Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Oddział położniczo-ginekologiczny

32 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 06 luty 2015 - 14:05:02

Witam! Jestem mama 10-miesięcznego chłopca.. Rodziłam w Szczecinku. 1 stycznia.. Do szpitala trafiłam o 3 nad ranem.. Badający mnie doktor ziewała, a położna pytała ,co Ty dziecko tutaj robisz?,- po tym jak usłyszała, ze mam 20 lat...mojemu partnerowi kazano wracać do domu, tłumacząc, ze nic sie ze mną nie dzieje i ze MOZE o 10 rano coś SIE ZACZNIE.. Kiedy po chwili wrócił z napojami dla mnie, okładania go ze śpię i zeby nie wchodził bo tylko mnie obudzi - tymczasem ja już miałam skurcze i bardzo bardzo potrzebowała, wsparcia.. Pamietam mój strach i okropny ból, niemiły personel i ciagle dogadywanie, ze taka młoda i rodzi.. Ze mam nie krzyczeć bo wszystkich pobudze, żebym przestała sie drzeć, żebym była cicho... A ja byłam przerażona i blagalam o pomoc .. Po porodzie ńie umiałam wziąć swojego synka na ręce, nie umiałam go nakarmić, a położne tylko szarpaly bluzka mojego synka i moja piersią.. Bałam sie o cokolwiek zapytać, poprosić... To były najgorsze chwile mojego życia.. Patrzyłam na swoje dziecko, które kocham nad życie i myślałam po co go urodziłam... Wydaje mi sie, ze po tym wszystkim co spotkało mnie w szpitalu miałam depresje.. Byłam załamana.. Bałam sie, ze nie nadaje sie do bycia matka.. Chyba na zawsze w moim sercu pozostaną te dni, w których w nikim nie miałam wsparcia i czułam sie jak śmieć... Dopiero teraz powoli dochodzę do siebie.. Nie boje sie karmić małego.. I dopiero teraz wiem, ze jestem prawdziwa mama.. Jeżeli jakaś młoda kobieta zastanawia sie, czy rodzic w Szczecinku - odradzam.. Ja naprawdę byłam zdruzgotana i psychicznie połamana... Chociaż przed porodem byłam twarda, mocno stojąca na ziemi kobieta. Nienawidzę wszystkich tych ludzi, którzy upodlili mnie jako matkę podczas porodu, na który. Czekałam i który miałbym najpiękniejsza chwila....

Alu mnie spotkało jeszcze coś gorszego bardzo cię proszę oraz wszystkich którzy doznali przykrości na tym oddziale o kontakt 605517230 zapewniam anonimowość. Muszę z kimś porozmawiać może to mi i mojemu mężowi pomoże uporać się z upokorzeniem których tam doświadczyłam

#22 ~natka A~

~natka A~
  • Goście

Napisano 20 luty 2015 - 21:23:06

Na temat porodu w szczecineckim szpitalu szukałam bardzo dużo i to jedyna stronka.na której cokolwiek znalazłam. Jestem w 26 tygodniu ciąży i bardzo interesuje mnie ten temat więc bd wdzięczna jeżeli poznam więcej opinii

#23 ~krysia~

~krysia~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2015 - 07:05:30

Tam jest masakra. Gburowaty dr. Żyłka .. fuj. Każą ci leżeć i leżeć. Nic więcej zero pomocy nic nie można piłka nie pomoże chodzenie tez nie, o prysznicu zapomnijcie.. do tego ciągle marudzenie położnej i złość widoczna w oczach ze spać nie możesz bo ona rodzi. Chore to !!! :/
Zero empatii zero zrozumienia ..

#24 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2015 - 11:47:34

Federacja na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny twierdzi, że w Polsce rocznie wykonuje się ponad 100 tys. aborcji, organizacje pro-life, że 7-13 tys.. 15% zabiegów dokonuje się poza granicami kraju. Od 1997 roku w Polsce wykonywanych legalnie jest kilkaset aborcji rocznie.

#25 ~ewa kopaczka~

~ewa kopaczka~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 13:27:32

Federacja na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny twierdzi, że w Polsce rocznie wykonuje się ponad 100 tys. aborcji, organizacje pro-life, że 7-13 tys.. 15% zabiegów dokonuje się poza granicami kraju. Od 1997 roku w Polsce wykonywanych legalnie jest kilkaset aborcji rocznie.

Aż ciśnie się na usta hasełko : POkaż lekarzu co masz w garażu

#26 ~ojciec dyrektor~

~ojciec dyrektor~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2015 - 13:28:46

Miejmy nadzieję, że nowy rząd zrobi porządek z ,, podziemiem aborcyjnym ''.

#27 ~Zuzia~

~Zuzia~
  • Goście

Napisano 15 luty 2016 - 11:22:58

Witam,

jestem w 28 tygodniu ciąży i zamierzam rodzić w Szczecinku. Czy może ktoś napisać jak tam teraz jest?

#28 ~karina~

~karina~
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 14:42:48

A Wy myślicie że wszyscy będą wokół skakali i głaskali po pupie?! O matko! Współczuje położnym takich histeryczek. Kobiety rodzą od setek lat i to nie jest żadna choroba. Gdyby się coś działo na pewno byłaby interwencja... Teraz to wszyscy się filmów naoglądają i nie wiadomo czego oczekują.

#29 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2016 - 22:44:17

Ktos rodził 2016 roku w Szczecinku? Jak jest , co z wyprawka do szpitala jakiej podpowiedzi?

#30 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2019 - 11:59:35

Z żoną mamy dobre doświadczenia, fakt, że trzeba było zainwestować w salę rodzinną, ale warto mieć intymność na te piękne chwile. Ekipy na poród nie zamówisz nigdy do konca nie wiadomo, kto odbierze poród. Nam się trafił dr Rybak i Chalusiak, było ok

Mam pytanie odnośnie sali rodzinnej, jak można ją wynająć na czas porodu? Żeby partner mógł zostać z nami i przede wszystkim żeby przyjmować rodzinę w pokoju a nie na korytarzu.

#31 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2019 - 15:18:21

Miliardy będą cierpieć na oczach milionów | OBNAŻANIE MATRIXA

na YT

#32 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 12:43:42

Zbigniew Stonoga-Jak zmienić Polskę?

na YT

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 09:09

Jeżeli chodzi o oddział położniczy w Szczecinku pobytu, w nim....to wszystko zależy od tego na jaką obsadę się trafi. Szczerze mówiąc trafiłam na oddział po odejścu wód płodowych...położna (Ewa Piasecka - nieliczna,która nosi plakietkę ze swoimi danymi) będąca przy porodzie super naprawdę nie mam do czego się przyczepić. Lekarz (Rybak) jak najbardziej odebrany pozytywnie tym bardziej, że nie zwlakał z podjęciem decyzji o nagłym cc.

Cała reszta już po porodzie...od sali po "pseudo pododdział neonatologiczny" to obsługa bardzo słaba...położna oczywiście nie podam imienia i nazwiska - brak plakietki jakby za karę tam była... opryskliwe komentarze nie na miejscu. Nie wyobrażam sobie takich zwrotów używać w pracy...

Najgorsze były te, które znajdowały się na tym pododziale neonatologicznym...jedna mądrzejsza od drugiej o technikach przystawiania do piersi nie było mowy jak dla mnie teksty, które ze strony tych Pań leciały to co najwyżej depresji można się nabawić.

PS jeszcze jedna osoba zasługuje na wyróżnienie położna - Anna Ostrowska (nazwisko być może przekręciłam nie pamiętam dokładnie) - prawdziwa położna z powołania. Dziękuję

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych