Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

okna OKNOPLAST - opinie

okna

99 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~gogo44~

~gogo44~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2015 - 21:22:38

Dzwonił sprzedawca ,że około 9 listopada zaczyna się promocja .

#82 ~truchtaj~

~truchtaj~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 16:03:17

na stronie Oknoplastu masz już info ze jest promocja i ze trwa do 11 stycznia, chociaż znając zycie beda ja jeszcze przeciagac

#83 ~zyga1~

~zyga1~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 16:18:59

No i pięknie tak duzy rabat 46% to chyba nawet wiecej niz było w zeszłym roku.

#84 ~sejuan~

~sejuan~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2015 - 09:47:56

hej, czy ktoś wie do kiedy trwa promocja oknoplastu?

#85 ~albaquerce~

~albaquerce~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2015 - 10:10:11

Na razie jest data wyznaczona do stycznia ale zakładam ze mogą przedłużyć.

#86 ~abrams~

~abrams~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2015 - 16:16:52

No i widzisz, okokoncept to firma ktora działa w oparciu o okna oknoplastu. W Polsce raczej lepszych nie znajdziesz. Z tego co wiem to oknoplast staje sie tez najwikekszym producentem we włoszech:D 

na razie sa w top 5 Europy. 

#87 ~skorup~

~skorup~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 12:18:40

hej, potrzebuje szybkiej opinii, czy opłaca sie do domu jednorodzinnego bardziej wybrać okna typu prolux, które ponoc daja wiecej swiatła czy moze okna ciepłe typu winergetic premium.?

#88 ~sebastian~

~sebastian~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2015 - 11:14:20

Osobiscie rozwazałem proluxy dla biura, jak to jest z ta kwestią wiecej swiatła? 

#89 ~shuup~

~shuup~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2016 - 12:28:31

hej, proluxy to okna ktore zwierzają przepuszczalność światła do wnętrza pomieszczenia, z tego co wiem, to duze firmy wykorzystują to rozwiązania, bo nie od wczoraj wiadomo ze przy naturalnym świetle sie lepiej pracuje niż przy sztucznym.

#90 ~ohmaton~

~ohmaton~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2016 - 15:28:41

Tylko przy proluxach nie rozchodzi się tylko o większą powierzchnię szklenia, przyjrzyj się modelom na stronie, profile zostały mocno zawężone razem ze słupkiem środkowym, w ten sposób zrobiło się miejsce na dodatkowe szkło. Zapewne pakiet szybowy też został podrasowany

#91 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2016 - 21:43:07

Duże firmy to raczej fasady aluminiowe montują niż jakieś tam pcv

#92 ~rimenka~

~rimenka~
  • Goście

Napisano 16 luty 2016 - 11:20:58

My jakiś czas temu wstawialiśmy sobie nowe okna do mieszkania. Wprawdzie braliśmy pod uwagę Oknoplast ale wielu znajomych poleciło nam mniejszą firmę z Krakowa Ekoplast ( swoje buro mają na Wrobela w Krakowie). Ceny były niższe a oferowane okna równiez wykonane porządnie. Zdecydowaliśmy się na model okien Prestige thermo. Może i cena była trochę wyższa od okien tradcyjnych ale są to okna w zabudowie wielokomorowej czyli o wiele lepiej trzymają ciepło od okien w zabudowie tradycyjnej. Mamy dość chłodne mieszkanie ale dzieki tym oknom jest w nim zdecydowanie cieplej. 

#93 ~Mill~

~Mill~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2016 - 12:08:03

U nas wczoraj montowali nowe oknaJ Okna firma drutex. Wybrane po dłuższych poszukiwaniach i porównywaniu parametrow, cech wizualnych i ceny. Podpadowaly mi bardzo i do montażu tez nie mam zastrzeżeń.

#94 ~Iwona I Maciej~

~Iwona I Maciej~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2016 - 09:52:22

Ja montowałem Oknoplast przez przedstawiciela z Koszalina DOMSTYL

Pojeździłem z nimi po paru ich budowach zobaczyłem montaż i profile . Wszystko sprawnie załatwione . Wybrałem profil  PIXEL w kolorze antracyt . Wygląda jak aluminium z daleka , Świetnie się prezentuje. Wpuszcza dużo światła. POLECAM . Teraz czas na środek oby kasy starczyło

#95 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 28 październik 2017 - 21:04:17

Widze, że drutex nadal na tapecie :) Ludzie od tylu lat polecają ich okna, że aż sam się na nie zdecydowałem. Wybrałem pcv - iglo light. Znajomi mówią, że będę zadowolony, wiec mam taką nadzieję, Jak na razie sprawuja się naprawdę swietnie. 

#96 ~Marek1993~

~Marek1993~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2018 - 16:45:29

Okien Oknoplastu nie miałem, ale się nad nimi zastanawiałem, finalnie jednak wybrałem Drutex, bo po 1. są jednak bardziej znani i wychwalani na rynku, po 2. ich cena jest naprawdę atrakcyjna. Myślę, że każdy może sobie na nie pozwolić, a są świetnej jakości, zwłaszcza okna pvc.

#97 ~Marek1993~

~Marek1993~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2018 - 16:45:48

Okien Oknoplastu nie miałem, ale się nad nimi zastanawiałem, finalnie jednak wybrałem Drutex, bo po 1. są jednak bardziej znani i wychwalani na rynku, po 2. ich cena jest naprawdę atrakcyjna. Myślę, że każdy może sobie na nie pozwolić, a są świetnej jakości, zwłaszcza okna pvc.

#98 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 11:55:46

Na pewno odradzam firmę procner z Kołobrzegu. Usługi nie wykonali, zadatku oddać nie zamierzali, to, że mam umowę komentują "a co mnie to obchodzi". Dopiero informacja o zgłoszeniu sprawy na policję na nich działa.

#99 ~babinczuk~

~babinczuk~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 12:13:54

Oknoplast z Piaseczna przyjechał z nowoczesnymi narzędziami pomiarowymi i sprawnie zajęli się całym przedsięwzięciem. Solidnie!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: okna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych