Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nigdy już moja noga nie stanie w dużej Biedronce!

185 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2010 - 10:25:36

Do czego już doszło w walce o pracę,chcą wygryżć ochroniarza z Biedronki.Sklep jest miejscem zakupów a nie spotkaniem towarzyskim,
po zapłaceniu należności za zakupione towary należy wziąć paragon fiskalny,który podaje kasjerka.Jest on dowodem zakupu.Fe,brzydko,brzydko.

#122 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2010 - 17:38:39

Do czego już doszło w walce o pracę,chcą wygryżć ochroniarza z Biedronki.Sklep jest miejscem zakupów a nie spotkaniem towarzyskim,
po zapłaceniu należności za zakupione towary należy wziąć paragon fiskalny,który podaje kasjerka.Jest on dowodem zakupu.Fe,brzydko,brzydko.

Wygląda na to, że Twój mózg pracuje jak stara młocarnia poniemiecka typu LANZA!
Ten człowiek idąc do kasy Nr 1 nie doszedł do niej bo przypomniał sobie, że ma jeszczcze kupić dwa(2) słoiki flaków chyba mazowieckich, więc lekko się po te flaki cofnął i został brutalnie napadnięty jak przestępca, że zamierza prawdopodobnie tą butelczynę wcisnąć pod klapę albo do nogawki! To zwykła paranoja ciecia i ich pracodawców.
Ja tego człowieka znam. On nigdy w życiu nic nie przywłaszczył a taki cieć próbował z niego zrobić złodzieja.
Na miejscu właścicieli tej Biedronki Wypierdo.......bym go z art. 52 K.P. w trybie oczywiście pilnym , bo stracicie klientów.
Znam tego człowieka! dopóki tego nie zrobicie to wasze obroty będą coraz ....................................... :D
Pozdrowienia!

#123 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2010 - 17:52:09

I.CH.IM.w D.

#124 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2010 - 17:57:19

Moja też NIGDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#125 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2010 - 17:59:00

Noga oczywiście!

#126 ~personel BIEDRONKI~

~personel BIEDRONKI~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2010 - 18:59:23

Wygląda na to, że Twój mózg pracuje jak stara młocarnia poniemiecka typu LANZA!
Ten człowiek idąc do kasy Nr 1 nie doszedł do niej bo przypomniał sobie, że ma jeszczcze kupić dwa(2) słoiki flaków chyba mazowieckich, więc lekko się po te flaki cofnął i został brutalnie napadnięty jak przestępca, że zamierza prawdopodobnie tą butelczynę wcisnąć pod klapę albo do nogawki! To zwykła paranoja ciecia i ich pracodawców.
Ja tego człowieka znam. On nigdy w życiu nic nie przywłaszczył a taki cieć próbował z niego zrobić złodzieja.
Na miejscu właścicieli tej Biedronki Wypierdo.......bym go z art. 52 K.P. w trybie oczywiście pilnym , bo stracicie klientów.
Znam tego człowieka! dopóki tego nie zrobicie to wasze obroty będą coraz ....................................... :D
Pozdrowienia!

strasznie będziemy płakać po stracie takiego klienta jak ty-o obroty biedronki się nie martw -wiesz przecież jaki klijent kupuje w biedronce i tych nigdy nie zabraknie a sadząc z obecnych tendencji do ubożenia społeczeństwa będzie przybywac - tak że płakac po tobie nie będziemy - i nie strasz człowieczku tylko pomyśl jak możesz w każdym zbiorowisku ochrona realizuje wytyczne i instrukcje zatwierdzone przwz odpowiednią komórkę MSWIA ,KTÓRYCH MUSI PRZESTRZEGAĆ a człowiek wchodzący na teren lub obszar podlegający ochronie przestrzegać lub jeżeli mu sę nie podoba nie wchodzić -i tu nie ma dyskusji.bądz łaskaw zauważyć żę w supermarketach pracują ; PRACOWNICY OHCRONY OBIEKTOWEJ "a nie ciecie -już sama twoje słownictwo świadczy jak trudnym musiszbyć klientem.pozdrawiam

#127 ZSD00001

ZSD00001

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 17 czerwiec 2010 - 19:01:19

piszcie może z pomocą słownika ortograficznego. widać że plebs to wypisuje.

#128 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2010 - 19:13:28

Ten personel Biedronki jest taki uczony, że nóż kielecki się otwiera?
Teraz już wiem z kim mamy do czynienia! :lol:
Wasza pani z ortografii pewnie przespała wszystkie lekcje! A wy razem z nią. :D

#129 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2010 - 19:18:10

Czy to ma oznaczać, że Biedronka zatrudnia tylko samych nieuków?

#130 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 10:28:34

Czy to ma oznaczać, że Biedronka zatrudnia tylko samych nieuków?

Obrazacie teraz wszystkich praownikow handlu.

#131 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 12:13:40

PROPONUJĘ CAŁY TEN TEMAT ZAMKNĄĆ / TO DO MODERATORÓW /
Wpisy do tego tematu może źle nie mówią o konsumentach ale wystawiają bardzo niską ocenę piszącym.

Uważam że temat jest całkowicie nie trafiony i służy tylko do obrażania pracowników handlu i nie tylko.

Nie pozdrawiam.

#132 ~bartek~

~bartek~
  • Goście

Napisano 29 maj 2011 - 08:58:19

ten siwy ochroniarz to basiejko były treb wojskowy

#133 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2011 - 09:21:25

to bardziej prezes niz ochroniarz

#134 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2011 - 09:35:26

Tak sobie myslę, kiedy ktoś się uprze i dopieprzy komuś za takie posty na forum? Może wspomniany Pan? Chociaż nie wiadomo kto to jest "treb"... Może autor postu się rozwinie...

#135 ~observer~

~observer~
  • Goście

Napisano 29 maj 2011 - 10:30:33

Wszyscy narzekają na ochroniarzy, ale nikt nie narzeka na bydło, które wyjmuje towar z opakowań i po prostu go kradnie. Nikt nie narzeka na bydło, które przyszło nażreć się do sklepu za darmochę. Jakoś to nikogo nie rusza ?
Nie bronię ochroniarzy, ale zawsze trzeba patrzeć na dwie strony konfliktu.

#136 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2011 - 12:06:26

Pewnie krewny tego od szkolnych tabelek w Gminie Świdwin?

#137 ~dorota~

~dorota~
  • Goście

Napisano 30 maj 2011 - 08:48:17

mnie tez spotkała niezbyt mila sytuacja od tego ochroniarza z dużej biedronki ,weszlam na sklep z jablkiem zakupionym wcześniej na targowisku no i tojabłko spokojnie sobie jadlam robiąc przy tym zakupy ,a ten podszedł i zaczął mnie wypytywac o to jabłko ,gdzie kupilam czy napewno nie jest z biedronki itd.aż mi apetyt na to jablko przeszedł .dla mnie jest oczywiste że nikt nie jest tak głupi żeby brac owoc nie płacąc zaniego i jeszcze spacerować z nim po w/w sklepie jednocześnie konsumując .

#138 ~Phah.~

~Phah.~
  • Goście

Napisano 30 maj 2011 - 13:57:43

mnie tez spotkała niezbyt mila sytuacja od tego ochroniarza z dużej biedronki ,weszlam na sklep z jablkiem zakupionym wcześniej na targowisku no i tojabłko spokojnie sobie jadlam robiąc przy tym zakupy ,a ten podszedł i zaczął mnie wypytywac o to jabłko ,gdzie kupilam czy napewno nie jest z biedronki itd.aż mi apetyt na to jablko przeszedł .dla mnie jest oczywiste że nikt nie jest tak głupi żeby brac owoc nie płacąc zaniego i jeszcze spacerować z nim po w/w sklepie jednocześnie konsumując .

Kultury cię nie nauczono? Beszczelnie żre jabłko w sklepie, szlachcianka z bagicza.

#139 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2011 - 16:19:08

Trzebabyło jemu to jabłko wepchnąć w jadakę to by się wreszcie zamknął!
A swoją drogą to znowu on się bardzo ożywił.
Tak szybko biega wokół reegałów, że na każdym rogu widać jego d...

#140 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2011 - 21:21:54

Trzebabyło jemu to jabłko wepchnąć w jadakę to by się wreszcie zamknął!
A swoją drogą to znowu on się bardzo ożywił.
Tak szybko biega wokół reegałów, że na każdym rogu widać jego d...

Nio i baaardzo dobrze ze sie ozywil.Przeciez to jego PRACA i za to mu placa.
Tak trzymac !!!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych