Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Okna drutex jakie macie opinie ?

815 odpowiedzi w tym temacie

#1 Przemo1977

Przemo1977

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 maj 2012 - 12:38:44

Ciąg dalszy z serwisem Drutexu.

Dzisiaj zadzwoniła osoba kompetentna która potrafiła wszystko wytłumaczyć i mozna powiedziec że rozwiązała problem w ciągu 5 minutowej rozmowy.

Okno w tym tygodniu ma zostać zdemontowane, zmniejszone o 15-20mm i w to miejsce wstawione poszerzenie w górnej części okna które rozwiąże problem z nadprożem.

Drutex bierze na siebie poprawkę okona tarasowego lecz twierdzi że okno jest w porządku tylko przy pomiarach firma montująca(w sumie sprzedają ich okna) powinna przewidzieć iż system przesuwu tego okucia wymaga kilka cm miejsca nad nadprożem.

Najważniejsze że po wczorajszym dość nerwowym dniu dzisiaj zobowiązano się usterkę usunąć i tak powinno być odrazu. Gdyby serwisant poinformował mnie że brakuje 1-2cm poszerzenia i poprawią to było by bez nerwów a chyba logiczne że jeżeli serwis mówi że jest ok a okno po obrobieniu się nie otwiera to nie jest ok:)

Dobrze że sprawa została załatwiona i nawet już monter także dzwonil i jutro, pojutrze wyciąga okno i bedzie naprawione . Narazie nie będe opisywał serwisu Drutexu bo zobaczymy w jakim terminie okno wróci i czy będzie już wszystko ok.
Fajnie że w ciągu 1 dnia sprawa dotarła do osób kompetentnych które na telefon sprawę załatwiły, w końcu przyznam że zadziałali expresowo i z tego można sie tylko cieszyć.

#2 ~druta!!!~

~druta!!!~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2012 - 21:14:23

druta !!!!!!!!!!!!!!!!!!

#3 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2012 - 15:32:50

Ja mam okna firmy Sapor, kupiłem sobie bezpośrednio u producenta. Trzymają się i cenowo było ok. Są solidnie wykonane.

#4 ~Mania~

~Mania~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2012 - 16:15:38

Czy ma Ktoś opinie czy ma to znaczenie gdzie się kupuje okna drutex np czy to jest Kołobrzeg czy Koszalin ?

#5 ~zmoikj~

~zmoikj~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2012 - 19:20:21

Miałem Drutexy, teraz mam Dobroplast i uważam, że róznica praktycznie żadna a cena o wiele lepsza w Dobroplaście

#6 ~Misiek~

~Misiek~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2012 - 10:17:43

Bo to ta sama półka tanich okien ekonomicznych i tu liczy się tylko cena .Aktualnie w Dobroplaście jest taniej .

#7 ~Senator~

~Senator~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 14:48:09

Ja mam okna firmy Sapor, kupiłem sobie bezpośrednio u producenta. Trzymają się i cenowo było ok. Są solidnie wykonane.

Skąd jest ta firma? Przyznam szczerze, że o niej nie słyszałem. Zainteresowało mnie to. Możesz napisać coś więcej? Interesuje mnie ten temat, bo chciałem zamówić 2 okna, a chciałbym to zrobić i tanio i żeby było solidnie.

#8 ~Bozzo~

~Bozzo~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 21:58:34

Skąd jest ta firma? Przyznam szczerze, że o niej nie słyszałem. Zainteresowało mnie to. Możesz napisać coś więcej? Interesuje mnie ten temat, bo chciałem zamówić 2 okna, a chciałbym to zrobić i tanio i żeby było solidnie.

Następny co chce tanio :) i solidnie :) i może z gwarancją 50lat ? :) i ze zniszką dla emerytów i ręcistów ? :) - Niestety tak dobrze się nie da :) albo dobrze ,albo tanio na kilka lat wystarczy i znowu ten sam dylemat :) Dobrze ,że nadal jest wielu co tak kombinuje bo branża ma dalej co robić wymieniać ,naprawiać wstawiać i dalej sprzedawać dobre okna lecz nie tanie :)

#9 ~bieda~

~bieda~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2012 - 05:00:28

jaki klient takie okno

#10 ~punkt~

~punkt~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2012 - 14:41:36

To ostatnie zdanie to siara .

#11 Hanka28

Hanka28

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 13 wrzesień 2012 - 11:51:27

Ja zapytam może trochę "obok" - czy w takich oknach można zamontować nawiewniki i czy nie traci się gwarancji?

#12 ~okno na swiat~

~okno na swiat~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2012 - 06:47:15

wlasne " M " ?
bedzie wtedy jak splacisz ostatnia rate !

#13 ~Miska~

~Miska~
  • Goście

Napisano 28 październik 2012 - 20:32:33

witam
montuje okna drutex od 3 lat moge powiedzieć ze są to dobre okna fajny montaż .
Problemy zaczynają się potem skrzydła i ramy się krzywią i to dość
poważnie. klient zostawia okno otwarte cały dzień latem okno sie nagrzewa i robią się łuki piankę aż wyrywa.wzywamy często serwis okna posiadają często wady uszkodzone szyby ,żle rozwiercone otwory na klamki itp.
przyjeżdza fachowiec serwisant i niechce mu się nic robić wypisuje protokół i zrzuca winę na montażyste.nieroby jeżdzą taki kawał drogi tylko po to żeby protokół wypisać a w dodatku to hamskie świnie. Nie pomogą klientowi np w regulacji okna tylko wezną metr i sprawdzą czy okno nie jest zaciśnięte ostatnio miałem tai przypadek zamiast wziąc klucz i wyregulować okno to nagadał klientowi bzdur. drutex to już nie jakość a ilość a do tego profil 5komorowy. moja firma ostatnio znalazła oknaz firmy dobro plast i niedosć ze jest to profil 6 komorowy to są tańsi od firmy drutex. za niedługo będę miał okazje te okna sprawdzić i opisze opinie naten temat

To jakaś masakra jak można krewwć okna na najlepsze z takimi przypdakami No chyba ,że chodzi o tylko reklamę a nie produkt

#14 Karsek

Karsek

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 20 listopad 2012 - 14:19:11

Każde jedno okno jest dobre, ale ważny jest właściwy montaż.

Co z tego, że kupimy sprawne i dobre okna jak źle je zamontujemy lub nie będziemy ich właściwie konserwować.

Wiele ludzi montuje okna i myśli, że to koniec.

#15 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2012 - 13:52:38

Zastanowcie sie jak bedziecie kupowac te okna bo ja przy podpisaniu umowy dowiedzialam sie o dodatkowych kosztach o ktorych nikt wczesniej nie wspomnial.

#16 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 21:02:52

Co by nie gadać okna drutexu są jakie są Większość wie doskonale jakie ,a Klientów im nie ubywa wręcz przeciwnie .Większość będzie się mamić że ich tanie okno wyjdzie trochę lepiej niż u jakiegoś pechowca .Od wieków wiadomo,że niska cena kusi ,a amatorów taniochy nigdy nie zabraknie dzięki czemu interes się kręci .

#17 ~Jolka~

~Jolka~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2012 - 14:21:37

Okna DRUTEX to dno.po 3 latach wszystko siada i nie da rady nawet tego wyregulowac.
Szczeliny i luzu to normalka w tych oknach

To dziwne. Mam te okna w całym domu od 2004r i jest z nimi wszystko ok.

#18 ~Jolka~

~Jolka~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2012 - 14:35:22

PHU OKNO-Dom Łukasz Łacisz jest to diler Drutexu u którego zamówiliśmy okienka na cały domek na profilu iglo 5 kolor ciemny dąb z pakietem 3 szybowym, termin realizacji 1.5 tygodnia więc dośc szybko o montażu byliśmy uprzedzeni dwa dni wcześniej tak więc mogliśmy zorganizować sobie czas wolny aby być na budowie,co do montażu wykonany był on według zaleceń z karty gwarancyjnej nie było żałowanych kotew na okno a w związku że ściany z porothermu to montowane były na specjalne kołki aby się dobrze trzymały okienka zamocowane bardzo solidnie wszystkie skrzydełka ani się nie zamykały same ani nie otwierały nic także nie stukało polecamy i mamy nadzieję że będą służyły nam długo dla zainteresowanych mogę przesłać zdjęcia z montażu pozdrawiam

Witam, poproszę o parę fotek, bo jestem przed zakupem. A jak cena za cały dom oscyluje? mój mail e.kus@auxilia.pl
z góry dziękuję

#19 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2012 - 18:51:38

Moje juz 30 lat jak wstawione i nic !

#20 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2012 - 20:06:25

Moje juz 30 lat jak wstawione i nic !

Nieźle i dziwne ,że Ktoś po 30 latach profukuje się i wychwala na forum ja już niepamiętam co kupiłem rok temu .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych