Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

NORTHPROMOTION, TCM MORSKA 51

PRACA

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 dobrypatent

dobrypatent

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 styczeń 2013 - 22:56:25

Powiedzialby mi ktos cos wiecej o tej firmie ? Widzialem rozne opinie, a sam bylem na rozmowie i w sumie nie wydawala sie nadzwyczaj podejrzana. Duzo osob pisze ze zajmuja sie zbieraniem danych osobowych ale po co? na rozmowie bylem troche niewypoczety i nie ogarnalem jej zbytnio i wypisywalem jakies ankiety i nie wiem co o tym myslec?

#2 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 19:26:00

Ja dzisiaj byłam na rozmowie i jutro mam przyjść na pierwszy próbny dzień,ale też za bardzo niewiem na czym to ma polegac

#3 ~eeeee~

~eeeee~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 21:55:33

pamietajcie ze dzien probny jest PLATNY
nie ma czegos takiego jak bezplatny dzien probny lub jak to mowia 'pan sie bedzie tylko przygladal'

firma kiedys byla na szarych szeregow
ogloszenia sa ciagle te same
wala scieme ze maja 3 dzialy i do nich szukaja pracownikow

CHODZISZ PO DOMACH I NAMAWIASZ LUDZI DO PODPISYWANIA UMOW - kiedys byl to dialog, potem netia potem jakies kosmetyki

#4 ~czarna~

~czarna~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 18:14:56

A eeee pracowałes/as tam?

#5 ~eee~

~eee~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 20:27:09

bylem na rozmowie
'pracowalem' dzien
0zl
szkoda czasu

#6 ~Aaa~

~Aaa~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2013 - 11:40:31

A o jakim stanowisku mówicie?bo ja mam dzis rozmowę na sekretarkę i nie wiem czy w ogóle jest sens tam isc. A czym ta firma się zajmuje bo w internecie 0 informacji na ten temat trafiłam tylko na to i inne forum z opiniami i wszędzie negatywne. wiec tak zastanawiam się czy jest sens marnować swój czas.

#7 ~SzyM~

~SzyM~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2013 - 18:07:29

Witam, Mój brat był na spotkaniu o pracę na "przedstawiciela handlowego", praca za 1200 pln. Jesteś akwizytorem i sprzedajesz energie. Nie polecam

#8 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2013 - 17:15:12

Firma TCM to nowa firma.Jest jednym z 20 oddziałów w Polsce. Nie zajmuje ani nigdy się nie zajmowała sprzedażą kosmetyków. Wiem bo miałam okazję pracować w tej firmie w wakacje i było wszystko ok kasa też ok. Szkoda tylko, że musiałam po wakacjach wrócić do szkoły.

#9 ~Blondyna~

~Blondyna~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2013 - 14:44:44

Firma TCM to fima, w ktorej praca polega na chodzeniu od domu do domu i namawianiu ludzi do podpisywania umów.Jesli komus podoba sie taka praca, to nnie bedzie narzekał.

#10 ~Blondyna~

~Blondyna~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2013 - 14:45:01

Firma TCM to fima, w ktorej praca polega na chodzeniu od domu do domu i namawianiu ludzi do podpisywania umów.Jesli komus podoba sie taka praca, to nnie bedzie narzekał.

#11 ~gizmo~

~gizmo~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 22:23:09

Ja dzisiaj byłam na rozmowie i jutro mam przyjść na pierwszy próbny dzień,ale też za bardzo niewiem na czym to ma polegac

.....i jak z tą pracą?

#12 ~AAA~

~AAA~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2013 - 17:17:16

TA FIRMA TO JEDNA WIELKA ŚCIEMA! SZUKAJĄ NIBY NA SEKRETARKĘ A JAK SIĘ PRZYJDZIE TO PROPONUJA INNE STANOWISKO....WLASNIE TAKIE JAK CHODZENIE PO DOMACH I NAMAWIANIE LUDZI!!!! BYLAM JEDEN DZIEN I PODZIĘKOWAŁAM....NIE DAJCIE SIE NABRAC!!!!!!!!! ONI MAJA JUZ SEKRETARKI!!! I TO DWIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#13 ~eh~

~eh~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2013 - 19:41:57

przeciez wszyscy ci to pisza od samego poczatku tematu
to skad zdziwinie ?

#14 ~pozytywny~

~pozytywny~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2013 - 12:07:59

fajna firma, mili ludzie:)

#15 ~Mała~

~Mała~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 12:52:25

Tez tam pracowałam, co prawda nie długo,bo nie byla to praca dla mnie. Jednak ludzie tam sa naprawde fajni, atmosfera super, zarobki zreszta tez. Jesli ktos chce dobrze zarobic to praca u nich to jest to

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 16:37:57

Właśnie zaczynam pracę w tej firmie i muszę przyznać, że jest super. Polecam każdemu TCM Koszalin i zapraszam do naszego zespołu.

#17 ~qwerty~

~qwerty~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 21:11:11

Nie idźcie do tej firmy pracować jedna wielka porażka, wszystko jest ładnie pięknie jak oni ci przedstawiają na czym to polega i jakie mogą być zarobki, ale co do czego przychodzi to do dupy płacą a nawet wgl. nie wypłacają odwlekają z wypłatami...
Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PRACA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych