Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

- - - - -

Okna Turplast czy Amberline

34 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Malecki~

~Malecki~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 21:51:14

zastanawiam się jakie okna są lepsze Turplast z Czaplinka czy Amberline z Koobrzegu .

#2 ~Maniek~

~Maniek~
  • Goście

Napisano 21 luty 2012 - 22:07:40

Ani jedno ani drugie są firmy bardziej wyspecjalizowane na rynku .Z bardziej zaawansowanymi oknami energooszczednymi

#3 ~Sew~

~Sew~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2012 - 22:37:35

Też tak uważam są inni zdecydowanie llepsi Okna to droga inwestycja .

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2012 - 12:29:41

Też tak uważam są inni zdecydowanie llepsi Okna to droga inwestycja .

Obie firmy produkuja porządne okna i są bardzo blisko wiec z ewentualnym serwisem nie będzie problemu.

#5 ~Jaaa~

~Jaaa~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2012 - 14:34:15

Obie firmy produkuja porządne okna i są bardzo blisko wiec z ewentualnym serwisem nie będzie problemu.

Jestem za, mawet po kilku latach tani serwis.

#6 ~Miśka~

~Miśka~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 20:46:44

serwis a to dobre :huh: moge coś powiedzieć ale szkoda gadania :unsure:

#7 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2012 - 20:49:23

Jedna i druga to firmy bardzo lokalne bez szału standard goni standard bez extrasów Przeciętne okna dla pospolitego budownictwa .Znam firmy dużo lepsze i z bardziej na dzień dzisiejszy dopracowanymi oknami . To Moim zdaniem dobre okna ale żadna rewelka .Kilka lat temu może i bym je rozważał ale dzisiaj w dobie stolarki energooszczędnej i pasywnej bym odpuścił i poszukał czegoś lepszego .

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2013 - 21:36:24

Jestem za, mawet po kilku latach tani serwis.

Serwis Turplastu to jedna wielka porażka

#9 kozako

kozako

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 27 marzec 2013 - 13:22:15

najlepsze są z Drutexu:)

#10 ~Mariusz Poniadko~

~Mariusz Poniadko~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2013 - 22:00:25

Ludzie czy tam innych firm niż drutex ,turplast czy też jakiś amberline to nie macie ?

Aż tak tam mała jest konkurencja czy tak mało wymagający Klienci ?

Pojedźcie do Szczecina czy też Poznania lub innego większego miasta i zobaczycie jakie okna się tam obecnie sprzedają .Masakra i raj dla firm co oferują minimum za maksimum ceny .

#11 ~Whiro~

~Whiro~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2013 - 21:21:27

Generalnie rejon Pojezierza drawskiego to biedne okolice i ludzie szukają taniochy kosztem jakości .Tam wygrywają nie okna ,a jedynie przegrody przeciw wiatrowe za jak najmniejsze pieniądze Chociaż kilka domów widziałem wykończonych na niezłym poziomie ,ale to wyjątki .Jednak niema co tam się pchać ze stolarką  markową lub z czymś lepszym niż najtańsza oferta bo tam taniocha goni miernotę .Jednak jak jakaś z firm by tam zaproponowała najtańsze okna w Polsce to by zrobiła furorę .

#12 ~MimiOjo~

~MimiOjo~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2013 - 21:36:11

To fakt dotyczy to wszystkiego .Zwłaszcza pokryć dachowych też tam idzie najtańsza blacha a nie ceramika .Stolarka od lokalnych papraków .a robocizna spod kiosku z piwem .Szkoda bo mamy tam fajne klimaty .

#13 ~Cez~

~Cez~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2013 - 20:42:02

Ja kupowałem z http://www.oknopex.pl/ . Okna bardzo dobre. Już mam je pięć lat i dalej wyglądają na nowe. Naprawdę jest co polecić.

#14 ~Dami~

~Dami~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 20:00:41

I tu znow

Ja kupowałem z http://www.oknopex.pl/ . Okna bardzo dobre. Już mam je pięć lat i dalej wyglądają na nowe. Naprawdę jest co polecić.

Znowu jakaś reklama firmy co chyba niema zbyt wielu Klientów .

Odnośnie rynku materiałów budowlanych i wykończeniowych na pojezierzu drawskim to sytuacja jest patowa .

Generalnie ludzie ,nie licząc paru bogaczy wybierają tu taniochę bo najzwyczajniej ich nie stać na coś lepszego przy ich dochodach  i stąd firmy tam działające oferują tanie okna czy dachy .Amberline czy Tur-plast  widząc to dostosowują pewnie ofertę na tym rynku do siły nabywczej tutejszych  potencjalnych nabywców . Do tego dochodzą mistrzowie niskich cen jak Drutex i Dobroplast .A jak jakiś zamożniejszy Klient chce coś lepszego to go stać ściągnąć okna czy pokrycie dachowe  i inne materiały czy meble nawet z Paryża . co nie  stanowi zagrożenia bo to wyjątki .

Tak czy siak interes U nas jest tylko wystarczy dostarczyć najtańszą ofertę w danym segmencie materiałów budowlanych i sukces murowany bo i tak Nikt w naszym regionie nie jest wstanie ich porównać do czegoś lepszego .

#15 ~MIKI~

~MIKI~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 21:43:48

To fakt Ludziska tam budują z najtańszych materiałów .Tylu tanich dziw metalowych to jak tam nigdy nie widziałem za raptem 1500 do 2000 tys . a o bramach nie wspomnę uchylne za raptem 1300 z montażem ..Generalnie to bieda tam panuje tanie okna, drzwi ,bramy czy też dachy i tania siła robocza .

#16 ~Budom~

~Budom~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2013 - 20:13:23

Po co wam taniocha z amberline czy też jakiś tur-plast lub powszechnie znany wiadomo z czego drutex Nie lepiej zainwestować w okna drewniane ? Moim zdaniem to zdecydowanie lepszy wybór .Płacisz parę złotych więcej ,ale otrzymujesz okna porządne i ponadczasowe .Tanie pcv jest do wymiany dość szybko 10-20 lat max, droższe Pcv np. 7 komorowe po jakiś 35 latach ,a drewno po drobnej renowacji posłuży nawet i 50-70 lat .

#17 ~gugu~

~gugu~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 09:50:22

nie narzekać tylko konkrety proszę : jakie są takie super okna z jakiej firmy, dlaczego są takie super, mają być nie drewniane,energooszczędne ????

#18 ~Mich~

~Mich~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2013 - 15:02:44

Witam! 

Nie można porównywać okien z Tur-Plast do drute. Na jakoś okien liczy się nie tylko nazwa ale każdy element dodany profil, stal, szyby, okucia  z zaczepami czy nawet ilość w krętów. Tur-Plast funkcjonuje od 20 lat na terenie zachodnio- północnej polski i może jakością konkurować z każdym europejskim producentem. Jeśli chodzi o ceny i mówisz taniocha to nie znasz produktu. To raczej nie najtańsze ale przystępne w stosunku do jakości. Serwis? Która z firm daje 5 letni serwis bezpłatny? Okna pasywne? Wystarczy zdecydować się na odpowiednie szklenie. 

#19 ~gOść~

~gOść~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2013 - 21:25:42

Takie wpisy mówią same za siebie "Jacy to jesteśmy świetni " Ja jednak zdecydowany jestem na okna drewniane .

#20 ~Arti~

~Arti~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 10:06:47

ja moge polecić Tur-Plast czaplinek, kupiłem od nich okna do domu i jestem zadowolony, od roku biore od nich okna na norwegie i jak narazie z niczym nie miałem problemu, biuro mam blisko domu w kołobrzegu a jak jestem za granicą wszystko na emila.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych