Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nigdy już moja noga nie stanie w dużej Biedronce!

185 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2010 - 20:16:45

Z przykrością( i pewną tęsknotą) stwierdzam ,że niestety ale daleko mi do dzieciaka...ale masz rację sio i chyba nie było naszym zamiarem zamieniać tego forum na czat..więc mykam ;-)

Wpis #98
Goście
To jest forum a nie czat dzieciaki! Sio!

do stonki:
musiałem na długą chwilę odwjść od komputera,przepraszam
kontynujemy,moja prośba-
czy w trudnym temacie na forum dokonałaś kilka wpisów?.

#102 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2010 - 20:17:21

Zachował się jak prostak! Przed stoiskiem Nr1 Wrzuciłęm do koszyka 1/2 jakiejś wódki i nagle przypomniałem sobie, że miałem kupić 2 słoiki flaków chyba zamojskich. Cofnąłem się po te flaki a ten niedoinwestowany strażnik napadł na mnie wyrywając tą popapraną butelkę żałosnej wódki.
Narobił mnie wyjątkowego wieśniaczego wstydu! To taki szczupły siwy "niby pan". Czy on kiedyś nie był funkcjonariuszem UB?

#103 ~śmieszek~

~śmieszek~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2010 - 20:22:50

do stonki:
kontynujemy,moja prośba-
znowu zapomniałem wpisać nick

proszę o odpowiedż na pytanie.

śmieszek

#104 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2010 - 20:29:30

do stonki:
kontynujemy,moja prośba-
znowu zapomniałem wpisać nick

proszę o odpowiedż na pytanie.

śmieszek

A co wezwali Cię by udzielić instrukcji?

#105 ~Stonka~

~Stonka~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2010 - 20:30:05

Nie rozumiem, w jakim trudnym temacie na forum? A tak w ogóle to niestety pogoniona nas stąd..i chyba słusznie, ponieważ to już są chyba bardziej prywatne pogaduchy nie sądzisz?

#106 ~Ninel~

~Ninel~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2010 - 20:37:20

Gdzie jest Moderator???
Za tego offtopa i wasz spam należałoby przynajmniej ten temat zamknąć.

Może wymieńcie się numerami GG czy spotkajcie na jakimś czacie?

#107 ~śmieszek~

~śmieszek~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2010 - 20:39:55

Nie rozumiem, w jakim trudnym temacie na forum? A tak w ogóle to niestety pogoniona nas stąd..i chyba słusznie, ponieważ to już są chyba bardziej prywatne pogaduchy nie sądzisz?

To była zabawa z udziałem wszystkich.Od pewnego momentu jest stopień wyżej.Odpowiedż jest dla mnie istotna na postawione pytanie.
Zastanów się.może już w tej chwili zrozumiałaś o który temat mi chodzi.
Piszę w pytaniu kilka wpisów a nie parę.

#108 ~śmieszek~

~śmieszek~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2010 - 20:51:34

To była zabawa z udziałem wszystkich.Od pewnego momentu jest stopień wyżej.Odpowiedż jest dla mnie istotna na postawione pytanie.
Zastanów się.może już w tej chwili zrozumiałaś o który temat mi chodzi.
Piszę w pytaniu kilka wpisów a nie parę.

Skomplikowałem wpis?.

#109 ~Stonka~

~Stonka~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2010 - 20:54:23

Skomplikowałeś...ale myślę ,że faktycznie powinniśmy skończyć tę korespondencję tutaj, niepotrzebne są na jakieś nieprzyjemności i straszenie moderatorem...ludzie bywają jednak złośliwi..

#110 ~śmieszek~

~śmieszek~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2010 - 20:58:40

Skomplikowałeś...ale myślę ,że faktycznie powinniśmy skończyć tę korespondencję tutaj, niepotrzebne są na jakieś nieprzyjemności i straszenie moderatorem...ludzie bywają jednak złośliwi..

Rozumiem.Szanuję Twoją wolę.

#111 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2010 - 21:00:19

Śmieszku, przestań próbować ogłupić stonkę i rozmydlać temat o Waszych mizernych cieciach! To widać , że jesteś służącym Biedronki i stosujesz zdezelowane już chwyty o nagrodach, pulach wg zasady M.M. (Biedronka) nie dla idiotów.
Pozdrawiam.

#112 ~~mateo~~

~~mateo~~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2010 - 21:04:56

Zamiast dyskusji o Biedronce - bełkot.

#113 ~śmieszek~

~śmieszek~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2010 - 21:05:37

Przeczytaj wszystkie wpisy i zrozumiesz,że jesteś w błędzie.

#114 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2010 - 21:08:31

Za mało kultury osobistej i wyczcucia ma w tej Biedronce pewien ochroniarz.
Szefowie dużych marketów powinni swoich ochroniarzy wysyłać co jakiś czas na specjalne testy psychologiczne sprawdzające nie tylko poziom kultury osobistej, ale również wskaźnik IQ. Ten miał kulturę osobistą na poziomie buraka cukrowego a IQ na poziomie "zera ujemnego"!

#115 ~śmieszek~

~śmieszek~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2010 - 21:11:37

Treść wpisu od wczoraj jest mi znana.

#116 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2010 - 21:57:03

Skoro o ochroniarzach "biedronkowych" mowa to może ktoś wie co sie dzieje z takim jednym ochroniarzem z małej świdwińskiej biedronki, nie widzę go tam juz jakieś 2 lata. Taki niewysoki, można nawet powiedziec, że kurdupel, wiek ok. 25-30 lat, styl diskopolowca i chyba dojeżdżał do pracy skuterm albo jakims motorzyną bo często wchodził do biedronki na swoją zmianę w kasku ( no ale pracował bez, przynajmniej ja go tak widziałam ). Ten to "rwał" młódki, uwodził mężatki, adorował wdówki, flirtował z rozwódkami.... a i tak zawsze rozmawiał tylko z facetami. Jak ktoś coś wie o nim to napiszcie.

pewnie ugrzązł gdzieś .... w tym kasku.

#117 ~lupa~

~lupa~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2010 - 23:07:16

forumowa inteligencja buraczana niewiele mają do powiedzenia

#118 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2010 - 05:23:16

Zachował się jak prostak! Przed stoiskiem Nr1 Wrzuciłęm do koszyka 1/2 jakiejś wódki i nagle przypomniałem sobie, że miałem kupić 2 słoiki flaków chyba zamojskich. Cofnąłem się po te flaki a ten niedoinwestowany strażnik napadł na mnie wyrywając tą popapraną butelkę żałosnej wódki.
Narobił mnie wyjątkowego wieśniaczego wstydu!

#119 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2010 - 05:25:21

Miałam podobne zdarzenie ale w ,,małej" Biedronce, a tutaj ,,bohaterem" akcji był ochroniarz z czarną czupryną( ok. 50 lat). Kasjerka nabiła na kasę towar, kiedy cały znajdował się już w torbie poprosiła ,żeby jeszcze w raz wyłożyć go na kasę ,bo coś tam chyba nie nabiła. Kiedy spokojnie wyjmowałam towar na blat, pojawił się ochroniarz, węsząc chyba jakąś tanią sensacje( może coś ukradłam i dlatego cale zamieszanie), bezczelnie wsadzając łeb w moją torbę. Miała ochotę palnąć go w czerep torbą! Sytuacja na tyle nie przyjemna, że jeżeli nastąpi jakiekolwiek zamieszanie przy kasie ok. że ochroniarz tam juz jest, ale trochę kultury, dyplomacji i dyskrecji jeżeli się nie jest jeszcze pewnym czy trafiło się na aferę stulecia przy biedronkowej kasie.I parę słow do owego ochroniarza: chłopie jeżeli złapiesz złodzieja to ok. ale medalu już nie dostaniesz ,awansu chyba też nie, bo gdzie na sąsiednie stoisko?! A nie każdy klient jest potencjalnym złodziejem!

#120 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2010 - 05:26:57

To samo mi się kiedyś trafiło u tego samego ciecia w biedronce. Może niech jakiś regulamin wywieszą przed wejściem i każą każdemu klientowi przeczytać przed wejściem. Skąd mam niby wiedzieć, że jak wezmę flaszkę to już nie mogę wrócić na sklep. A jak wezmę masło to co po sok też już nie mogę się wrócić? To towar i to! Paranoja. A sprzedawcy owszem mili są, tylko ten jeden cieciu taki nadgorliwy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych