Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Okna Vetrex opinie 2015 i 2016

okna vetrex opinue okna vertex opinie okna wertex opinie vetrex opinie 2015 vetrex opinie 2016 vetrex szczecin vetrex stargard vetrex darłowo vetrex koszalin vetrex poznań

98 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Okna Vetrex opinie plis.~

~Okna Vetrex opinie plis.~
  • Goście

Napisano 25 luty 2016 - 20:27:14

Mam pytanie odnośnie takiej firmy jak Okna Vetrex .Znalazłem reklamę na budowie .

Czy Ktoś z rejonu Koszalin-Bialogard montował te okna ? Panowie zapewniają ,że to okna lepsze niż Drutex, ale cena jest bardzo wysoka .Czy warto ?

#2 ~Majsterek~

~Majsterek~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2016 - 22:40:18

Mam pytanie odnośnie takiej firmy jak Okna Vetrex .Znalazłem reklamę na budowie .

Czy Ktoś z rejonu Koszalin-Bialogard montował te okna ? Panowie zapewniają ,że to okna lepsze niż Drutex, ale cena jest bardzo wysoka .Czy warto ?

Jak chcesz zapłacić więcej za te mało znaczące okna niż za podobnej klasy drutex to płać   :) Wożą ulotki bo chyba sami klienci niezabardzo chcą przychodzić .

#3 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2016 - 20:10:47

z wielu wpisów na forach  które przejzałem wyłania sie obraz ze okna vetrexu, to ogólnie dobre okna. Co do drutexu to kolega ma i nie poleca. Ja bede wstawiał na jesieni i na dzien dzisiejszy w gre wchodza dwie firmy oknoplast i własnie vetrex

#4 ~mario~

~mario~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 20:48:44

Jak chcesz zapłacić więcej za te mało znaczące okna niż za podobnej klasy drutex to płać   :) Wożą ulotki bo chyba sami klienci niezabardzo chcą przychodzić .

W moim rejonie najwięcej ulotek rozwiesza przedstawiciel oknoplastu , tam to chyba nikt nie przychodzi bo tyle ich wisi po budowach :blink: Nachalne

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 21:57:38

Dziwne 

Bo w moim przedstawiciel Drutow  potem Vertexy  ( pewnie ma mniej kasy na ulotki niż Druty) 

#6 ~Monterr~

~Monterr~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 21:22:36

Jak widzę linka wklejonego to wiem ,że to nie Klient bo jaki na pamięć zna adresy ww okniarzy ?

Kompromitacja jak wyżej

#7 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2016 - 20:37:25

Budwar to dobre Czeskie piwo z Czeskich Budziejowic ale o oknach niegdy nie słyszałem .

#8 ~gosc33~

~gosc33~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 21:37:39

Vetrex – firma należąca do francuskiej Grupy Liebot[

Moim zdanie skarbówka powinna sprawdzić skąd kasa i gdzie podatki ? Zwłaszca ich dystrybutorów co pewnie wykazują minimum dochodu oraz ich Klientów tak na wszelki wypadek.

#9 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2016 - 09:47:49

Vetrex – firma należąca do francuskiej Grupy Liebot[

Moim zdanie skarbówka powinna sprawdzić skąd kasa i gdzie podatki ? Zwłaszca ich dystrybutorów co pewnie wykazują minimum dochodu oraz ich Klientów tak na wszelki wypadek.

Konkurencja w każdej branży stosuje różne praktyki oczerniania jak zauważyłem ale żeby atakować ich Klientów to już bardzo nieładnie  :(  .

#10 ~Obywatel~

~Obywatel~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2016 - 21:03:29

Polski Klient zostawia pieniążki w Polskiej firmie .Dotyczy to wszystkich produktów .Co do Kontroli to moim zdaniem uczciwi obywatele nie mają się czym martwić .Więc o jaki atak chodzi ?

Przyszła normalność i moim zdaniem zagraniczne firmy powinny być pod szczególną kontrolą,a polskie rozwijać się w najlepsze . Przecież to Polska i Nasz Kraj, a jak się komuś niepodoba nowa lepsza zmiana to nich stąd się pakuje .

#11 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2016 - 15:30:26

Zdecydowaliśmy się na montaż okna z Firmy Vetrex i niestety, decyzji bardzo żałujemy. Zdecydowalismy się że względu na bardzo dobre opinie. W naszym przypadku ani Autoryzowany Salon, ani główna siedziba nie popisala się w żadnym calu. Na okna czekaliśmy ponad miesiąc ( z zewnątrz białe, w środku orzech). Panowie przyjechali punktualnie, okna wymontowali. Poczym ujrzelismy nasze nowe okna w zaden sposób nie zabezpieczone. Szybko okazało się, że okna są poprzecierane, porysowane, rogi pozdzierane. W ramię dziura wielkości 2-3 cm!! Panowie zapewniali, iż nie ma to wpływu, ponieważ dziura schowa się w ścianie, ale zapłaciliśmy za pełnowartościowy towar. Parapet miałbyc ładnie docięty do rur. Okazało się że nie jest - Panowie chcieli to robić na miejscu, całkowicie inaczej niż chcieliśmy. Zaznaczę iż przy pobieraniu wymiarów przekazano nam że nie będzie z tym problemu. Montaż to jakaś tragedia, pianka albo bardzo wystaje nachodzi na parapety. Albo są dziury na wylot. W niektórych miejscach powciskane są drewniane kołki. Po złożeniu swoich uwag, dostaliśmy informację, że nie mamy racji i okna nie powinny być w folii. Pani z Salonu nie chciała z nami rozmawiać, twierdząc że wyludzamy pieniądze. Po przyjeździe do mieszkania, również nie przyjmowała w ogóle uwag. Firma natomiast stwierdziła iż salon musi się odnieść do naszej reklamacji, oni mogą być tylko strona w sprawie, a okna wymienione zostaną tylko jeżeli taka będzie decyzja sądu. Tragedia..

#12 ~Okniarz~

~Okniarz~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2016 - 19:41:01

Pewnie jak ich kupili francuzi to mają w d polskich klientów .

Jednak moim zdaniem są na prawie .

Okna niemuszą być opakowane ( opakowanie kosztuje za co nie płaciłeś )

Elementy można docinać na miejscu.

A sprawa estetyki to śliski temat frywolnie interpretowany w sądach.

Moim zdaniem stać ich na najlepszych prawników po Sorbonie .Lepiej zaciśnij zęby i nie pchaj się w spór sądowy z zagranicznym koncernem jakiego częścią jest Vetrex .

Zresztą jak napisałeś sami sugerują jaki będzie werdykt sądu .

#13 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2016 - 14:03:55

Drutex - porażka. Sprawdź sobie ranking okien na oknotest.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2016 - 14:05:03

Drutex - porażka. Sprawdź sobie ranking okien na oknotest. Ceny w ogóle nie lepsze w Drutex-ie. 

#15 ~Jack~

~Jack~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2016 - 20:01:43

Zdecydowaliśmy się na montaż okna z Firmy Vetrex i niestety, decyzji bardzo żałujemy. Zdecydowalismy się że względu na bardzo dobre opinie. W naszym przypadku ani Autoryzowany Salon, ani główna siedziba nie popisala się w żadnym calu. Na okna czekaliśmy ponad miesiąc ( z zewnątrz białe, w środku orzech). Panowie przyjechali punktualnie, okna wymontowali. Poczym ujrzelismy nasze nowe okna w zaden sposób nie zabezpieczone. Szybko okazało się, że okna są poprzecierane, porysowane, rogi pozdzierane. W ramię dziura wielkości 2-3 cm!! Panowie zapewniali, iż nie ma to wpływu, ponieważ dziura schowa się w ścianie, ale zapłaciliśmy za pełnowartościowy towar. Parapet miałbyc ładnie docięty do rur. Okazało się że nie jest - Panowie chcieli to robić na miejscu, całkowicie inaczej niż chcieliśmy. Zaznaczę iż przy pobieraniu wymiarów przekazano nam że nie będzie z tym problemu. Montaż to jakaś tragedia, pianka albo bardzo wystaje nachodzi na parapety. Albo są dziury na wylot. W niektórych miejscach powciskane są drewniane kołki. Po złożeniu swoich uwag, dostaliśmy informację, że nie mamy racji i okna nie powinny być w folii. Pani z Salonu nie chciała z nami rozmawiać, twierdząc że wyludzamy pieniądze. Po przyjeździe do mieszkania, również nie przyjmowała w ogóle uwag. Firma natomiast stwierdziła iż salon musi się odnieść do naszej reklamacji, oni mogą być tylko strona w sprawie, a okna wymienione zostaną tylko jeżeli taka będzie decyzja sądu. Tragedia..

Nadeszła nowa lepsza zmiana i poco komuś  teraz produkty firmy co została wykupiona przez francuzów ?

#16 ~Mont~

~Mont~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 17:49:05

To już chyba tak zostanie pewnie właściciele firmy pozazdrościli Drutexowi i też poszli w kierunku taniej ekonomicznej masówki .

#17 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 02 październik 2016 - 21:49:21

Pamiętam jak pewną powszechnie znaną  firmę z Podlasia kupili Szwajcarzy w 2012 roku .Raptem po kilku latach o tej firmie mało który Polak słyszał .

#18 ~Maniek~

~Maniek~
  • Goście

Napisano 08 październik 2016 - 19:29:25

Przede wszystkiem ja radze kupować jak już tylko w autoryzowanych salonach sprzedaży bo tam gwarantem jest sam producent udzielający tzw autoryzacji .

Za pozostałe salony producent pewnie prawnie może się wyprzeć .

A jak salon nieautoryzowany bez autoryzacji padnie to już problem Klienta .

#19 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 08 październik 2016 - 21:56:41

Ja kupiłem Oknoplast w DomStyl Koszalin . Jakość okien super montaż sprawnie włącznie z roletami . Polecił mi sąsiad i rzeczywiście ok. Poczytałem trochę , rozeznałem rynek wyboru nie żałuję

#20 ~Pablo~

~Pablo~
  • Goście

Napisano 09 październik 2016 - 09:46:06

Ten wątek założyła ktoś z konkurencji tej firmy , zapewne nawet jeden człowiek który pisze pod różnymi linkami a większość negatywnych wpisów to jego dzieło. Najwyraźniej nie lubi jak jakaś inna firma/firmy sprzedają w jego regionie. Zaraz pewnie pojawią się reklamy'' najlepszej'' firmy/firm w której wart kupić okna. Z tymi autoryzowanym salonami to mnie bardzo rozśmieszył , gwarancje są takie same i obowiązuje w każdym z przypadków . Praktycznie niemal wszystkie salony w Polsce nie liczący tych przyzakładowych, jaki by to nie był producent okien to zupełnie osobne firmy handlowe - dystrybutorzy, natomiast niektóre nazywają się dla lepszego brzmienia 'salonami firmowymi'. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych