Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Oczy ma w dłoniach :: zobacz komentowany artykuł

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marzena mama Patrycji~

~Marzena mama Patrycji~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 07:30:00

Droga mamo po pierwsze ten tekst tak jak dla mnie jest niescisly poniewaz z tego co sie orientuje to PZN maszyne pozycza na rok szkolny a nie ze pozycza i zabiera ni z tąd ni z owąd... Moje dziecko ma 6 lat tez jest podopieczną tego samego PZN-U i mam pozyczoną maszyne i nikt nie wspomnial nawet o jej zabraniu.Po drugie przyjezdzają do Was Terapeutki az ze Szczecina celem usprawniania wzroku Klaudii. Proponuje pani zalozyc dla Klaudii Subkonto w którejs z Fundacji i wtedy bedzie Wam troszeczke latwiej z pieniązkami na potrzebne rzeczy dla Klaudii.Zycze sukcesów i pozdrawiam.PS.Moge pokierowac panią jak zalozyc SUBKONTO.......

#2 ~Marzena mama Patrycji~

~Marzena mama Patrycji~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 07:30:00

Droga mamo po pierwsze ten tekst tak jak dla mnie jest niescisly poniewaz z tego co sie orientuje to PZN maszyne pozycza na rok szkolny a nie ze pozycza i zabiera ni z tąd ni z owąd... Moje dziecko ma 6 lat tez jest podopieczną tego samego PZN-U i mam pozyczoną maszyne i nikt nie wspomnial nawet o jej zabraniu.Po drugie przyjezdzają do Was Terapeutki az ze Szczecina celem usprawniania wzroku Klaudii. Proponuje pani zalozyc dla Klaudii Subkonto w którejs z Fundacji i wtedy bedzie Wam troszeczke latwiej z pieniązkami na potrzebne rzeczy dla Klaudii.Zycze sukcesów i pozdrawiam.PS.Moge pokierowac panią jak zalozyc SUBKONTO.......

#3 ~Marzena mama Patrycji~

~Marzena mama Patrycji~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 11:40:00

Proponuje zalozyc subkonto w którejs z fundacji bedzie pani lzej w zakupie urzadzen i rzeczy potrzebnych dla córki.a po drugie PZN jezeli pozycza maszyne to nie odbiera jej tak nagle tym bardziej ze jest rok szkolny!!!!!!!!!! A wiem to poniewaz mam dla mojej 6letniej córki maszyne od nich pożyczoną i to z tego samego kola.Terapeutki od usprawniania wzroku przyjezdzają az ze Szczecina tak samo do mnie jak i do pani dziecka sa co 2 tygodnie.Przez ten sam Pzn sa organizowane turnusy rehabilitacyjne.Rozumiem panią jako mame i to ze jest pani rozrzalona ale jak sie pisze i opisuje to wszystko a nie wyszczególnia sie to co sie chce tym bardziej ze PZN pomaga swoim podopiecznym a w szczególnosci dzieciom.Zycze powodzenia pani i córce w zdobyciu potrzebnych urządzen.......

#4 ~yyyy~

~yyyy~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 12:57:00

uuuuu

#5 ~yyyy~

~yyyy~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 12:57:00

uuuuu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0