Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Oferty pracy w Świdwinie. Dam pracę / szukam pracy.

karabela okna praca fabryka PRACA

562 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2011 - 12:55:23

Widzialem dzis kartke w BOTI napisane jest ze przyjma sprzedawcow to chyba nawet kilku.mozna sprobowac.pozdrawiam i powodzenia

czy ktos wie jakie sa warunki przyjecia na etat i jakie zarobki,i co jest powodem szukania tylu pracownikow,czyzby otwierali nowy sklep czy tez wymiana calej zalogi jesli tak to co jest tego powodem...

#22 ~gościnnie~

~gościnnie~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2011 - 18:42:14

Jakoś 2 dni temu widziałam ogłoszenie ''szukam sprzedawcy'' na sklepi przy ul. Kołobrzeskiej.
Chodzi o ten sklep odzieżowy zaraz przy urzędzie pracy.
Dokładnie to jest: sklep odzieżowy, sklep spożywczy, urząd pracy, bank.

#23 ~PRACOWNICA~

~PRACOWNICA~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2011 - 19:15:08

gdybym miała polecić komuś ten sklep to tylko wrogowi!!!! tam się pracownice zmieniają częściej jak skarpety!!!!! A WŁAŚCICIELE zwłaszcza ONA...NO COMENTS

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2011 - 19:28:52

zmiany są potrzebne żebys nie wynosiła za duzo jak sie za bardzo przyzwyczaisz. Zmiany sa potrzebne.szczególnie po to żeby takie gwiazdy jak ta z postu mogły pisać głupoty do śmiechu

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2011 - 13:25:47

Jakoś 2 dni temu widziałam ogłoszenie ''szukam sprzedawcy'' na sklepi przy ul. Kołobrzeskiej.

POTRZEBNY MURZYN,A CO Z BYLA SKLEPOWA OD LAT [NIE WYTRZYMALA JUZ BIDULKA]????????

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2011 - 13:27:48

[quote name='gościnnie' timestamp='1300124534' post='493037']
[/
quote]
POTRZEBNY MURZYN NA GIELDY??????

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2011 - 13:31:54

dzis widzialam ogloszenie z num tel na nowomiejskiej w sklepie spoz.czy moze juz ktos wie juz cos wiecej na temat tego ogloszenia np.jakie zarobki,ogolne warunki i na ktory sklep potrzebna sklepowa????

#28 ~...pracownica03...~

~...pracownica03...~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2011 - 17:26:03

Pracuje w tych sklepach odziezowych od lat i jestem zadowolona... Z szefostwem mam dobre relacje i zawsze moge liczyc na ich pomoc. Przerobiłam juz obok siebie wielu pracownikow ktorzy kradli i kombinowali a dla takich nie ma w tej firmie miejsca...

#29 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2011 - 19:04:37

to żabka ale tez jest na kołobrzeskiej w sklepie z ciuchami potrzebują

#30 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2011 - 19:07:21

w kebabie naprzeciwko restauracji Bajki na nowomiejskiej potrzebowali do pracy

#31 ~ujędniczka~

~ujędniczka~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2011 - 04:29:30

Czy ktoś z was słyszał o jakiejkolwiek nowej ofercie pracy w Świdwinie? Ja szukam i nic.

Odpowiadam pytaniem na pytanie,czy ktoś słyszał o naborze chętnych na rachmistrzów.Zaczął się spis powszechny w naszym kraju,znaczy w gminie i powiecie.Rachmistrzami zostały osoby z układami tzn.rodzinne powiązania naszych radnych do tego osoby te maja pracę w urzędzie miasta gminy powiatu.Podam jeden z przykładów:córka radnej jednocześnie sołtysa z Przybysławia ma pracę i jednocześnie została wydelegowana na rachem majstra.W zatrudnieniu jest tyle młodych i wykształconych osób które nawt nie mają zasiłku perspektyw na odbycie stażu(bo tu też muszą być dobre plecy).Powiem krótko wybrano jak zwykle tumoków.

#32 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2011 - 20:37:08

Tak się składa, że jestem rachmistrzem... skąd wiedziałam o naborze???- przeczytałam na stronie GUS. Napisałam podanie, złożyłam w UG i za jakiś czas dostałam telefon, że zostałam przyjęta.... nie mam żadnych pleców w Gminie- wybrali mnie z racji mojego wykształcenia i mojej dotychczasowej pracy :P . Także teraz mam dwie prace- rachmistrz i druga w Instytucie . Nie mam pleców i nie jestem "tumokiem". W mojej gminie ludzie też by chcieli pracować jako rachmistrz.... ale po podstawówce i zawodówce to można pracować w trochę innej branży :lol:

#33 ~znajoma 64~

~znajoma 64~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2011 - 05:27:03

Nie pisz o swoim wykształceniu i pracy w instytucie i nie chwal się jak będziesz spisywać bo ludzie psami poszczują,ludzie którzy mają Rodziny i nie gorsze wykształcenie od twojego są bez pracy.Do mnie jeżeli ktoś zapuka cokolwiek spisywać kijem pogonię.

#34 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2011 - 06:30:19

Nie chwalę się swoim wykształceniem- napisałam tylko jak zdobyłam tę pracę.... Jeśli ktoś odmówi- ma prawo, ale musi spisać się sam przez internet, bądź telefonicznie zrobi to ankieter. Jakoś nikt mnie psem nie poszczuł, a już kilka dni spis reprezentacyjny trwa. Od nikogo złego słowa nie słyszałam. Może w mojej gminie mieszkają troszkę inni ludzie niż w Świdwinie. A pracy trzeba usilnie szukać, a nie siedzieć, narzekać i innym zazdrościć- trepy są ble, rachmistrze ble,wszyscy ble, co mają pracę.... Jest bezrobocie, o dobrą pracę trudno i często trzeba szukać jej poza miejscem zamieszkania.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2011 - 15:42:41

Zaczynając od Koszalina,Białogardu,Szczecinka,nawet Karlino tworzy strefy ekonomiczne żeby ściągnąc pracodawce a w tym Świdwinie nie dzieje się nic w tym kierunku

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2011 - 15:59:55

Tak się składa, że jestem rachmistrzem... skąd wiedziałam o naborze???- przeczytałam na stronie GUS. Napisałam podanie, złożyłam w UG i za jakiś czas dostałam telefon, że zostałam przyjęta.... nie mam żadnych pleców w Gminie- wybrali mnie z racji mojego wykształcenia i mojej dotychczasowej pracy :P . Także teraz mam dwie prace- rachmistrz i druga w Instytucie . Nie mam pleców i nie jestem "tumokiem". W mojej gminie ludzie też by chcieli pracować jako rachmistrz.... ale po podstawówce i zawodówce to można pracować w trochę innej branży :lol:

i właśnie dlatego będę gonic wszystkich RACHMISTRZÓW, gdyż uważają się za niewiadomo jaką szychę bo są RACHMISTRZAMI. Troche pokory, bo masz płacone z naszych podatków i twoja "kariera" nie trwa wiecznie, powrócisz do swego INSTYTUTU cokolwiek by to nie było ( chociaż bardzo w to wątpię).

#37 ~xxxxxx~

~xxxxxx~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2011 - 17:42:46

O pracw w Świdwinie ciezko...:/ szukam juz jakis czas i nic. Jestem zarejestrowana w urzedzie pracy, co miesiac mnie wzywaja nie wiadomo po co, zeby jakis papierek podpisac, ale konkretnej propozycji pracy nie daja! A jak mialam szanse na staz, ktory sama sobie znalazlam to z urzedu pracy odparli ze nie ma szans zebym w tym roku staz dostala bo sie nie kfalifikuje! nie wiem co oni maja za kryteria:/ szkoda gadac poprostu!

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2011 - 18:11:02

Zaczynając od Koszalina,Białogardu,Szczecinka,nawet Karlino tworzy strefy ekonomiczne żeby ściągnąc pracodawce a w tym Świdwinie nie dzieje się nic w tym kierunku

Mamy takie biuro pracy z jaśnie panoszącą sie p. dyr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#39 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2011 - 18:47:56

O pracw w Świdwinie ciezko...:/ szukam juz jakis czas i nic. Jestem zarejestrowana w urzedzie pracy, co miesiac mnie wzywaja nie wiadomo po co, zeby jakis papierek podpisac, ale konkretnej propozycji pracy nie daja! A jak mialam szanse na staz, ktory sama sobie znalazlam to z urzedu pracy odparli ze nie ma szans zebym w tym roku staz dostala bo sie nie kfalifikuje! nie wiem co oni maja za kryteria:/ szkoda gadac poprostu!

A PO jakim wykształceniu jesteś?

#40 ~praca~

~praca~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2011 - 18:53:22

Nie PISz glupot baleronie .

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: karabela okna praca fabryka, PRACA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych