Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Swiętopełek~

~Swiętopełek~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 14:48:55

Ludzie. Czytam i ręce opadają. Straszne! Trzeba otworzyć kluczykiem i wrzucić worek. Toż to tyle do zrobienia. Do chirurga doszyć trzecią rękę jak brakuje i po problemie. Brak słów...

#2 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 15:15:55

Zapraszam na osiedlę Na Skarpie bloki na przeciwko sklepu Biedronka.

Zrobili nowe pół podziemne kosze a zostawili stare :-) pół podziemne są wspólnoty a tradycyjne bloków miejskich :-) normalnie jakieś nieporozumienie!!! bo jest większy nieporządek jak był :-)

#3 ~Rom~

~Rom~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 16:25:11

pisałem już kilka lat wstecz,że trzeba odmłodzić dyrekcję odpowiedzialną za gospodarkę odpadami. To co dzieje się przy śmietnikach tych nowych to woła o pomstę do nieba.Panuje jeszcze gorszy bałagan jak przy śmietnikach tradycyjnych w pomieszczeniach zadaszonych.Pewnie już co niektórzy pogubili kluczyki i śmieci zostawiają pod pojemnikami.

#4 ~Rom~

~Rom~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 16:27:15

pisałem już kilka lat wstecz,że trzeba odmłodzić dyrekcję odpowiedzialną za gospodarkę odpadami. To co dzieje się przy śmietnikach tych nowych to woła o pomstę do nieba.Panuje jeszcze gorszy bałagan jak przy śmietnikach tradycyjnych w pomieszczeniach zadaszonych.Pewnie już co niektórzy pogubili kluczyki i śmieci zostawiają pod pojemnikami.

#5 ~Klin~

~Klin~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 16:30:00

Narzekacie a w Kołobrzegu mają gorzej

#6 ~bolek~

~bolek~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 16:41:50

A w toruniu od kilku lat działaja podziemne kosze na kartę magnetyczną. Co roku je4stem w Pradze i Czesi sobie też z tym świetnie poradzili - mieszkasz masz kartę do śmieci.

A unas klucz na szyję , gdy chodziłem do szkoły.

Gratuluję rozwiązania , może dobrze się uczyć od innnych

#7 ~Maruszeczko~

~Maruszeczko~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 17:07:41

Dzieki zamykanym pojemnikom złomiarze o d 3 nad ranem nie rozklepują już puszek po piwie i mozna spokojnie spać.

#8 ~Maly~

~Maly~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 20:37:22

Witam, jestem mieszkańcem ul. Wańkowicza. I dziwia mnie te wpisy. Ze klucz, że pokrywa. Niejednokrotnie widziałem jak taka damulka szła wulyrzucic śmieci i z.kilku metrów wrzucala worek z śmieci. Niestety nie trafiła do kosza. I tak śmieci zostawiła. Nie szło wejść do śmietnika, wszędzie na posadce leżały śmieci. Co zaproblem położyć na ziemi worek.z.smiecmi otworzyć kluczem pokrywę i wrzucić worek z śmieci.

#9 ~47039812468132746918274691~

~47039812468132746918274691~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 21:51:47

Z tego co się dowiedziałem to akurat PGK z pojemnikami nie ma zbyt wiele wspólnego. No może poza tym, że musi wyciągać z nich śmieci. Jeśli macie zastrzeżenia to walcie do urzędu - to urząd montuje te pojemniki.

#10 ~fgsfds~

~fgsfds~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 23:34:46

przynajmniej ani mewy, ani poszukiwacze puszek nie rozrywają worków. nie jest tak brudno

#11 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 13:37:22

Fatalny pomysł. Mieszkam w nieruchomości przy ul. Wańkowicza gdzie jest śmietnik "niby" podziemny i tradycyjne pojemniki na poszczególne odpady. Idę w jedną stronę chcę wrzucić plastik ale niestety nie mam kluczyka. Karnie przechodzę na drugą stronę i wrzucam śmieci do tradycyjnych pojemników. Widziałam też co robią inni. Nie mając kluczyka stawiają śmieci obok. Poza tym, niby pojemniki finansuje miasto ale grunt pod nie i wykończenie zarządcy. Widziałam na tablicach na spotkaniu na Przylesiu, że ta kosmetyka dużo nas kosztuje, średnio jeden punkt 15 tys.zł., oczywiście z naszych pieniędzy. Wszystko, co ma być robione dla dobra mieszkańców, powinno być z nimi konsultowane, w przeciwnym razie efekt jest taki, jak widać.

#12 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 07:46:06

Porażka czemu ludzie tak marudzą w tyłkach się wywraca że klucz nie taki że karta lepsza zaraz by było a czemu kartka klucz byłby lepszy. Przy śmietnikach jakie by nie były zawsze będzie bałagan dopóki ludzie nie nauczą się pożądku, uważają że jak płacą podatki to można robić wszystko co im się podoba !!!

#13 ~Lech~

~Lech~
  • Goście

Napisano wczoraj, 14:52

Narzekanie na śmietniki nic nie da, narzekamy że brudno, śmietniki nie takie a to świadectwo naszej kultury palimy , jemy na ulicy ,demokracja wolno.

Do lasu, na plaże targamy butelkę picia 2 l licząc lekko 2 kg po wypiciu trunku woda,piwo,itd pustą butelkę o  wadze 0 kg rzucamy w krzaki można dostać przepukliny gdybyśmy to zabrali do domu.

Za takie zachowanie powinniśmy ponieść karę tak jak w Azji 500 zł a może 1000 zł .

Tam w Azji nie wolno  na ulicy, w miejscach publicznych  palić, jeść, żuć gumy a nie daj boże rzuć puste opakowanie na ulicę to mandat w kwocie powyżej gwarantowany. I nikomu to nie przeszkadza - mandaty-  ale jest tam czysto można w nocy usiąść na trawie bez stempla z psich odchodów

#14 ~Przylesie to pedał~

~Przylesie to pedał~
  • Goście

Napisano dziś, 11:14

To ja mam mieć jeszcze jakiś kluczyk??? ...kolejna bariera aby szybko wyyebać śmieci? Co tępy dzban to wymyślił?? Banda złodziei. Robią to czego ludzie nie chcą

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych