Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Zdjęcie

okna OKNOPLAST - opinie

okna

74 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~LEVVY~

~LEVVY~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 21:08:55

Czy ktoś zamawiał okno z colorful ? Warte dobrania, czy to taki gadżet raczej ?

#42 ~łokno~

~łokno~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2013 - 15:26:19

Dziwi mnie intensywność tego tematu...Czyżby kogoś nie było stać zwykłą na reklamę ?
Przeceż każdy wie, że w oknach ma znaczenie producent, ale profilu oraz sam montaż...
Ten sam profil może mieć wielu tzw. producentów okien (moim zdaniem).

#43 ~zbycho52~

~zbycho52~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2013 - 20:23:36

Bez jaj, drutex to dobry do kurnika, a nie do domu.Potrzebny porządny profil z porządnym wzmocnieniem.Znajomemu po pół roku drzwi balkonowe (2 szt) pękły w narożnikach.
Ja mam okna Redan na profilu rehau 2 lata i jestem zadowolony.

Pracuje przy produkcji okien 25 lat-w Niemczech.Dobrze pospawane okno nie ma prawa peknacna spawiie(naroznik)Przy probach silowych moze peknac w innym miejscu,a nie na spawie.Przy zakupie okna trzeba patrzec jaki profil jest zastosowany3 lub 5 komorowy,jaka jest stal wzmacniajaca2mm,czy 3mm,jakie szyby sa w oknach ,jkie sa okucia itd.

#44 ~kim novak~

~kim novak~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2013 - 11:19:31

Nic dziwnego, ze Niemcy importuja polskie okna skoro produkuje sie 3komorowe okna. Przy okazji masz racje, trzeba zwracac uwage na detale bo w nich tkwi diabel.

#45 ~tania reklama~

~tania reklama~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2013 - 14:34:10

Tania reklama na niby wymianie poglądów.
TANIA (ANTY)-REKLAMA, a Gk to utrzymuje ...

#46 ~wernisarka~

~wernisarka~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 17:09:18

kurcze, z tymi oknami ot jest - siostra ma w kamienicy okna drewniane, od 30 lat te same i generalnie trzymają się świetne. my z mężem już 3 raz wymienaimy, bo mamy plastiki, więc trudno mówić. dobra stolarka obroni się sama, ale szkoda kasę ładować w chłam ;/

#47 ~Monter~

~Monter~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 12:17:27

Oknoplast to jakość , a nie jakaś ,, chińszczyzna "

#48 ~lipa_plast~

~lipa_plast~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 16:19:05

Oknoplast to jakość , a nie jakaś ,, chińszczyzna "

To lipa nie jakość...nie polecam.

#49 ~Robin~

~Robin~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2013 - 16:20:09

Jak nie masz zbt dużo pieniędzy to bierz drutexy. Zajrzyj na stronkę styleline.pl oni sprzedaą te okna i montują. Ja jak się do mieszkania wprowadzałem, to po 2 okna były wymienione na oknoplasty właśnie, a reszta stara. Wziąłem drutexy bo taniej i na razie nie widzę żeby jakoś odstawały od tamtych

#50 ~Pogromca~

~Pogromca~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 22:57:49

Stylline ? a co to jest ? pojawia się jedynie na forach poświęconych znanym marką Moim zdaniem to ....

#51 ~YCHY~

~YCHY~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2013 - 14:51:41

Stylline ? a co to jest ? pojawia się jedynie na forach poświęconych znanym marką Moim zdaniem to ....

Tylko Drutex.

Reszta to zabawa w internetową reklamę.

Prawdziwa jakosć to DRUTEX.

#52 ~Grzechu~

~Grzechu~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2013 - 13:33:47

Tylko Drutex.

Dokładnie tak, Drutex kładzie kawę na ławę, tzn. potwierdza jakość swoich produktów certyfikatami - a to są przecież fakty! Na mnie nie zadziałało mydlenie oczu u sprzedawców krakowskiego producenta.

Nie dajcie się zwieść a Drutex polecam z czystym sumieniem.

#53 limbiz

limbiz

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 13:45:38

Jasne, Oknoplast niby taki super - od lat śledzę ich poczynania. Na początku wyśmiewali DRUTEX, który na początku działalności pracował na ALUPLAŚCIE, a teraz sami korzystają z tych profili. Tonący brzytwy się chwyta. Poza tym okna niewyobrażalnie drogie i brak certyfikatów. Mam okna DRUTEXU od kilku dobrych lat i nie mam żadnych zastrzeżeń, okna dostałem szybciutko, dobra ekipa monterska i brak reklamacji. O to właśnie przecież chodzi :) Dodatkowo pofatygowałem się do Bytowa i ogrom tej firmy powalił mnie na kolana. Organizacja, porządek i własna produkcja. Brawo!!!!

#54 ~żenada~

~żenada~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 15:15:23

Jasne, Oknoplast niby taki super - od lat śledzę ich poczynania. Na początku wyśmiewali DRUTEX,

Admin zamknij ten temat w końcu !

Przecież to żenująca forma reklamy...

#55 ~zniesmaczony~

~zniesmaczony~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2013 - 10:44:34

NIE POLECAM  przedstawiciela OKNOPLAST'u z Zamościa , firma MAKO jest tak pewna swojej pozycji na rynku , że przestała liczyć się z klientem, zawyżają rachunki (te same okna można kupić taniej u innych przedstawicieli) , a do tego zamiast myśleć o poprawnym wykonaniu usługi , myśli jak szybko wyrwać pieniądze od klienta, jeśli już dostaną pełną kwotę oczekiwanie na poprawni  trwają tygodniami , w regionie jest kilku przedstawicieli więc zanim skierujecie swoje kroki do MAKO w Zamościu dobrze to przemyślcie !!!

#56 ~druta~

~druta~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2013 - 11:00:12

Tylko Drutex.

tylko

druta

#57 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2013 - 18:01:00

Drutex jak mówi reklama są to "najlepsze okna "Warto posłuchać reklamy i kupić "Najlepsze okna " ,a czemu są to najlepsze okna ? Moim zdaniem bo najlepsze dla większości oznacza Najtańsze . Jak Kogoś nie stać na dobre to kupi "najlepsze okna " i będzie udawał że nie wybrał je ze względu na niską cenę lecz był przekonany że kupił najlepsze okna  Ha Ha Ha

#58 ~Słoń~

~Słoń~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 19:19:52

Co sądzicie o oknach OKNOPLAST z Krakowa ? , stoję przed dylematem brać :) albo nie :wacko: jeżeli nie to jakie ? :wacko:

najpierw sprawdź kto ci zamontuje te okna, Oknoplast może i ma dobre okna , ale nie wszyscy partnerzy handlowi maja dobrych monterów - nie polecam monterów OKNOPLAST Zamość

#59 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2013 - 17:01:16

Okna oknoplasu niczym się nie różnią techniczne od konkurencji ze średniej półki . Fakt moją dobrą reklamę i każą sobie za tą reklamę płacić. Spokojnie można mieć okna od innych producentów tak samo albo i lepiej wykonanie i zamontowane w lepszej cenie. Warunek to nie brać najtańszych okien. Resztę załatwi dobry montaż. Także raz jeszcze. Jest wielu producentów, którzy bardzo dobrze robią okna ale nie mają kasy na taką promocje jak oknoplast (dlatego, że maja tańsze okna i klieci nie płacą ze swoich pieniędzy za reklamę producenta :-) ). Szukajcie innych okien.

#60 ~Marek L.~

~Marek L.~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2013 - 10:15:47

Okna oknoplasu niczym się nie różnią techniczne od konkurencji ze średniej półki . Fakt moją dobrą reklamę i każą sobie za tą reklamę płacić. Spokojnie można mieć okna od innych producentów tak samo albo i lepiej wykonanie i zamontowane w lepszej cenie. Warunek to nie brać najtańszych okien. Resztę załatwi dobry montaż. Także raz jeszcze. Jest wielu producentów, którzy bardzo dobrze robią okna ale nie mają kasy na taką promocje jak oknoplast (dlatego, że maja tańsze okna i klieci nie płacą ze swoich pieniędzy za reklamę producenta :-) ). Szukajcie innych okien.

Mocno uproszczone. Sam jestem przedstawicielem krakowskiego Oknoplast i mogę się wypowiedzieć w tym temacie. To, że sponsorują za granicą gdzie prowadzą sprzedaż jest naturalne, ba po rozwoju firmy widać, że ma to sens, a ceny nie wzrosły wcale jakoś znacząco od momentu kiedy zaczęli działać z interem we Włoszech. Nie będę chwalić swojego, klienci robią to między sobą najlepiej kiedy są zadowoleni, ale jak czytam na forach takie brednie, że trzeba płacić za te reklamy to się otwiera nóż w kieszeni. Nie, klient nie płaci - to firma inwestuje w reklamę bo jest nowoczesna, kropka.

PS, stwierdzenie w pierwszym zdaniu jest zwyczajnym kłamstwem, które niestety anonimowo bardzo łatwo można umieścić na forum.

Zapraszam do salonu

Oknoplast Wrocław

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: okna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych