Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2015 - 17:36:26

NIE POLECAM NIGDY NORMALNYM LUDZIOM !!! Ten zlot to zlot pijaków  i nic wiecej . 

Byłam kilka lat temu w Darłowie. Pomyślałam tak jak każdy inny , fajna zabawa , zabiorę syna na przejażdżkę samochodem. Boże jak ja się myliłam . Zapłaciłam wsiadłam , jak się okazało na własną odpowiedzialność.... amfibię prowadził człowiek pod wpływem alkoholu , wszyscy na pace - nie wiem jak to nazwać polecieli na siebie bo pijak ostro prowadził że stanęła na tych górach niemalże w pionie , jejku wiem że dużo ludzi się przyczepi do tego opisu ale nie wiem jak to opisać. Ludzie polecieli na siebie i na moje dziecko poleciał mężczyzna. To wypadek nie mam mu zazłe, ale co dalej? dalej impreza nazwana zlotem. UWAGA!! na prywatnym terenie , w prywatnych pojazdach , jest prywatną imprezą !! i każdy kto tam się znajduje jest tak jak gość pana organizatora. nie obowiązują zasady. znaczy obowiązują, że policja i straz i inne władze nie mają prawa wjechac na tę imprezę i nie moga interweniowac.  Nie było karetki, punktu medycznego , ratownika i innych służb porządkowych. To jest prywatna impreza, oni bawią sie u siebie a kontrol to tak jakby wparowały władze na prywatkę. Tak zostało mi wytłumaczona na komendzie policji w Darłowie, kiedy powiedziałam ,że sa pijani stwierdzili że nie zagrażają życiu bo nie są na drodze. ABSURD!! więc, reasumując, medyków brak!!(Aaaa podziękowania za opatrzenie ran głeboko ciętych mojego dziecka 10 lat dla ratowników z basenu i hotelu Jan, pomocni, ludzcy, i z sercem) ( mówią że nie poerwszy raz się takie coś zdarza)medyków brak, piwa, wódy i szczania pod płotem nie brak, żuli , meneli i luzu nie brak. Także wy zadecydujecie gdzie weekend spędzicie . 

Moim zdaniem chyba lepiej na basen Jan wejść. 

Pozdrawiam, 

Aga

#2 ~magneto~

~magneto~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2015 - 21:45:05

NIE POLECAM NIGDY NORMALNYM LUDZIOM !!! Ten zlot to zlot pijaków  i nic wiecej . 

Byłam kilka lat temu w Darłowie. Pomyślałam tak jak każdy inny , fajna zabawa , zabiorę syna na przejażdżkę samochodem. Boże jak ja się myliłam . Zapłaciłam wsiadłam , jak się okazało na własną odpowiedzialność.... amfibię prowadził człowiek pod wpływem alkoholu , wszyscy na pace - nie wiem jak to nazwać polecieli na siebie bo pijak ostro prowadził że stanęła na tych górach niemalże w pionie , jejku wiem że dużo ludzi się przyczepi do tego opisu ale nie wiem jak to opisać. Ludzie polecieli na siebie i na moje dziecko poleciał mężczyzna. To wypadek nie mam mu zazłe, ale co dalej? dalej impreza nazwana zlotem. UWAGA!! na prywatnym terenie , w prywatnych pojazdach , jest prywatną imprezą !! i każdy kto tam się znajduje jest tak jak gość pana organizatora. nie obowiązują zasady. znaczy obowiązują, że policja i straz i inne władze nie mają prawa wjechac na tę imprezę i nie moga interweniowac.  Nie było karetki, punktu medycznego , ratownika i innych służb porządkowych. To jest prywatna impreza, oni bawią sie u siebie a kontrol to tak jakby wparowały władze na prywatkę. Tak zostało mi wytłumaczona na komendzie policji w Darłowie, kiedy powiedziałam ,że sa pijani stwierdzili że nie zagrażają życiu bo nie są na drodze. ABSURD!! więc, reasumując, medyków brak!!(Aaaa podziękowania za opatrzenie ran głeboko ciętych mojego dziecka 10 lat dla ratowników z basenu i hotelu Jan, pomocni, ludzcy, i z sercem) ( mówią że nie poerwszy raz się takie coś zdarza)medyków brak, piwa, wódy i szczania pod płotem nie brak, żuli , meneli i luzu nie brak. Także wy zadecydujecie gdzie weekend spędzicie . 

Moim zdaniem chyba lepiej na basen Jan wejść. 

Pozdrawiam, 

Aga

bidulka ! toż to zlot pojazdów militarnych a nie ogródek jordanowski , Aga pomyliłaś imprezy ! ja polecam  !!! pozdrowienia dla Organizatorów !

#3 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2015 - 08:18:36

Trzeba jechać w miarę wcześnie i wybrać dobrego kierowcę, postac, popatrzeć jak jeżdżą. Ale chyba znowu był jakiś poważniejszy wypadek - gość ze zlotu złamał kręgosłup, tam nawet dzieciaki prowadzą czołgi - (oczywiście nie na przejażdżki, tylko tak we własnym gronie ale jak jest się nieodpowiedzialnym to można sobie coś zrobic wszędzie) Co do opieki medycznej to jest - kilka lat temu mój starszy syn opatrzył rękę o rurę wydechową - była wielka karteczka nie dotykać ale on już taki jest bez problemu miał od razu opatrzona, tam wiele osób ma apteczki

#4 ~Alex~

~Alex~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2015 - 11:55:34

Na zloty jeżdżę już kilka dobrych lat, w dodatku z córką, która na pierwszym swoim zlocie miała 1.5 roku. Droga zbulwersowana Pani Agnieszko! Wykupiła Pani wejściówkę na zlot za 50 zł i zamieszkała na poligonie? No właśnie. Na dole bawili się w dużej mierze wczasowicze, którzy również mieli na sobie moro, lecz nie mieli bransoletek co by świadczyło o możliwości wejścia na poligon. Medyków nie było?;O a dwie karetki obok " patelni" to mało? Może warto było ruszyć tyleczek i się dowiedzieć. Jeśli widziało się że kierowca amfibi był pod wpływem alkoholu ( w co wątpię) trzebabylo nie dawać witam Dziecka i zwrócić mu uwagę przy turystach.... Droga Pani myli imprezy, na górze był Zlot ba dole turyści, więc jak się Pani noże wypowiadać o Zlotowiczach?! Następnym razem proszę iść z dzieckiem do zoo, by oszczędzić mu tych widoków. ;) amatorzy :D

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zlot, militaria, darłowo, wypadek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych