Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


93 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~maksi~

~maksi~
 • Goście

Napisano 13 marzec 2009 - 08:46:23

Ciekawe, ale we wszystkich przedszkolach oferowana jest religia. Pytanie jaka?oczywiscie katolicka, a co z dziecmi innego wyznania, albo bezwyznaniowe??

#2 ~moon~

~moon~
 • Goście

Napisano 06 czerwiec 2011 - 20:03:16

Moje dziecko chodziło do Nutki i powiem Wam jedno - NIGDY WIĘCEJ TEGO PRZEDSZKOLA!!! Prawdą jest że dzieci są faworyzowane, wszystko jest na pokaz. Żałosne są te występy w kinie z różnych okazji - czemu? a temu że występują zawsze te same dzieci, reszta stoi i patrzy. I to ma byc edukacja przedszkolna? To w przedszkolu dzieci powinny mówic pierwsze wierszyki skierowane np do rodziców, a nie siedziec biernie i pewnie jeszcze podziwiac " wybrańców" Pani dyrektor. Moja młodsza córka chodzi już do innego przedszkola, jest cudownie, na każde święta wszystkie dzieci występują, każde mówi bodaj króciutki wierszyk, ale WYSTĘPUJE dla mamy, taty, czy babci. Każdy rodzic może się nacieszyc . Więcej takich przedszkoli, i mniej typu NUTKA. Niezadowolonych rodziców z tego przedszkola jest coraz więcej, ja osobiście omijam tą placówkę z daleka. NIE POLECAM!!!

#3 ~mama t~

~mama t~
 • Goście

Napisano 06 lipiec 2011 - 11:24:23

zgadzam się z opiniami poprzedników. Moj córcia chodzi dwa lata do tego przedszkola i co??? i najdalej gdzie była to PARK MIEJSKI!!!! żadnej wycieczki, wyjazdu.... Odpowiedź Pani Prezes: dzieci są za małe. Śmieszne. A stawka najwyższ w mieście. Dobrze, że jeszcze tylko rok.

#4 ~SAMI SWOI~

~SAMI SWOI~
 • Goście

Napisano 06 lipiec 2011 - 12:42:40

I jeszcze to zatrucie o , którym o dziwo jakoś cichutko! Wełnic napisał zaledwie kilka linijek a przecież tak lubuje się w sensacjach.Gdyby to było o innych przedszkolach tonapisałby wielki artykuł. Sanepid też cichutko - I TO JUZ JEST NIEBEZPIECZNE!

#5 ~zaniepokojony rodzic~

~zaniepokojony rodzic~
 • Goście

Napisano 07 lipiec 2011 - 06:07:46

to co się dzieje w tym przedszkolu to jest skandaliczne!!!!! Nie doośc , że dzieci są faworyzowane to jeszcze jest to wymuszane na pracownikach.Pani dyrektor jak się wchodzi do przedszkola jest pięknie....na zewnątrz, a w środku....masakra!!! My rodzice widzimy jak są traktowane nasze dzieci i jak traktuje pani swój personel, który jest wspaniały, choc kilka wspaniałych nauczycielek już nie ma.Pani dyrektor niech pani nie traktuje dzieci przedmiotowo...ta karma , która pani rozdaje...wróci z podwojoną siłą!!!

#6 ~mamuśka*~

~mamuśka*~
 • Goście

Napisano 08 lipiec 2011 - 11:38:27

O zatruciu cichutka było i będzie. W końcu do tego przedszkola chodzi "szlachta". Jak ostatnio córka opowiadała o tępieniu mrówek przez panie stażystki to hihiotałam pół dnia. W niektórych salach przedszkola mieszkają sobie mróweczki i rano przed śniadankiem jest Akcja Tępienie :) bo mróweczki wchodza na stół i talerze naszych słoneczek. Jak panie sobie nie radzą to dzieciaki im pomagają. Pani dyrektor : MNIEJ NA KOSMETYKI A WIĘCEJ NA HIGIENĘ I CZYSTOŚĆ!!!!!!!!!!!!

#7 ~tatko~

~tatko~
 • Goście

Napisano 08 lipiec 2011 - 11:44:03

czystość... a jesienią i zima gdy jest większa wilgotność powietrza to co się dzieje w przedszkolu????? grzybki, grzybki... moje dziecko tak śmierdziało stęchlizną, łącznie z ubraniami, że nie można było wytrzymać. A rodzice dziwią się,że dzieciaki cały czas katar i kaszel. przecież to szkodzi ich zdrowiu!!. Na grzybki to do lasu, a jak nie macie samochodu to do NUTKI

#8 ~alex~

~alex~
 • Goście

Napisano 08 lipiec 2011 - 13:30:04

mnie zaniepokoiła rytmika w nutce. Te zajęcia sa po to aby dzieci się bawiły i rozwijały swoją wyobraźnię w połączeniu z muzyką. A jak zaawsze kończyły sie zajęcia: Krzykiem Pani prowadzącej i karami dla naszych dzieci. Kiedy Pani przestawała grac i wypowiadała magiczne słowo STOP to logiczne jest, że 3 i 4 czterolatki nie staną za pierwszym razem. to są grupy ok 30 osobowe. Panią prowadzacą to bardzo irytowało i dochodziło nawet do tego, że wyrzucała rozbrykane dzieciaki z sali!!! Gdzie wtedy była Pani dyrektor!! przecież to ona jest tą wielką rządzącą.

#9 ~xyz~

~xyz~
 • Goście

Napisano 08 lipiec 2011 - 15:06:24

moje dziecko ciągle opowiada, że bawią się tylko klockami, bo innymi zabawkami nie mogą bo popsują....śmiechu warte!!!!! to na co idą nasze pieniądze....hmmm na nowe auta i ubrania pani dyrektor!!!a wycieczki itp dla dzieci to gdzie???na dzień dziecka to jest jako niespodzianka lub używane ksiązki!!!!!!

#10 ~gosc~

~gosc~
 • Goście

Napisano 08 lipiec 2011 - 15:21:03

ja zgadzam się z poprzedniczkami moje dziecko chodzi do tego przeczkola i jeszcze ani razu nie powiedzało mi wierszyka . pytam się co tam robi? To mi odpowiada , że cały czas sie bawi , a inne dzieci się w tym momencie uczą wierszyków moje dziecko chodzi już 2 rok ,a jeszcze ani razu nie występowało. Ja jestem teraz w ciąży i postanowiłam z mężem ,że dziecko nie pojdzie do tego przezczkola.

#11 ~mama i tata~

~mama i tata~
 • Goście

Napisano 08 lipiec 2011 - 18:15:39

a co z tym zatruciem?! co tak to szybko ucichło? wiadomo coś więcej?

#12 ~faraon~

~faraon~
 • Goście

Napisano 11 lipiec 2011 - 14:30:18

"dobre imię dyrektorki" he dobre...układy, układziki...nie zapominajmy że tam uczęszcza elita szczecinka...więc będzie cicho!!!!!a powinno byc inaczej bo to nie jest błacha sprawa...pisze się i mówi o bakteriach w jeziorze a o bakteriach w "słynnym" przedszkolu NIE...to bulwersuje i szokuje!!!!

#13 ~matka~

~matka~
 • Goście

Napisano 11 lipiec 2011 - 17:46:41

Jest jedno wyjście - zaniedbania takich placówek zgłasza się do instytucji wyższych, pora aby ta starsza pani z tego przedszkola w końcu zaczęła dbać o dzieci. Pora zdjąć sztuczny uśmiech z twarzy i pokazać co się potrafi zrobić dla dzieci. Dziwię się rodzicom którzy prowadzą tam dzieci że taki stan rzeczy akceptują, nigdy bym czegoś takiego nie popuściła tej kobiecie, dużo mówicie, piszecie a boicie się powalczyć o sprawiedliwe traktowanie swoich pociech. Moje dziecko chodziło tam trzy lata temu, ale myślę że ta pani będzie pamiętała długo nasze rozstanie :angry: w każdym razie nie było miłe :P Nie pozwólcie traktować się z góry tej kobiecie!!!

#14 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 12 lipiec 2011 - 12:02:39

zatrucie... ucichło jak się ma tylu "przyjaciół" co państwo SZREK to nic dziwnego. Pan welnic i państwo Gasiul czuwają nad tym nio i jeszcze Sanepid...Szkoda, że dobre imię dyrektorki jest ważniejsze od zdrowia naszych dzieci.

Pisali o zatruciu = http://www.gk24.pl/a...CINEK/955568829

#15 ~alex~

~alex~
 • Goście

Napisano 12 lipiec 2011 - 19:27:20

Łatwo pisać żeby nie popuścić. Wszelakie nieprawuidłowości zgłaszałam pani dyrektor i co...moja córcia z tego powodu była gorzej traktowana a w innych przedszkolach nie było miejs żebym mogła ja przenieść. Mrówki, grzyby i krzyki Nowej pani wychowawczyni zgłaszałam, a Wielka dana przyklejała swój sztuczny uśmiech i bagatelizowała sprwę.

#16 ~matka~

~matka~
 • Goście

Napisano 12 lipiec 2011 - 21:22:40

niech Pani "pogrzebie" w internecie, są instytucje które się tym zajmą. Poza tym uważam że to przedszkole powinno zmienić nazwę na PRZEDSZKOLE CYRK. Widzę, że od trzech lat nic się nie zmieniło, moja córka chodzi już do innego przedszkola niż syn i jest super, nie ma dzieci "lepszych" lub "gorszych". Każdej znajomej osobie, która zastanawia się nad wyborem przedszkola odradzam Nutkę. Niestety pani dyrektor -pewnych rzeczy się nie wybacza

#17 ~mama~

~mama~
 • Goście

Napisano 12 lipiec 2011 - 21:29:35

Pani dyrektor jest świetną aktorką, najlepiej wychodzi jej płacz i wzruszenie na zawołanie!!!
Kochani nie dajcie się nabrać na te sztuczne i zakłamane łzy, po kilku latach gry można się rozczulić nawet nad tym że trawa jest za sucha:) Po co to wszystko? Mydlenie oczu rodzicom, my nie jesteśmy małymi dziećmi.

#18 ~rodzic~

~rodzic~
 • Goście

Napisano 13 lipiec 2011 - 06:22:15

Oj,Rodzice,Rodzice...A kto zapisuje dziecko do przedszkola z kilkuletnim wyprzedzeniem? Słyszałam o mamach, które po wyjściu z dzieckiem z porodówki, pędziły zapisac malucha do "ekskluzywnego i tylko dla elit" przedszkola. Pani dyrektor, przyjmując podanie, pyta: "Na który rok?" Listy rezerwowe też są zajęte...Później, gdy okazuje się, że nasza Gwiazda, która pięknie w domu tańczy, śpiewa i recytuje, nie jest na pierwszym planie w Nutce, to rodzice zaczynają okazywac niezadowolenie. Będę brutalna, ale nie róbmy z dzieci małp cyrkowych, bo potem jest tak, że wszyscy chcą do Nutki...
Moja pociecha chodzi do publicznego i nie było nawet innej opcji.

#19 ~matka~

~matka~
 • Goście

Napisano 13 lipiec 2011 - 10:02:35

Co racja to racja, rodzice wciąż mają nadzieję że to ich jedyne zabłyśnie i to tylko ono. Mój syn chodził tam tylko dlatego że bliziutko mieszkam, nie miałam pojęcia co się tam dzieje, póki dziecko miało 3, 4 latka niewiele mówiło na temat przedszkola, w wieku 5,6 lat dowiedziałam się jak tam jest. Szokiem dla mnie było bawienie się tylko starymi zabawkami, nowe miały stać na pokaz, dziecko mi gasło, na scenie występowały w kółko te same dzieci - gwiazdy:( Przedszkole nie jest chyba miejscem gdzie lansuje się jakieś talenty i robi się na nich reklamę, każde dziecko powinno mieć szansę aby wystąpić, to nieśmiałe małymi kroczkami powinno się uczyć śmiałości. Tak ale nie w tym przedszkolu. Dla mnie ta kobieta powinna już odejść na emeryturę, przestać odmładzać się na siłę, bo jest to zaiste żałosne. Tak jak któraś z poprzedniczek napisała - sztuczny uśmiech - znają już wszyscy, sztuczne łzy również. Jak przypomnę sobie te jej żałosne wystąpienia z okazji jakichś tam uroczystości to do tej pory śmiać mi się chce :lol: . Drodzy rodzice zastanówcie się na ile możliwy jest w Nutce prawidłowy rozwój emocjonalny waszych dzieci?
Ja osobiście traktuję tą kobietę jak powietrze - na szacunek trzeba sobie zasłużyć.

#20 ~faraon~

~faraon~
 • Goście

Napisano 13 lipiec 2011 - 11:02:02

Łatwo pisać żeby nie popuścić. Wszelakie nieprawuidłowości zgłaszałam pani dyrektor i co...moja córcia z tego powodu była gorzej traktowana a w innych przedszkolach nie było miejs żebym mogła ja przenieść. Mrówki, grzyby i krzyki Nowej pani wychowawczyni zgłaszałam, a Wielka dana przyklejała swój sztuczny uśmiech i bagatelizowała sprwę.


wydaje mi się, że jak by pani dobrze poszukała to miejsce by się w innym przedszkolu znalazłoDodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych