Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Maver~

~Maver~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2010 - 18:51:36

Bardzo dobry dowcip, niestety spóźniony o jeden dzień i jak zwykle GK24 ośmiesza się publicznie, tym razem traktując coś jako sprawdzoną wiadomość i chcąc być pierwszy z tak sensacyjną i pełną pikanterii informacją. Na stronie cytowanej jako źródło wiadomości można przeczytać: "Uprzejmie informujemy, że ten tekst to oczywiście prima aprilisowy żart. :)" - niestety tej wiadomości już nie uświadczymy na GK24. Wystarczyło pomyśleć, że ciężko użyć elektrycznej szczoteczki jako wibratora i mógłby być kłopot kiedy odłączyłaby się od szczoteczki ruchoma główka zostając w środku..... ;)

#2 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2010 - 20:01:17

Bardzo dobry dowcip, niestety spóźniony o jeden dzień i jak zwykle GK24 ośmiesza się publicznie, tym razem traktując coś jako sprawdzoną wiadomość i chcąc być pierwszy z tak sensacyjną i pełną pikanterii informacją. Na stronie cytowanej jako źródło wiadomości można przeczytać: "Uprzejmie informujemy, że ten tekst to oczywiście prima aprilisowy żart. :)" - niestety tej wiadomości już nie uświadczymy na GK24. Wystarczyło pomyśleć, że ciężko użyć elektrycznej szczoteczki jako wibratora i mógłby być kłopot kiedy odłączyłaby się od szczoteczki ruchoma główka zostając w środku..... ;)

Caly ten artykol to swietna przedswiateczna wiadomosc w porownaniu do np.makabrycznych doniesien-WESOLYCH SWIAT.

#3 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2010 - 20:53:00

ja potrzebuje taka szczoteczke !!!!!

#4 ~Maver~

~Maver~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2010 - 21:39:23

ja potrzebuje taka szczoteczke !!!!!

ja mam taką szczoteczkę, więc mogę Ci pożyczyć, ale tylko do mycia ząbków :)

#5 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2010 - 22:22:50

A te mniej nowoczesne stosują jeża?

#6 ~znawca~

~znawca~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2010 - 00:04:08

Mój drogi kolego, to co tutaj piszą to akurat nie jest żart, bo nie wiem czy wiesz, ale żeby pobudzić kobietę nie trzeba wsadzać "parówki w bułeczkę" i rzeczywiście - odwróconą główką szczoteczki można stymulować uehtachke... Co mnie jednak zaczyna zastanawiać, to brukowy poziom artykułów na GK24... Czy już na prawdę nie macie o czym pisać tylko o zabawianiu się ze szczoteczką do zębów? Przecież ten portal jest odwiedzany przez wielu młodych ludzi, a Wy podsuwacie im coraz to "ambitniejsze" pomysły... Co będzie dalej? Napiszecie że współżycie z fauną też jest przyjemne??? Czy to efekt liberalnego wychowania czy co? Nie jestem święty, ale jak się czyta takie rzeczy na publicznych stronach szanowanego ongiś przeze mnie pisma to robi się żal człowiekowi...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych