Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

- - - - -

Nowa Przychodnia w Drawsku Pom.

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 20:43:27

Do końca pierwszego kwartału roku w Drawsku Pom. ma powstać nowa Przychodnia Zdrowia. To świetna wiadomość. Mieszkańcy będą mieć wybór.

#2 ~Kubuś~

~Kubuś~
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 16:08:23

Oby jak najszybciej powstała przychodnia, bo sporo pacjentów nie ma lekarza rodzinnego. Istny horror. Trzeba mieć nadzieję, że nowa medycyna rodzinna będzie lepsza od obecnej.

#3 ~Miki~

~Miki~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2013 - 20:07:49

Mieszkańcy czekają, a przychodni jak nie bylo, tak nie ma. Ciekawe ile to jeszcze potraw! Ta przychodnia jest jak widmo. Wszyscy o niej mówią, ale jej nie widzą.

#4 ~Groszek~

~Groszek~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 14:08:25

Ruszają zapisy do nowej Przychodni Zdrowia. W starej przychodni na 1 piętrze w pokoju nr 57 można otrzymać deklarację wyboru lekarza. Przychodnia ma zacząc funkcjonować od kwietnia.

#5 ~Groszek~

~Groszek~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2013 - 09:17:18

W starej przychodni już przyjmuje jeden z nowych lekarzy rodzinnych.

#6 ~Gabi~

~Gabi~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2013 - 19:47:59

Nowa przychodnia jest trochę mało rozreklamowana. Ale znalazłam. Znajduje się na parterze w starej przychodni, dokładnie za poradnią chirurgiczną. Bardzo przyjemna obsada tam pracuje. Już przepisałam całą rodzinę. Nie ma kolejki, nie trzeba czekać 7 dni. Ekstra.

#7 ~antoni~

~antoni~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2016 - 08:31:25

to jest śmieszne rozwalić do fundamentów tą całą służbę zdrowia

#8 ~Krystyna Belkiewicz~

~Krystyna Belkiewicz~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 12:28:06

Witam potrzebuję numer telefonu do kardiologa w Drawsku pomorskim

#9 ~ziro~

~ziro~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 08:38:37

aaaaaaaaaaaaaaaa ,ja, nie ma dla mnie miejsca,u lekarza w DR.banda i Wanda?uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkłłłłłłłłłłłłaaaaaaaaaaaaaaadddddddddddddddżżżżżżżżżżżiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,.Pytanie? Ćwierć miliona , rocznie, nie zobowiązuje do przysięgi ,,HIPOKRYTY''?Tylko umierać?kasa ,kasa,kasaj,Noworoczne Życzenia......zadławcie siem....ARMAGEDON ;-)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych