Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ognisko w Koszalinie?

ognisko koszalin pub

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kinia~

~Kinia~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 10:54:11

Witam wszystkich,
gdzie znajdę w Koszalinie miejsce w którym można zrobić ognisko lub grilla? Tak, żeby były zadaszenia, w pobliżu toalety, a całe ognisko byłoby już przygotowane (drzewo, kije), a nawet rozpalone na czas (oczywiście za odpłatnością). Dodatkowo fajnie jeśli byłaby możliwość zapewnienia muzyki.
Proszę o jakies podpowiedzi, ponieważ nie jestem z Koszalina, a muszę tam zorganizować ognisko.

#2 ~tropicielreklamowegospamu~

~tropicielreklamowegospamu~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 11:03:58

Kinia, za chwile odpowiesz sobie sama się jako zadowolony klient tego typu przybytku i zaczniesz wychwalać swój nowo powstały biznes :) Nie lepiej i uczciwiej wykupić reklamę ?

#3 ~Kinia~

~Kinia~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 11:21:50

Haha nie no pewnie, wszędzie podstęp a ja pytam serio. Chcę zorganizować wieczór panieńsko-kawalerski dla mojego brata i przyszłej bratowej, a mieszkając w Poznaniu ciężko jest znaleźć takie miejsce na odległość. W google też nic niestety nie znalazłam.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 11:32:00

Jechac na ognisko do Koszalina gdy mieszka sie w Poznaniu?
Kinia, cos krecisz...

#5 ~Kinia~

~Kinia~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 11:36:02

Haha nie wierzę... Brat mieszka w Koszalinie z bratową. Chyba nie muszę się tłumaczyć... Widzę, że nie uzyskam informacji, bo czepialscy lubią się po prostu czepiać i doszukiwać podstępu, zamiast życzliwie udzielić informacji.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 11:41:24

Jedyne miejsce w samym Koszalinie które przychodzi mi do głowy, gdzie ktoś za ciebie mógłby zorganziować ognisko, to Indiański Świat na Lubiatowie wiec może tam zapytaj. Z bardziej cywilizowanych miejsce to może Hotel Verde w Mścicach coś takiego robi, bo ma tam trochę terenu pod takie imprezy, albo Motel Trawa w Starych Bielicach

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 11:44:44

http://www.verde.pl/...prezy-plenerowe

#8 ~Kinia~

~Kinia~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 11:50:24

No nareszcie! Ślicznie dziękuję za pomoc i odpowiedź na temat! :))

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 11:51:58

http://www.hoteltraw...?page=3&lang=pl

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ognisko, koszalin, pub

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych