Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

nietrzymanie moczu ! pomocy...

nietrzymanie moczu urolog

35 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~pomoc~

~pomoc~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2019 - 19:19:22

jak nie trzymasz to puszczaj

#22 ~Sevia~

~Sevia~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 20:07:36

Moim zdaniem w pierwszej kolejności, warto spróbować ćwiczeń dna miednicy - podobno przynosi to naprawdę świetne efekty. Poczytajcie na czym polega BeBo trening. Nietrzymanie moczu to nie jest wyrok :)

#23 ~hata~

~hata~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 14:38:23

no niby ok, ale trzeba wiedzieć jak taki trening prawidłowo wykonać, żeby cokolwiek to dało

#24 pismo

pismo

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 29 czerwiec 2019 - 22:35:40

Moja mama też miała taki problem i siostra ją zapisała w Warszawie na zabieg do szpitala Mazovia, mieszka tam i wiedziała że bardzo dobrze tam leczą. To urologiczny szpital. zdecydowanie najlepszy na Mazowszu jak w kraju całym. I po zabiegu bardzo szybko był pozytywny efekt, obecnie nie musi nawet mama wkładek nosić. 

#25 ~Rezi~

~Rezi~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 07:43:18

A czy ktoś z Was stosował tę aplikację z suchyporanek.pl? Warto ją ściągnąć?

#26 ~rebuska~

~rebuska~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 09:58:35

warto, może dziecko samo zaznaczć czy noc była sucha czy nie, jest też opcja bardziej szczegółowej obserwacji tzn ile dziecko wypiło, ile wysikało itp.

#27 ~Rita~

~Rita~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 19:06:27

właśnie całkiem niedawno usłyszałam o tej stronce suchyporanek moja przyjaciółka ma dziecko z tym problemem. Zaczeła stosować dziennik mikcji a ja dodaję jej otuchy w wytrwałości

#28 ~rebuska~

~rebuska~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 15:11:05

właśnie całkiem niedawno usłyszałam o tej stronce suchyporanek moja przyjaciółka ma dziecko z tym problemem. Zaczeła stosować dziennik mikcji a ja dodaję jej otuchy w wytrwałości

na pewno przy takic problemach potrzeba wsparcia nie tylko dla dziecka ale i dla rodzica, bo to duży stres, wiem jak to było u nas, suchy poranek bardzo pomógł, czasami niewielkie zmiany mogą dużo dać

#29 ~Bażantowa~

~Bażantowa~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 09:31:57

My również korzytsamy z dobrodziejsw suchegoporanka. Zaczelismy stosować dzienniczek mikcji i alarm wybudzeniowy calkiem niedawno, jednak coś pozytywnego juz zaczyna się dziać

#30 ~Anette~

~Anette~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 19:48:17

A w jaki sposób stosować ten dzienniczek mikcji, jak to zapisywać? Z takim dzienniczkiem później udać się do lekarza? Lekarz pyta jak często się taka sytuacja zdarza?

#31 ~wilgotny poranek~

~wilgotny poranek~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 05:38:28

My również korzytsamy z dobrodziejsw suchegoporanka. Zaczelismy stosować dzienniczek mikcji i alarm wybudzeniowy calkiem niedawno, jednak coś pozytywnego juz zaczyna się dziać

My tzn. kto ?

#32 ~Iga~

~Iga~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 08:41:22

A w jaki sposób stosować ten dzienniczek mikcji, jak to zapisywać? Z takim dzienniczkiem później udać się do lekarza? Lekarz pyta jak często się taka sytuacja zdarza?

W skrócie - notujesz częstość mikcji, płyny jakie dziecko przyjmowało i w jakich ilościach. Zobacz na suchym poranku, tam jest wszystko dokładnie opisane i masz gotową tabelę. Warto coś takiego mieć, jak pójdziesz do lekarza, bo będzie pytał dokładnie o to samo, więc będziesz przygotowana.

#33 ~Anette~

~Anette~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 01:03:45

A do jakiego lekarza powinno się w takiej sytuacji wybrać? Pediatry czy specjalisty? Są lekarze, którzy specjalizują się właśnie w moczeniu nocnym?

#34 ~Iga~

~Iga~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 07:13:58

Na początek do rodzinnego albo do pediatry. Jeżeli będzie potrzeba, pokieruje na badania specjalistyczne.

#35 ~elena~

~elena~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 14:29:07

Najpierw do pediatry albo rodzinnego, bo do specjalisty, nefrologa, urologa i tak będziesz potrzebowała skierowania. No i mogą się przydać badania krwi, moczu i pasożytów. Ale może też być podłoże psychologiczne takich problemów.

#36 berlkakowa125

berlkakowa125

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 październik 2019 - 06:36:53

witajcie. moja mama / po 60/ ma problem z nietrzytmaniem moczu.

nie chce tego leczyć operacyjnie. 

macie jakiś pomysł kto może jej pomóc?

Polecam poczytać https://cotozachorob...rzymanie-moczu/

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nietrzymanie moczu, urolog

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych