Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ogród wokół domu.

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 14:35:07

Już wiosna ruszamy do ogrodów może widzieliście coś ciekawego, jakieś nowinki jakie mają dla nas producenci artykułów do ogrodu np. oświetlenie, dekoracje, krzewy to proszę o przykłady w tym wątku, to będzie mój pierwszy ogród. Przed zimą się wprowadziliśmy no i przyszedł czas na porządki na zewnątrz.

#2 darios

darios

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 maj 2013 - 09:01:49

Sprawdź w Praktikerze jest dość ciekawa oferta, można też zamawiać poprzez sklep internetowy. Tutaj masz produkty do ogrodu - ja kupowłem niedawno wszelki asortyment związany z uprawą roślin w ogrodzie, m.in. doniczki, nawozy, itp.

#3 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2013 - 12:05:36

Do oświetlenia ogrodu możemy zastosowac reflektorki, które najcześciej posiadają kliny do wbicia lub mocowania na śruby. Oświetlenie zewnętrzne powinno posiadać odpowiednią klasę ochrony przed wilgocią i wodą o niskim napięciu ochronnym 12V. Ja proponuję oświetlenie ledowe energooszczędne, które może się świecić całą noc.

#4 akii

akii

Bywalec

• PipPipPip
  • 85 postów

Napisano 07 maj 2020 - 06:58:02

Szukam nawozu do trawnika.

Jaki polecicie? 

#5 kamila90

kamila90

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 07 maj 2020 - 07:31:54

My kupiliśmy niedawno mieszkanie: http://www.apartamentyjanikowo.pl/

Mamy ogródek i póki trawę, ale za rok będziemy coś więcej :)

#6 jonger

jonger

Bywalec

• PipPipPip
  • 60 postów

Napisano 07 maj 2020 - 09:15:32

Rozumiem, że trawnik już jest założony? Jesli tak to polecam nawóz z mikroskładnikami firmy Target https://www.target.com.pl/

. NIe wiem czy znajdziesz w sklepach stacjonarnych, ale znajdziesz w wielu sklepach internetowych. Obecnie pod kątem skłądu jest to jeden z lepszych nawozów trawnikowych jakie mozesz znaleźć w sklepach:

nadaje się do wszystkich rodzajów mieszanek trawników

jak rowniez ma wiele dobrych składników :  azot, fosor, potas, magnez i siarkę oraz mikroskładniki takie jak: bor, miedź, żelazo, mangan i cynk. 

Na produkcie jest rozpisana dawka.  

Użytkownik jonger edytował ten post 14 maj 2020 - 08:51:58

#7 ~podi~

~podi~
  • Goście

Napisano 14 maj 2020 - 22:00:06

A na chwasty też macie coś sprawdzonego? 

#8 ~TargetOE~

~TargetOE~
  • Goście

Napisano 19 maj 2020 - 22:54:30

Dzień dobry,

do zwalczania chwastów oraz odrostów korzeniowych w ogródkach działkowych i ogrodach przydomowych, polecam środek Effect 24H. Może być stosowany na wszystkie rodzaje roślin, w szczególności przy uprawie drzew i krzewów owocowych, ponieważ z uwagi na naturalne pochodzenie preparatu, możemy być pewni, że w owocach nie będzie pozostałości niepożądanych substancji.
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
Konsultant marki Target.

#9 ala2302

ala2302

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 21 maj 2020 - 10:21:58

U nas ogromny problem z chwastami... Zamówiłam koparkę, żeby skopać trawnik. W to miejsce zrobimy kamień.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych