Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Okna drutex jakie macie opinie ?

376 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 13:15:13

Jakie macie opinie o oknach firmy drutex ? Czy to są naprawdę najlepsze okna jak mówi reklama?

#2 ~105~

~105~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2012 - 11:38:18

Jakie macie opinie o oknach firmy drutex ? Czy to są naprawdę najlepsze okna jak mówi reklama?

Śmiech na sali :)Ile masz lat że zadajesz takie głupie pytania?Jak by reklamowali azbest to też byś kupił?
Poczytaj sobie fachowe fora.Fakt - kampania reklamowa dobra ale rzeczywistość jest inna.Kupuj okna na sprawdzonych profilach- rehau, veka , kbe.

#3 ~Okienko~

~Okienko~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2012 - 14:31:12

Profil to jeszcze nie okno .Nawet najlepszy profil idzie źle zgrzać ,źle zamocować okucią ,nieprawidłowo zazbroić stalą , źle spasować skrzydło z ościerznicą i żle oszklić .
Dla mnie wazniejsze jest doswiadczenie firmy ,nowoczesna technologia , renoma oraz najwazniejsze serwis i montaz .
Profil jest wazny lecz nie najwazniejszy stawiam go na pitym miejscu !

#4 ~daria~

~daria~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2012 - 17:43:50

drutex dobre okna robi

#5 ~Miron~

~Miron~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2012 - 21:28:26

Bardzo dobre :lol: Przecież reklama mówi ,że "najlepsze okna w Polsce" :lol: Ale jest jedno ale Czemu najlepsze okna są sprzedawane za tak marne pieniądze ? :lol:

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2012 - 10:03:34

Bardzo dobre :lol: Przecież reklama mówi ,że "najlepsze okna w Polsce" :lol: Ale jest jedno ale Czemu najlepsze okna są sprzedawane za tak marne pieniądze ? :lol:

"Za marne pieniądze" Zastanów się o czym piszesz. Ogólnie okna to spory wydatek. Pewnie sprzedajesz jakieś "drogie okna"

#7 ~kafa~

~kafa~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2012 - 13:05:34

Mam zamontowane okna firmy Drutex i jestem zadowolona z produktu oraz montażu a jeśli chodzi o cene to nie uważam że jest mała !

#8 ~mania~

~mania~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2012 - 20:17:49

miron ty głpuek jesteś pospolity , zbieraj śmieci albo wyjedź z Polski

#9 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2012 - 21:38:00

Niech ,żyje hasło "dobre i tanie" ,"cena czyni cuda" ,"Nie tylko dla bogaczy" lub "Najlepsze okna "itp. Nikt rozsądny w takie banały nie uwierzy ,albo dobrze albo tanio .Lub inna wersja kup najpierw tanio ,a za parę lat kup dobrze to będziesz miał tanio i dobrze :rolleyes:

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2012 - 10:51:40

Niech ,żyje hasło "dobre i tanie" ,"cena czyni cuda" ,"Nie tylko dla bogaczy" lub "Najlepsze okna "itp. Nikt rozsądny w takie banały nie uwierzy ,albo dobrze albo tanio .Lub inna wersja kup najpierw tanio ,a za parę lat kup dobrze to będziesz miał tanio i dobrze :rolleyes:

Drogie okienka się nie sprzedają? Z tego co wiem to drutex nie jest taki tani.

#11 ~Vidon~

~Vidon~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2012 - 22:27:38

Drogie okienka się nie sprzedają? Z tego co wiem to drutex nie jest taki tani.

Za tą kasę można kupić lepsze okna a nie przezytki 5 komorowe

#12 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2012 - 14:56:53

Kiedys montowalem kbe,slaby ten profil ,szkoda gadac.

#13 ~Okno~

~Okno~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2012 - 20:21:12

Ok

#14 ~Pawel~

~Pawel~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2012 - 18:51:13

Drutex - unikac jak ognia.
Dzisiaj montowano u mnie okna.
Po montazu przemylismy lekko szyby od silikonu i innych zabrudzen
Po umyciu okazalo sie ze szyby maja rysy i to takie widoczne z kilku metrow.
Jutro pisze protokol reklamacyjny i zobaczymy jak sie sprawa potoczy ale generalnie odradzam bo jak mozna dostarczyc klientowi porysowane okna za prawie 14 tys ??
Jesli nie uznaja reklamaccji to ide do sadu !
Pozdrawiam Pawel
Gorzow

#15 ~Rafaello~

~Rafaello~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2012 - 15:40:59

Drutex - unikac jak ognia.
Dzisiaj montowano u mnie okna.
Po montazu przemylismy lekko szyby od silikonu i innych zabrudzen
Po umyciu okazalo sie ze szyby maja rysy i to takie widoczne z kilku metrow.
Jutro pisze protokol reklamacyjny i zobaczymy jak sie sprawa potoczy ale generalnie odradzam bo jak mozna dostarczyc klientowi porysowane okna za prawie 14 tys ??
Jesli nie uznaja reklamaccji to ide do sadu !
Pozdrawiam Pawel
Gorzow

Lepiej się dogadaj bo zgodnie z normą szyby mogą być porysowane !
Odbiór wizualny odbywa się w dość liberalny sposób wg najnowszej normy
to jest : z drugiej strony szyby podkłada się podkład w szarym kolorze i ocenia się szybę z pewnej odległości .Zapewniam Cię ,że tą metodą na szarym tle przechodzą bardzo duże rysy i ich nie widać .
Ale faktem jest ,że porysowane szyby pożądna firma nie patrząc na normy by je wymieniła a co ważniejsze niedopuściła ich do montażu w oknach .

#16 Przemo1977

Przemo1977

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 maj 2012 - 17:02:08

No to się doigrałem:) okno za kilka tysiaków 230cm szerokości - przesuwka na niskim progu z tej zje***.. firmy Drutex.

Były rożne opinie o tej zje***... firmie ale dałem sie nabrać kupiłem i teraz nie wiem co robić;/

Okno bardzo kiepskie ale teraz to już przeszło moje największe oczekiwania:) Nie mogę okna od góry obrobić ponieważ system przesuwający te drzwi jest wyżej niż rama całego okna i mam teraz rozwalone nad oknem i brak możliwości wykończenia.
To się w głowie nie mieści. Ale dzis przyjechał zje***... Drutex na reklamacje- i mówi wszysko zgodnie z normami i okno ok.

Powiedzcie co mozna zrobić w tej sytuacji?? No przecież musze jakoś obrobić te drzwi a naprawdę nie idzie.

Gdzie mogę złozyć jakies zażalenie i jak najlepiej podejść do tematu aby wnieść sprawę na drogę sądową.
drzwi kosztowały prawie 5tyś i totalne DNO.

Wrzucę później kilka fotek ale już nie mam siły dzisiaj po wizycie Drutexu.

Może zwykłe okna to jakoś robią ale juz przesówki z niskim progiem to masakra.

Chętnych do obejrzenia z Wielkopolski zapraszam do Chodzieży:P

NIE KUPUJCIE OKIEN Z DRUTEXU!!

Gołym okiem każdy laik widzi że totalnie zje***e okno a drutex na to alez skąd- wszystko ok.
Niewiadomo czy śmiać się czy płakać?

Ma ktoś jakieś doświadczenie w dochodzeniu swoich racji przed sądem bo ten cały drutex to syf i masówka- założą bubel a potem - wszystko spełnia normy a tekst na końcu : "według norm dla tego okna to miejsce na obrobienie tynkiem , gipsem i farbą to 1-2mm."

Drutex qwa omg - jak to czytałem juz na jakimś innym forum " nawet jak to będą jedyni producenci okien to będę folie wolał wkleić niż u nich cokolwiek kupić.

No cóż Polak mądry po szkodzie:) a przestrzegano mnie przed tą firmą ale ja mądrzejszy-okna to okna a tu klops.
Nie warto mieć taniej syfu lepiej dopłacić i brać okna bardziej renomowanych firm co tak masówki nie tłuką. Wogóle to w oknie o szerokości 230cm mam poprzeczkę i dobrze bo bym nie miał gwarancji, inni producenci żadnych poprzeczek nie dawaja.

#17 Przemo1977

Przemo1977

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 maj 2012 - 12:38:44

Ciąg dalszy z serwisem Drutexu.

Dzisiaj zadzwoniła osoba kompetentna która potrafiła wszystko wytłumaczyć i mozna powiedziec że rozwiązała problem w ciągu 5 minutowej rozmowy.

Okno w tym tygodniu ma zostać zdemontowane, zmniejszone o 15-20mm i w to miejsce wstawione poszerzenie w górnej części okna które rozwiąże problem z nadprożem.

Drutex bierze na siebie poprawkę okona tarasowego lecz twierdzi że okno jest w porządku tylko przy pomiarach firma montująca(w sumie sprzedają ich okna) powinna przewidzieć iż system przesuwu tego okucia wymaga kilka cm miejsca nad nadprożem.

Najważniejsze że po wczorajszym dość nerwowym dniu dzisiaj zobowiązano się usterkę usunąć i tak powinno być odrazu. Gdyby serwisant poinformował mnie że brakuje 1-2cm poszerzenia i poprawią to było by bez nerwów a chyba logiczne że jeżeli serwis mówi że jest ok a okno po obrobieniu się nie otwiera to nie jest ok:)

Dobrze że sprawa została załatwiona i nawet już monter także dzwonil i jutro, pojutrze wyciąga okno i bedzie naprawione . Narazie nie będe opisywał serwisu Drutexu bo zobaczymy w jakim terminie okno wróci i czy będzie już wszystko ok.
Fajnie że w ciągu 1 dnia sprawa dotarła do osób kompetentnych które na telefon sprawę załatwiły, w końcu przyznam że zadziałali expresowo i z tego można sie tylko cieszyć.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2012 - 20:46:51

Okna DRUTEX to dno.po 3 latach wszystko siada i nie da rady nawet tego wyregulowac.
Szczeliny i luzu to normalka w tych oknach

#19 ~druta!!!~

~druta!!!~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2012 - 21:14:23

druta !!!!!!!!!!!!!!!!!!

#20 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2012 - 14:08:19

http://www.oknakolob....listastron.pl/
Może tu znajdziesz okna jakich szukasz ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych