Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

- - - - -

Okna Turplast czy Amberline

34 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Kolotaj~

~Kolotaj~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 10:19:29

Spokojnie moge polecić okna z czaplinka jak i z amber.

z jedną i drugą firmą współpracowałem i tą są firmy tak zwanej klasy średniej czy najlepsze w polsce.

Obie te firmy mają w ofercie okna najlepszej europejskiej klasy jak i tak zwane 'tanie dobre' niestety takie wymogi rynku.

#22 ~Profi~

~Profi~
  • Goście

Napisano 07 październik 2013 - 22:01:40

Witam! 

Nie można porównywać okien z Tur-Plast do drute. Na jakoś okien liczy się nie tylko nazwa ale każdy element dodany profil, stal, szyby, okucia  z zaczepami czy nawet ilość w krętów. Tur-Plast funkcjonuje od 20 lat na terenie zachodnio- północnej polski i może jakością konkurować z każdym europejskim producentem. Jeśli chodzi o ceny i mówisz taniocha to nie znasz produktu. To raczej nie najtańsze ale przystępne w stosunku do jakości. Serwis? Która z firm daje 5 letni serwis bezpłatny? Okna pasywne? Wystarczy zdecydować się na odpowiednie szklenie. 

Jak Ktoś piszę ,że od szyby tylko zależy pasywność okna to piszę bzdety na resorach .

Pasywność zależy od badań w odpowiednim instytucie domu pasywnego czyli od profilu ,okucia, procesu produkcji czyli spasowania skrzydła z ościeżnicą i wielu innych czynników w tym technice montażu.

Niestety nie przedstawiono mi w tej firmie odpowiedniego certyfikatu , a jedynie suche zapewnienia sprzedawcy a zwłaszcza badań dla okna referencyjnego wraz z montażem w otworze .

Odnośnie gwarancji to 5 lat dają wszelkie mi znane firmy,a są i takie co udzielają jej na 5 ,a nawet 10 lat .

Generalnie oferta przeciętna bez rewelacji ani to cenowej ,ani jakościowej i tyle .

#23 ~Manio~

~Manio~
  • Goście

Napisano 19 październik 2013 - 20:55:25

Ameru nie znam ,ale te Turplasty zawiodły mnie myślałem ,że jako tako wyglądają

#24 ~Calos~

~Calos~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 20:39:39

Dość proste wykonanie jak oglądałem .Generalnie cena niewygórowana ,ale same okna nie wzbudziły we mnie entuzjazmu .Osobiście nie dopatrzyłem się różnicy do Drutexów co są zdecydowanie jeszcze tańsze .

#25 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 23:11:09

Jedne i drugo rzeczywiści są podobne lecz co tu biadolić jaka cena taka jakość Moim zdaniem okna do szkół ,szpitali i bardzo dobra oferta na przetargi typu 100% liczy się najniższa cena .

Jednak jestem pewien ,że nabywców znajdą jedna jak i druga czy też trzecia firma .Pojezierze to biedny region i choć ludzie wiedzą czym się różni dobre okno od tego taniego to i tak wybiorą te tanie bo nie mają innego wyjścia ze względu na niski budżet .

#26 ~Bezzi~

~Bezzi~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2013 - 22:22:54

To porównaj wykonanie zgrzewy profili ,uszczelki w narożach ich zgrubienia itp. oraz całe wykonanie Podoba Ci się to ?

#27 ~Maniek~

~Maniek~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2013 - 20:26:09

Generalnie to widziałem te okna I na kolana to mnie nie powaliły .

Ot okna  jakich wiele .

#28 ~Damiano~

~Damiano~
  • Goście

Napisano 01 luty 2014 - 22:15:48

Myślisz o wykończeniu i estetyce ?

Ja miałam wrażenie podczas rozmowy ,że potraktowano mnie jak wsiowego głupka co na niczym się nie zna . Powinni zainwestować w szkolenia pracowników .

Chyba im wszystko wisi .

#29 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 09:49:59

NIE polecam!!! Totalny brak szacunku dla klienta. Z wyceną zbywali Nas ponad 3 tygodnie, gdzie raz w tygodniu dzwoniliśmy czy już jest gotowa ta wycena. Oczywiście po tym czasie skontaktowaliśmy się z konkurencyjną firmą, a od Turplast-u do tej pory nie doczekaliśmy się wyceny ani żadnej informacji! A minęły 2 miesiące. PORAŻKA !!!!!!!!

#30 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 22:36:34

To jakie okna na drawskim wybrać ?

#31 ~Nie Polecam~

~Nie Polecam~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2015 - 14:21:57

NIE polecam!!! Totalny brak szacunku dla klienta. Z wyceną zbywali Nas ponad 3 tygodnie, gdzie raz w tygodniu dzwoniliśmy czy już jest gotowa ta wycena. Oczywiście po tym czasie skontaktowaliśmy się z konkurencyjną firmą, a od Turplast-u do tej pory nie doczekaliśmy się wyceny ani żadnej informacji! A minęły 2 miesiące. PORAŻKA !!!!!!!!

U mnie było tak samo !!!

#32 ~BABCIA~

~BABCIA~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 07:39:51

Tylko Tur-plast. Złodzieje mają się dobrze okna a nawet olej silnikowy można nabyć w promocji .

#33 ~ON~

~ON~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 20:27:25

To jakie okna na drawskim wybrać ?

#34 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2017 - 09:25:06

Zdecydowanie odradzam Tur-Plast. Ja zamawiałam przez punkt obsługi w Wolinie - panowie umawiają się na godz. 15.00, ja się zwalniam z pracy, panowie się nie pojawiają, dzwonię, nie odbierają, a po godz. 19.00 dzwonią, że za pół godziny zjawią się na montaż (okno zamawiałam w marcu, więc wstawianie okna miałoby się odbyć po ciemku). Potem ciuciubabka i proszenie się, żeby w ogóle przyjechali. W końcu montują mi białe okno z brązową klamką, a serwis mi dzwoni, że będzie we wtorek o 13.00, a jak mnie nie będzie w domu, to sama mam sobie odbierać klamkę w kolorze, który zamówiłam i ją zamontować.

Okna bardzo średnie, a obsługa na poziomie przedszkolnym, o profesjonalizmie nie ma mowy, nie szanują czasu klienta, ani samego klienta. NAPRAWDĘ ODRADZAM!

#35 ~Marzena~

~Marzena~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2018 - 13:01:49

ja moge polecić Tur-Plast czaplinek, kupiłem od nich okna do domu i jestem zadowolony, od roku biore od nich okna na norwegie i jak narazie z niczym nie miałem problemu, biuro mam blisko domu w kołobrzegu a jak jestem za granicą wszystko na emila.

Witam , czy dalej poleca pan ta firmę ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych