Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Okna drutex jakie macie opinie ?

377 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Miron~

~Miron~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2012 - 21:28:26

Bardzo dobre :lol: Przecież reklama mówi ,że "najlepsze okna w Polsce" :lol: Ale jest jedno ale Czemu najlepsze okna są sprzedawane za tak marne pieniądze ? :lol:

#2 ~kafa~

~kafa~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2012 - 13:05:34

Mam zamontowane okna firmy Drutex i jestem zadowolona z produktu oraz montażu a jeśli chodzi o cene to nie uważam że jest mała !

#3 ~Pawel~

~Pawel~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2012 - 18:51:13

Drutex - unikac jak ognia.
Dzisiaj montowano u mnie okna.
Po montazu przemylismy lekko szyby od silikonu i innych zabrudzen
Po umyciu okazalo sie ze szyby maja rysy i to takie widoczne z kilku metrow.
Jutro pisze protokol reklamacyjny i zobaczymy jak sie sprawa potoczy ale generalnie odradzam bo jak mozna dostarczyc klientowi porysowane okna za prawie 14 tys ??
Jesli nie uznaja reklamaccji to ide do sadu !
Pozdrawiam Pawel
Gorzow

#4 ~Rafaello~

~Rafaello~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2012 - 15:40:59

Drutex - unikac jak ognia.
Dzisiaj montowano u mnie okna.
Po montazu przemylismy lekko szyby od silikonu i innych zabrudzen
Po umyciu okazalo sie ze szyby maja rysy i to takie widoczne z kilku metrow.
Jutro pisze protokol reklamacyjny i zobaczymy jak sie sprawa potoczy ale generalnie odradzam bo jak mozna dostarczyc klientowi porysowane okna za prawie 14 tys ??
Jesli nie uznaja reklamaccji to ide do sadu !
Pozdrawiam Pawel
Gorzow

Lepiej się dogadaj bo zgodnie z normą szyby mogą być porysowane !
Odbiór wizualny odbywa się w dość liberalny sposób wg najnowszej normy
to jest : z drugiej strony szyby podkłada się podkład w szarym kolorze i ocenia się szybę z pewnej odległości .Zapewniam Cię ,że tą metodą na szarym tle przechodzą bardzo duże rysy i ich nie widać .
Ale faktem jest ,że porysowane szyby pożądna firma nie patrząc na normy by je wymieniła a co ważniejsze niedopuściła ich do montażu w oknach .

#5 Przemo1977

Przemo1977

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 maj 2012 - 17:02:08

No to się doigrałem:) okno za kilka tysiaków 230cm szerokości - przesuwka na niskim progu z tej zje***.. firmy Drutex.

Były rożne opinie o tej zje***... firmie ale dałem sie nabrać kupiłem i teraz nie wiem co robić;/

Okno bardzo kiepskie ale teraz to już przeszło moje największe oczekiwania:) Nie mogę okna od góry obrobić ponieważ system przesuwający te drzwi jest wyżej niż rama całego okna i mam teraz rozwalone nad oknem i brak możliwości wykończenia.
To się w głowie nie mieści. Ale dzis przyjechał zje***... Drutex na reklamacje- i mówi wszysko zgodnie z normami i okno ok.

Powiedzcie co mozna zrobić w tej sytuacji?? No przecież musze jakoś obrobić te drzwi a naprawdę nie idzie.

Gdzie mogę złozyć jakies zażalenie i jak najlepiej podejść do tematu aby wnieść sprawę na drogę sądową.
drzwi kosztowały prawie 5tyś i totalne DNO.

Wrzucę później kilka fotek ale już nie mam siły dzisiaj po wizycie Drutexu.

Może zwykłe okna to jakoś robią ale juz przesówki z niskim progiem to masakra.

Chętnych do obejrzenia z Wielkopolski zapraszam do Chodzieży:P

NIE KUPUJCIE OKIEN Z DRUTEXU!!

Gołym okiem każdy laik widzi że totalnie zje***e okno a drutex na to alez skąd- wszystko ok.
Niewiadomo czy śmiać się czy płakać?

Ma ktoś jakieś doświadczenie w dochodzeniu swoich racji przed sądem bo ten cały drutex to syf i masówka- założą bubel a potem - wszystko spełnia normy a tekst na końcu : "według norm dla tego okna to miejsce na obrobienie tynkiem , gipsem i farbą to 1-2mm."

Drutex qwa omg - jak to czytałem juz na jakimś innym forum " nawet jak to będą jedyni producenci okien to będę folie wolał wkleić niż u nich cokolwiek kupić.

No cóż Polak mądry po szkodzie:) a przestrzegano mnie przed tą firmą ale ja mądrzejszy-okna to okna a tu klops.
Nie warto mieć taniej syfu lepiej dopłacić i brać okna bardziej renomowanych firm co tak masówki nie tłuką. Wogóle to w oknie o szerokości 230cm mam poprzeczkę i dobrze bo bym nie miał gwarancji, inni producenci żadnych poprzeczek nie dawaja.

#6 Przemo1977

Przemo1977

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 maj 2012 - 12:38:44

Ciąg dalszy z serwisem Drutexu.

Dzisiaj zadzwoniła osoba kompetentna która potrafiła wszystko wytłumaczyć i mozna powiedziec że rozwiązała problem w ciągu 5 minutowej rozmowy.

Okno w tym tygodniu ma zostać zdemontowane, zmniejszone o 15-20mm i w to miejsce wstawione poszerzenie w górnej części okna które rozwiąże problem z nadprożem.

Drutex bierze na siebie poprawkę okona tarasowego lecz twierdzi że okno jest w porządku tylko przy pomiarach firma montująca(w sumie sprzedają ich okna) powinna przewidzieć iż system przesuwu tego okucia wymaga kilka cm miejsca nad nadprożem.

Najważniejsze że po wczorajszym dość nerwowym dniu dzisiaj zobowiązano się usterkę usunąć i tak powinno być odrazu. Gdyby serwisant poinformował mnie że brakuje 1-2cm poszerzenia i poprawią to było by bez nerwów a chyba logiczne że jeżeli serwis mówi że jest ok a okno po obrobieniu się nie otwiera to nie jest ok:)

Dobrze że sprawa została załatwiona i nawet już monter także dzwonil i jutro, pojutrze wyciąga okno i bedzie naprawione . Narazie nie będe opisywał serwisu Drutexu bo zobaczymy w jakim terminie okno wróci i czy będzie już wszystko ok.
Fajnie że w ciągu 1 dnia sprawa dotarła do osób kompetentnych które na telefon sprawę załatwiły, w końcu przyznam że zadziałali expresowo i z tego można sie tylko cieszyć.

#7 ~druta!!!~

~druta!!!~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2012 - 21:14:23

druta !!!!!!!!!!!!!!!!!!

#8 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2012 - 15:32:50

Ja mam okna firmy Sapor, kupiłem sobie bezpośrednio u producenta. Trzymają się i cenowo było ok. Są solidnie wykonane.

#9 ~Mania~

~Mania~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2012 - 16:15:38

Czy ma Ktoś opinie czy ma to znaczenie gdzie się kupuje okna drutex np czy to jest Kołobrzeg czy Koszalin ?

#10 ~zmoikj~

~zmoikj~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2012 - 19:20:21

Miałem Drutexy, teraz mam Dobroplast i uważam, że róznica praktycznie żadna a cena o wiele lepsza w Dobroplaście

#11 ~Misiek~

~Misiek~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2012 - 10:17:43

Bo to ta sama półka tanich okien ekonomicznych i tu liczy się tylko cena .Aktualnie w Dobroplaście jest taniej .

#12 ~Senator~

~Senator~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 14:48:09

Ja mam okna firmy Sapor, kupiłem sobie bezpośrednio u producenta. Trzymają się i cenowo było ok. Są solidnie wykonane.

Skąd jest ta firma? Przyznam szczerze, że o niej nie słyszałem. Zainteresowało mnie to. Możesz napisać coś więcej? Interesuje mnie ten temat, bo chciałem zamówić 2 okna, a chciałbym to zrobić i tanio i żeby było solidnie.

#13 ~Bozzo~

~Bozzo~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 21:58:34

Skąd jest ta firma? Przyznam szczerze, że o niej nie słyszałem. Zainteresowało mnie to. Możesz napisać coś więcej? Interesuje mnie ten temat, bo chciałem zamówić 2 okna, a chciałbym to zrobić i tanio i żeby było solidnie.

Następny co chce tanio :) i solidnie :) i może z gwarancją 50lat ? :) i ze zniszką dla emerytów i ręcistów ? :) - Niestety tak dobrze się nie da :) albo dobrze ,albo tanio na kilka lat wystarczy i znowu ten sam dylemat :) Dobrze ,że nadal jest wielu co tak kombinuje bo branża ma dalej co robić wymieniać ,naprawiać wstawiać i dalej sprzedawać dobre okna lecz nie tanie :)

#14 ~dawid~

~dawid~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2012 - 09:56:58

Śmiech na sali :)Ile masz lat że zadajesz takie głupie pytania?Jak by reklamowali azbest to też byś kupił?
Poczytaj sobie fachowe fora.Fakt - kampania reklamowa dobra ale rzeczywistość jest inna.Kupuj okna na sprawdzonych profilach- rehau, veka , kbe.

KBE nie przesadzaj bo rewelacja to to nie jest, rehau, veka, schuco - tego sie trzymaj ze wskazaniem na schuco

#15 ~mariolka~

~mariolka~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2012 - 11:49:50

druta ???

#16 ~Rafał 1978~

~Rafał 1978~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2012 - 13:10:32

To,że drutex wali masówkę wiemy wszyscy zresztą sam drutex tego nie neguje Jest to pomysł biznesowy typu "dużo i tanio bez uxtrasów i zbędnych bajerów " zresztą jak widać świetnie tej firmie realizacja tego pomysłu wychodzi .
Są to okna dla klienta delikatnie mówiąc ekonomicznego
Czyli:
Dom około 140 m2 parterówka

proste okna bez kształtów o małych gabarytach gdzie największe to balkon 150 X220

wykonany z tanich materiałów (gazobeton ,blachodachówka lub cementówka na dachu bez piwnicy )

ogrodzony siatką po bokach i ogrodzeniem z cartoramy od przodu

brama garażowa uchylna lub segmentowa bez automatyki ewentualne tanie rolety typu Portos

Działka w taniej lokalizacji bez infrastruktury ( bez gumowców nie podchodź )

Takiego tupu domów w Polsce jet najwięcej i tu drutex ma pole do działania na wileką skalę .

Natomiast dla Klienta bardziej wyrafinowanego istnieją inne firmy zdecydowanie droższe ale i bardziej wyspecjalizowane w obsłudze i produkcji stolarki klasy premium .
Zgodnie z zasadą :"jaka cena taka jakość i obsługa "

Co do Drutexu uważam ,że niema co narzekać
"widziały gały co brały " i dobrze wiedzą ile zapłacili więc ewentualne pretensje do siebia kierować .

#17 ~bieda~

~bieda~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2012 - 05:00:28

jaki klient takie okno

#18 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2012 - 13:52:07

Witam
A ja kupiłem okna dwa lata temu z firmy Drutex i jeszcze sie do domu niewprowadziłem a okna przyparapetach sie powykrzywiały że mało szczelin niema .
Złożyłem pismo reklamacyjne i czekam już dwa tygodnie i jest cisza
Okna w profilu IGLO 5 oklejane z zewnątrz na ciemny kolor

Z mojego pónktu widzenia niepolecam

#19 ~punkt~

~punkt~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2012 - 14:41:36

To ostatnie zdanie to siara .

#20 ~xfan~

~xfan~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2012 - 12:11:43

Wystarczy poszukać w Google: http://www.sapor.pl/ Wydaje mi się, że to nie jest aż tak trudne, żeby to znaleźć. Tam sobie poczytaj, jakie oferują okna. Zrsztą tam na stronie możesz wysłać zapytanie do ich specjalisty. To będzie najodpowiedniejsze źródło informacji.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych