gdansk, Glos Koszalinski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych