Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Odetchnęliśmy po wyborach :)

PiS Mętlewicz SLD Ostaszewski PO Jedliński Lepszy Koszalin Wezgraj

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~bywalec~

~bywalec~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2014 - 13:32:49

Czy też odetchnęliście po wyborach? :)

Wreszcie można normalnie przejrzeć forum, już nikt nie tworzy 50 wątków wyborczych dziennie, zniknęli apolegeci władzy, nie ma chwalców opozycji, co za radość!

Ze wszystkich irytujących wyborczych tematów (były i ciekawe, rozsądne, ale jakoś tak mało popularne) największego minusa dostają trolle Lepszego Koszalina - wprawdzie ani Wasz kandydat, ani ten, który wygrał to nie są samorządowcy w 100% z mojej bajki, ale jakoś tak umiarkowanie cieszę się, że Wezgraj nie został prezydentem: dzięki temu pochowaliście się w mysich norach i nie zalewacie forum spamem, jadem, chamstwem i durnotami - w tym wyprzedzaliście całą konkurencję o kilka długości.

Pozdrawiam normalnych - ze wszystkich komitetów, a więc i tych z LK, którym było wstyd za niezrównoważonych trolli ze swego sztabu

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2014 - 14:26:48

Czy też odetchnęliście po wyborach? :)

Wreszcie można normalnie przejrzeć forum, już nikt nie tworzy 50 wątków wyborczych dziennie, zniknęli apolegeci władzy, nie ma chwalców opozycji, co za radość!

Ze wszystkich irytujących wyborczych tematów (były i ciekawe, rozsądne, ale jakoś tak mało popularne) największego minusa dostają trolle Lepszego Koszalina - wprawdzie ani Wasz kandydat, ani ten, który wygrał to nie są samorządowcy w 100% z mojej bajki, ale jakoś tak umiarkowanie cieszę się, że Wezgraj nie został prezydentem: dzięki temu pochowaliście się w mysich norach i nie zalewacie forum spamem, jadem, chamstwem i durnotami - w tym wyprzedzaliście całą konkurencję o kilka długości.

Pozdrawiam normalnych - ze wszystkich komitetów, a więc i tych z LK, którym było wstyd za niezrównoważonych trolli ze swego sztabu

Ja nie odetchnąłem ale za to po świętach uciekam z tego miasta - zresztą nie tylko ja, dla kogoś kto chce czegoś więcej niż ładne światełka i chodniki w centrum nie ma tu niestety miejsca. Nie chcę żeby moje dzieci były obciążane spłatami kredytów, które zaciągają rządzący.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2014 - 16:09:56

Nie pisz bzdur, odetchnęliśmy, ale od młodych POkrak. Co dzień zakładali kolejny temat szkalujący Wezgraja, LK, czasem PiS lub SLD. Nie powinno być tu miejsca na fekalia sztabowców z PO, niestety jest to anonimowe forum gazety kochającej władzę.

#4 ~Yoka~

~Yoka~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2014 - 16:20:35

Nie pisz bzdur, odetchnęliśmy, ale od młodych POkrak. Co dzień zakładali kolejny temat szkalujący Wezgraja, LK, czasem PiS lub SLD. Nie powinno być tu miejsca na fekalia sztabowców z PO, niestety jest to anonimowe forum gazety kochającej władzę.

jakby takie szkalujące były, to Wezgraj poszedłby z tym do sądu, prawda?

no ale rozumiem, skoro dla wyznawców Wezgraja GK jest "gazetą kochającą władzę", to pewnie i sędziowie są przeciw "jedynym sprawiedliwym"

ludzie z LK, czas żyć w realu, a nie w alternatywnej rzeczywistości...

przejrzyj sobie tylko kilkanaście stron, po tematach, to zobaczysz, ile spamu naprodukowały trolle z Lepszego Koszalina, a ile przypisać można PO: gwarantuję Ci, że się zdziwisz, bo w zarzucaniu forum spamem trolle do Wezgraja nie mieli żadnej konkurencji

#5 ~Car Piotr~

~Car Piotr~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2014 - 20:45:04

jakby takie szkalujące były, to Wezgraj poszedłby z tym do sądu, prawda?

no ale rozumiem, skoro dla wyznawców Wezgraja GK jest "gazetą kochającą władzę", to pewnie i sędziowie są przeciw "jedynym sprawiedliwym"

ludzie z LK, czas żyć w realu, a nie w alternatywnej rzeczywistości...

przejrzyj sobie tylko kilkanaście stron, po tematach, to zobaczysz, ile spamu naprodukowały trolle z Lepszego Koszalina, a ile przypisać można PO: gwarantuję Ci, że się zdziwisz, bo w zarzucaniu forum spamem trolle do Wezgraja nie mieli żadnej konkurencji

YOKA. JCP przy czym P=pies, C=cię.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PiS, Mętlewicz, SLD, Ostaszewski, PO, Jedliński, Lepszy Koszalin, Wezgraj

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych