Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Noclegi Mielnie

Mielno

54 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~annmarie~

~annmarie~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2015 - 07:49:14

My od kilku lat jeździmy jesienią na wakacje do Villi Farage. Blisko morza, w spokojnej uliczce. Bardzo przytulne pokoje w rozsądnej cenie. W ogóle po sezonie tam obok działa tania i dobra knajpka z obiadami domowymi, więc nie trzeba testować barowego jedzenia.

#42 krvkijohny

krvkijohny

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 24 marzec 2016 - 10:58:11

Mielno kocham nad życie! i zwiedziałem juz chyba niemal całe. Ale w sezonie złapanie miejsca noclegowego w dobrej cenie graniczy z cudem niestety.

#43 ~xzcss~

~xzcss~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2016 - 16:15:55

My w zeszłym roku zarezerwowaliśmy pokoje w Willi Natalia położonej w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych oddalonej zaledwie około dziesięciu minut spacerem od plaży. Byliśmy bardzo zadowoleni, bo warunki bardzo dobre a cena atrakcyjna więc polecam. Ofertę znajdziesz na stronie pod adresem willanataliamielno.pl.

#44 ~Włodiii~

~Włodiii~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2016 - 20:58:07

weź wbij do Unitrala. Nie dość że wszystko jest profesjonalnie to mają wszystko co chcesz. Nawet jeśli chcesz mieć chwile dla siebie to mają animacje dla dzieci. No bajka

#45 ~Rozczarowana~

~Rozczarowana~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 12:03:47

Nie polecam pokoi gościnnych Dominika w Unieściu przy ul. Róży Wiatrów! Pokoje brudne, śmierdzi wilgocią, grzyb na łóżkach i tapczanach, mini szafa w którą nie można pomieścić rzeczy, mini telewizor, a cena za taki "luksus" to 160 zł za pokój 2-osobowy. Właściciele zabezpieczają się wysokimi zaliczkami z obawy o to że goście uciekną jak tylko pokój zobaczą.

--Oszukana i rozczarowana--

#46 ~Ada~

~Ada~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 13:42:20

Nocleg mielno ul.łąkowa 7

#47 ~Klijentka~

~Klijentka~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 13:55:29

Nie polecam campingow na ul łąkowej 7...syf brud .zostalismy oklamani .po 3 dobach wolano od nas doplaty .gdzie zaplacilismy za 5 dni .z powodi ze w kampingu w ktorym nie dalo sie oddychac w nocy z powodu deszczu nie bylo pradu przeniesiono nas do innego kampingu .ale po naprawieniu pradu przedlurzaczami mielismy spowrotem sie tam przenies .nie zgodzolismy sie bo przyjechalismy na urlop a nie przenosic sie co chwila .wiec owa pani kazala nam opuscic camping lud doplacic 100 zl ..zero prywatnosci .warunki masakra .w kampingu zalany od prusznica wykladzina .toaleta na zewnatrz ktora sie nie zamyka brudna .posciel dawana goscia brudna .bardzo nie mili wlasciciele .w teakcie picia rannej kawy chodzenie zagladanie ...koparka kopala kanalize gdzie ludzie odpoczywali .poprostu tylko chodzilo o pieniadze .a warunki pamietaja gierka .nie polecam .mam astme i bylam z dzieckiem .3 doby bez snu przez smrod stechlizna zplesnialymi firanami i mokra wykladzina .przed campingani zadnych krzesel lawel .z palet.zrobione schody .jedze 10 lat .nigdy nie spotkalam sie z takim ugoszczeniem ludzi .masakra malo powiedziane .

#48 ~sanok~

~sanok~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 14:41:44

Nie polecam campingow na ul łąkowej 7...syf brud .zostalismy oklamani .po 3 dobach wolano od nas doplaty .gdzie zaplacilismy za 5 dni .z powodi ze w kampingu w ktorym nie dalo sie oddychac w nocy z powodu deszczu nie bylo pradu przeniesiono nas do innego kampingu .ale po naprawieniu pradu przedlurzaczami mielismy spowrotem sie tam przenies .nie zgodzolismy sie bo przyjechalismy na urlop a nie przenosic sie co chwila .wiec owa pani kazala nam opuscic camping lud doplacic 100 zl ..zero prywatnosci .warunki masakra .w kampingu zalany od prusznica wykladzina .toaleta na zewnatrz ktora sie nie zamyka brudna .posciel dawana goscia brudna .bardzo nie mili wlasciciele .w teakcie picia rannej kawy chodzenie zagladanie ...koparka kopala kanalize gdzie ludzie odpoczywali .poprostu tylko chodzilo o pieniadze .a warunki pamietaja gierka .nie polecam .mam astme i bylam z dzieckiem .3 doby bez snu przez smrod stechlizna zplesnialymi firanami i mokra wykladzina .przed campingani zadnych krzesel lawel .z palet.zrobione schody .jedze 10 lat .nigdy nie spotkalam sie z takim ugoszczeniem ludzi .masakra malo powiedziane .

kultura przywieziona z Warszawy .

bo tutaj tylko Warszawiaki z pochodzenia !

#49 ~Ninjask~

~Ninjask~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 07:27:31

Ostatnio widziałam w Mielnie noclegi za 25 złotych nawet na głowę na portalu nocujznami. I piękne są te domki. Jestem bardzo ciekawa Mielna, bo inne miejscowości znam (Kołobrzeg na przykład), ale wiem, że Mielno też jest popularne i cenione :)

#50 ~Giorgio~

~Giorgio~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2016 - 18:57:35

Czy otwarte są jakieś kluby/dyskoteki w Mielnie we wrześniu?

#51 ~markos~

~markos~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2017 - 21:05:26

Ja polecam każdemu kto szuka ciszy i spokoju Hotel Przedwiośnie w Mąchocicach Kapitulnych. To doskonale miejsce na rodzinny urlop. Mimo, że wygląda jak z pocztówki z okresu PRL-u to wbrew pozorom pokoje ma dobrze wyposażone, kuchnię smaczną a skorzystać można z basenu, siłowni, oraz sauny. Ofertę można znaleźć pod adresem hotelprzedwiosnie.pl.

#52 ~miro54~

~miro54~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2017 - 15:06:07

Dom do wynajęcia nad morzem, dokładnie w okolicach Ustki to znalazłem w wakacje przez portal meteor-turystyka.pl. Dobrze pamiętam, bo szukaliśmy dość długo jakiejś ciekawej, nie za drogiej oferty. Było w porządku, rzeczywiście domek czysty, zadbany, przestronny, wszystko to co było w ofercie na stronie się pokryło z rzeczywistością.

#53 mone

mone

Bywalec

• PipPipPip
  • 84 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 09:12:18

dzięki

#54 emmklise31

emmklise31

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 02 kwiecień 2019 - 10:43:55

Ja polecam wyszukiwarke https://booking.com

, calkiem dobre i tanie hotele udalo mi sie tam zarezerwowac. 

Użytkownik emmklise31 edytował ten post 28 kwiecień 2019 - 13:10:51

#55 artur4

artur4

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 05 kwiecień 2019 - 13:10:30

Bardzo dużo interesujących linków znalazłem w tym wątku.Może kiedyś jak będę miał czas to przeglądnę te linki.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Mielno

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych